bugün

tehlikeli yazardır. ya o derinlikte boğulur, yada vurgun yer.
devletle irtibatta olup, önemli bulduğu bilgileri aktaran yazardır. Mesela venividivici olabilir.
(bkz: 007)
riyate göre göklerde ucabilen yazardir.
(bkz: fazla dalma vurgun yersin çıkışta)
nickinin polat alemdar olması muhtemel yazar modeli.
eski mit ajanı olma ihtimalı yüksek yazardır. anancı felan değildir, görmeyip sadece bakan yazarlardan hiç değilidir.

heleki antifascist action gibi bazı arkadaşları, arkasından gay dediği söylneriken, anancı arayan hiç mi hiç değildir. (bkz: busexlem)
tahmin ettiğim kişi ise sözlüğe hoş gelmiş kardeşimdir.
elinde sopayla gelecek arkadaşlarını, aklı selime davet eden yazardır.

(bkz: RTE)

Zira topu,tüfeği olabilir.
ifşa konusunda hassas yazarların olduğunu gördüğü için sevinen yazardır. ama en azından pempeojeli kızları yalayıp yalayıp, onların götünü kollayan bir yazar değildir. Heleki kimi yazarlar gibi fakesi ile milleti kurcalayabileceğini sanan tek hücreli bir yazar hiç değildir.

not : pembeojeliyi ifşa etmek istesem ederdim,zira çok daha güzel resimleri mevcut, kendiside bilir dere kenarındaki foto çok şahane, ifşa etmemem ona bir lütuf da değildi yapılması gerekendi. Bir süper kahramanın beni durdurmasına gerek yok, duyurulur.

(bkz: süper amip)

edit : göğüsten altı gözüken süslü bir kız resmi paylaştım diye başıma gelmiyen kalmadı, taraflı olan tüm modların canını seviyim, bir karar veririken biraz objektif olun.