forumlarında türlü komiklikler de barındıran site
misaller*:

görsel

görsel
Ölücüyü geçtim dolandırıcı kaynayan portal.
özel mesaj yoluyla para dilenen birine siktir git dediğim için 7 gün uzaklaştırma aldığım site.

adminleri çok mal.
ciddi olsun olmasın her konunun, 10. mesajdan sonra "ananın amına beton dökerim" seviyesine geldiği forum sitesidir.
eskiden seviyeli sandığım lakin az önce tanıklık ettiğim üzere sadece bir değil, onlarca zeka kısıtlı dallamayı barındıran oluşum. gidin kum oynayın be gençler..

not: olayın hukuki yönünü yazmıyorum bile.
bağımlık yaratan yasa dışı işlerden uzak duran (bkz: hack) (bkz: wares) teknik konularda bilgili kişiler bulabiceğiniz ama konu dışı bölümü ilk görenler için bi anlam taşımayan forum

konu dışı kahve gibidir raconunu bilmek lazım
Amazon.com'un dava açtığı söylenen site.
Beter olsun ölücüler demek istiyorum.
ulan bir şey satalım dedik, 500 lira dedik 450 olur mu diyorlar, demek ki 450 yazsam 400 olur mu diyecekler. ölücüler doludur. dikkatli olun.
issiz adaya dussem yanima alacagim 3 seyden birisidir. googleda ne sorun aratsam donanimhaber cevaplamis ve olayi cozmus oluyor.

(bkz: abiler hindistan cevizi aldim nasil yenir acil yardim)
(bkz: hindisatan cevizi nasil yenir [çözüldü])
alttakinin türkçe hocasıyla cima eyleyeyim.
Geçen sene şampiyonlar ligi finalinde pirlonun ağlaması üzerine koskoca başbakan ağladı yazmam üzerine siyaset yaptığım için 1 hafta ban yediğim site. Bıraktım ondan sonra zaten. Salak salak adminlere sahip. Üyeler fiyasko tamamen orta okullu çocuklar.
yavşak bir moderasyona sahip forum sitesi.

Dün konu dışında tam 2 tane konu açtım, ikiside hiçbir sebep gösterilmeden silindi.
Aynı bölüme "niye siliyorsunuz lan ayıp ediyorsunuz moderatörler" içerikli bir başlık daha açtım. Yönetime hakaret suçundan tam 6 senelik hesabım bir anda silindi. 2005'ten beri üyeydim lan ben oraya yavşaklar. Sizden önce ben vardım orada göt oğlanları, sizin klavye tutan parmaklarınızı sikeyim.

oh rahatladım.
Forum dünyasının ayakta kalabilen son kalesi.
ilokullu arkadaşların seviyeyi düşürdüğü forumdur. Eskisi kadar ciddi takılan yok. Yardım eden de çok azaldı. Açılan konuların yarısına 1-2 cevap geliyor ancak...
çok faydalı birçok konu hakkında detaylar öğrenilebilecek bilgi kaynağı.

ayrıca;
(bkz: tomshardware)
(bkz: pclabs)