bugün

Ağrı kesici arveles olabilir. Sirke ile de gargara ise yarayabilir. En kısa zamanda doktora gideceksin.
Apranax.
Diş hekimi.
Misal ben diş ağrımda 4. Haftaya girdim. Ağrıdan ağlayacak, kıvranacak kıvama gelmeyi bekliyorum çünkü vaktim yok.
diş ağrısına iyi gelen hiçbir şey yoktur.tahammül edemeyecek hale gelince öpe öpe dişçiye gidersin.burdaki tavsiyeler 10 saniyeliğine 10 birimlik acıyı 9 birime düşürür.
ablamın kaynanası neresi ağrırsa oraya viks sürüyor komik ama geçiriyor ha. bende ilk duydugumda kahkaha atarken boğuluyordum ama. fena başımın ağrıdığı bir gün sürdüm 10 dakikada geçti. ama ağza uygulanır mı bilemedim. *
Tütün kolonyası iyi gelebilir.
Bire bir sirke ve su oranına bir miktar tuz koyup karıştırın. Hazırladığınız karışımla gargara yapın. Geçici olarak diş ağrısına iyi gelir ama doktora gitmekte fayda var. Geçmiş olsun.
Karanfil yağı/Karanfil.
parol apranax.
pamuğa karanfil yağı.
en kısa çözüm pamuğa rakıdır.
Dişinol..karanfil majezijk ..

Birini dene. Mutlaka ise ayarar....
Rakı
Ama damlatmakla olmaz direkt içcen en az bi 35lik.
hiçbir şey. dişçiye gideceksin ve kurtulacaksın. sonra da dişin fırçalayacak ve diş ipi kullanacaksın. bir dahaki diş ağrısını 5-6 yıl ötelemek için.
hiçbir şey iyi gelmez.
Yumruk mesela. Neden olmasın.
Rakı.. üstüne tanımam.
Yeminle 9 doktora bedel..
ballı zencefil denedin mi kesin iyi gelir yüzyılın buluşu.

benim de ensem ağrıyor.
bir ballı zencefil sürsem zıpkın gibi olurum.

bir de şey var karabiberli limonlu sirkeli öküz öldüren mide delen bir karışım.

belin mi ağrıyor.çak bir şat.
miden delinince bel ağrısını unutursun.
Ölmek. Onu da net bilmiyorum sadece varsayım.
iyot lugol.
tuzlu suyla gargara yapmak. dişi uyuşturuyor. su ılık olmalı yoksa daha fazla ağrar. sarımsakla ağrayan dişin üzerine baskı uygulamakta iyi bir yöntemdir. çok ağrıyorsa, ağrı kesici atılmalı ve sonra yallah doğrudan doktora gidilmelidir.
en iyi ve kökten çözüm ağrıyan dişi çektirmektir. ama evde yapılabilecek ve ağrıyı biraz olsun dindirecek şeylerden ilki ağrıyan dişin üzerine karanfil koyup çiğnemek ya da karanfil yağı sürmek, tuzlu suyla ağza gargara yapmak ve dolorex kullanmak diyebiliriz. geçen yıl inanılmaz bir 20'lik diş ağrısı çektim oradan biliyorum.
Çektirmek.
doktora gidin doktora. ağrı kesici de işe yaramıyorsa boşuna uğraşmayın, hiçbir şey işe yaramaz...
Geç kalmadan doktora gidin. Bir şeyleri daha da geciktirmek her noktada size daha da zarar verir.
Buzu disardan disine koy gözlerini kapat gtiğini hayal et ama iyice derinleş geciyor.
Eğer geceyi ağrı ile geçirmek zorundaysanız “Rakı gargarası” biraz pahalı ama rahat uyutur.