elim ayağım boşalır ne yapacağımı bilemem aq.
benim yanıma oturan da çok oluyor öyle. sonuç olarak hiçbiriyle de sevgili olmadım.
bir çocuğun yanına oturmuştum çocuk benden önce çok rahattı ben oturunca hazır ola geçti. su şişesini yere düşürdü falan panikledi heyecan yaptı galiba.

bir keresinde de yanına oturduğum için teşekkür etmişti biri bana. şaşırdım. bu kadar anlam yüklemeyin yahu.d
ben dışarıyı seyrederken yanıma taş gibi bir dilber oturdu. ama yüzünü göremedim. başımı çeviremedim o tarafa. dik dikte bakamazdım. telefonu çıkardım. siyah ekrandan yansımayla kızın yüzünü gördüm. merağımızı her türlü gideririz.
harun abi yine bize hikayemi anlatıyorsun. bu olay gerçekse bari ineceğine yakın kızı uyandırıp hafif sohbet etseydin. fırsatı tepmişsin.
öğrencilik zamanlarımda daha fazla olmak üzere çok kız oturdu yanıma.
kimse de demedi ki sen burada olduğun için yanına oturdum.
salak salak anlamlar yüklediğimiz oldu ergenliğin verdiği heyecanla. ilerleyen zamanlarda öğrendik ki yanımdaki koltuk boş olduğu için oturmuş.
Bi keresinde yine ayakta gidiyordum. 2 koltuk boş kaldı. Benim yanımda ayakta duran adam oturmayıp bana göstermişti yeri. Ben de oturmadım. Sonra oturmak istemediğimden emin olunca oturdu. Alt tarafı yan yana oturacaktık be.
seneler oldu dolmuşa binmeyeli. bu fakirler boş koltuğa oturan ve gideceği yere varmka dışında bir amacı olmayan kızların bu normal davranışı üzerinde bu kadar kafa yormasını anlayamadım. Müge anlı müşterisi yazarların boş işleri.