bugün

geçen hafta muhabbet kralını izlediğim sırada bir kadının duygulu konuşması üzerine her cumartesi gecesi onu arayacağına söz verdiği ve bu akşamki programda sözünü tutacağını belli ettiği okan bayülgen'in talk show programı.*
okan bayülgen simge'yi sallamayarak etkilemeye çalışıyor. özgüveni yüksek erkeklerde sıkça rastlanan durumdur.
an içinde , emre altuğ'u sürekli döndürülen klibinde aynen manisa tarzanına benzetmişimdir.
genci yaşlısının, çoluğu çocuğun, öğrencisi sanatçısının ; sunucusu okan bayülgen'e, her ortamda, okan diye seslendiği program...
an itibariyle simgenin şarkı söylemesiyle programda " ya reklama gireydi daha eyiydi." havası uyandırması.
an itibariyle hakan peker çıkarıp masaya vurmuştur.
emre altuğ'un programı kendi üzerinden oynanmaya çalışıldığını anladığı prgram.
şu an okanın yıllardır onu izleme sebebini icra ettiği programdır.
Programı basıp, Emre Altuğ'un yanaklarını sıkmak suretiyle " agucuku cucucu ğuğuhu ğucuğuku guuuuduuvvvvvv " gibi sesler çıkarasım var.
dün beyaz' da bugünde okan' da çıkan boğaziçi caz grubuna iyice uyuz oldum ancak bu kadar özenti olunur, klise korosuna benziyorlar. yok hani torpilleri üniversiteden mi diyorum ama gerçekten baydılar.

keşke tsm yada thm korosu çıksa da dinlesek.
12 haziran 2011 günlü programı makina tadında ilerlemektedir.
konuklar ve işleyiş çok iyi.
boğaziçi caz grubunda sponsor arayan kız, boğaziçi - elektrik - elektronik müh. bölümünü dondurmuştur. ayrıca görsel hafızam beni yanıltmıyorsa, yetenek sizsiniz programının ilk sezonunda bu güzel hanım kızımız katılmıştı. yine orada da bu bölümde okuduğunu belirttiğini hatırlıyorum. sanırsam, ilk elemeyi geçip ikinci elemeyi geçememişti. her neyse, böyle üst düzey bir üniversitede, çok üst düzey bir bölümü sırf müzik uğruna bıraktığı için özgüveninden dolayı kendisini tebrik ediyorum.
yine çıktı bir motorcu. okan hay senin motoruna da sana da!
barkın bayoğlu'nun baydığı program.
hakan pekerin soylediği şarkımsıdan sonra emre altuğun yorumladığı muhteşem cem karaca şarkısı ile artık uyuyabilirim moduna beni ulaştırmış program.
an itibarı ile ergenlerin bastığı programdır. *
bugün nez'e rağmen 10 numara olan program. iyiki var riks budur..!
yayın kesilmeden nezin sahneden ayrıldığı ve akabinde set görevlisinin masanın üzerindekileri yangından mal kaçırır gibi topladığu program. hırsız gençler velinimetimizdir.
konuk - performans tezini doğrulayan okan bayülgen programıdır. konuklar programın gidişatına katkıda bulundukça okan' ın performansı artmaktadır. okan olgunluk çağında çok daha kaliteli programlar yapmaya başlamıştır. ancak eğlence dozu önceye göre azalmaktadır.

dün akşamki programda simge, nez sanki hiç olmasalar da olurmuş. programı erkek konuklar fena şekilde domine etmiştir. hakan peker' in sanatçılar için çalışmaları, emre altuğ' un çoğu aktiviteye katkısı bu sanaçıların da ogunluk çağına ulaştığını göstermektedir.

bu akşam ki programda ( resmen 4 saatlik program ) iki reklam arası verildi.... eyvah mı desek bilemedim...
bu haftaki konuklarından biri can bonomo olacak olan program.
Bu Geceki Konukları; Asuman Krause, Mustafa Topaloğlu, Ümit Erdim, Ömür Gedik, ismail YK, Can Bonomo, Sultana, Mercan, Diyar Pala'dır

bu program izlenmesin de, hangi program izlesin? bana bi' söyleyin.
bugün efsane program olmaya aday. konuklara bak.
cumartesi günleri izlenilecek tek programdır.
bugün çok şey beklediğimiz program. böyle reyting artıracak memeler ve olaylar olmazsa hüsrana uğrarım şimdiden söylemesi.
feyyaz ekranda. çok güldüm.