bugün

uludağ sözlük bay yazarlarında askerden terhis olan kişi ferahlamasına neden olacak,bayanlarda ise tek taşımı kendim aldım oh be psikolojisi yaratacak zirvedir. katılanlar çarşamba akşamına kadar yasakani'ya bildirmelidir.
ankara'dan bile katılanı olmasına rağmen bursa'daki yazarların katılımının azlığıyla beni biraz kızdıran zirve.
yasakani'ya getireceğim hayyam rubaileri kitabından rubailer okuyarak katılanları edebi yönden doyurmayı hedeflediğim,yukarıda adı olup da gelmeyenlere kızılacak,ad vermeden gelenlere tatlı tebessüm edilecek zirvedir.
teknik sorunlar nedeniyle internete giremediğim şu günlerde karanlikta'nın gerekli organizasyonu gerçekleştirmesini beklediğim zirvedir.
cuma akşamı orada olacağımdır.
cuma akşamı 18:00'da arap şükrü'de gerçekleşecek zirvedir. Zirve için buluşma yeri olarak balıkçı reşat'ın önü belirlenmiştir. zirveye katılacak arkadaşlara burdan selam edilir. An itibariyle katılanlar listesi şöyledir:

yasakani
karanlikta
kiraze
gothic evil (ankara'dan abim gelmiş)
scarface
Rurouni Kenshin
haricten gazelci
burbs
montajelemani
kevin
organizma
enterezan
1a1r2s 3m5a8g13n21a
ezop

gelecek olanlar özel mesajla ismini yazdırabilir.
yukarıdaki entry'de ismi belirtilip gelmeyen yazara tarafımdan pembe atkı hediye edilecek zirveler zirvesidir. Bursa'yla özdeşleşmiş Arap Şükrü sokağı'nda gerçekleşecek zirvedir.
kevin'in gelişi yalan olan zirvedir.

yasakani
karanlikta
kiraze
gothic evil (ankara'dan abim gelmiş)
scarface
Rurouni Kenshin
haricten gazelci
burbs
organizma
enterezan
1a1r2s 3m5a8g13n21a
ezop
echidna (hoşgelmiş)
santa ernesto
yarın bu saatlerde gelenlerin çılgın atarak eve döndüğü zirve olacaktır.
0,5 ucu olup da vermeyenle gelmeyene aynı küfür edilecek olan zirvedir.
bu başlığı her gördüğümde zall hala bunların sesini duymadı mı? adamlar içe içe bi hal oldular tümcesi aklıma gelir.*
zall'ın da davetlisi olduğu gelirse sözlüğün hızlanması için bir sunucu almayı düşündüğümüzden bize bilgi verebileceği düşünülen zirvedir. her şey sözlük içindir,içmek bahanedir.
gelecek arkadaşlardan birinin fotograf makinasını getirmesini beklediğimiz zirvedir.
desteklenilesi bir zirve.
destekliyorum. (görevimi yaptım)
yalan olduğunu duyduğumda acımasızca kahkaha attığım zirve
şu dakikalar itibariyle bitirdigimiz zirvedir. katılan herkese cok tesekkur ederiz.
olay goruntuleri ilerleyen saatlerde sizlerle paylasılacaktır.
kiraze,kassandra,karanlıkta,yasakani,gothic evil,scarface,Rurouni Kenshin isimli dünya güzeli yazarların katılımıyla * kahkahanın,hoş muhabbetin, tebessümün,geleceğe dair umudun,bir dahaki zirveye duyulacak özlemin,çaçaron zirvesi için verilen sözlerin,yeni rakı fasıl ekibinin,badegah fasıl ekibinin,kiraze ve kassandra'nın neşelerinin,scarface'in yakışıklılığının *,yasakani'nin karizmatikliğinin,Rurouni Kenshin'in hin ve karizmatik bakışlarının,gothic evil'in boğazıma saplamak istediği bıcağın,masanın üstüne çıkmasam da çok içten gelerek attığım göbeğin damga vurduğu zirvedir.

ankara'dan zirve için gelen gothic evil arkadaşımızı bir güzel aç bıraktığımız ama gülmekle karnını doyurduğumuz* *,tam yalan oldu derken kassandra ve kiraze'yi görmemle gerçeğin ta kendisi olmuş,akşam yatağa girerken anı defterine yazılacak mükemmel bir akşamdır.

katılan herkese sonsuz teşekkürler. katılmayanların canı sağ olsun. zirve fotoğrafları ve zirve fasıl cd'si katılan yazarlardan temin edilebilir.

(bkz: sabahlar olmasın)
burbs rumuzlu yazara haksızlık edilmemesini istediğim, iyi ki böyle bir kadroyla olmuş dedirten zirvedir.
gelenlerin çok eğlendiği , benimse katılmak isteyipte katılamadığım zirvedir. 05 ucu olupta vermeyene söylenecek laf değilde 05 ucu olupta evde unuttuğu için veremeyen kadar laf söylenmesini talep ettiğim zirvedir ayrıca.
(bkz: uludağsözlük ün yakıt olarak içki kullanması)
imrenilesi bir zirve olmuş, katılanların daha da bizi bilgilendirmesini istediğimiz zirvedir. * ek olarak; yalnız başlıktaki gibi acaba sözlük bu sayede hızlanıcak mı ben orda kaldım denilesidir.*
(bkz: daha hızlı bir sozluk için zıcıyoruz zirvesi)
allah razı olsun dileklerimizi ilettiğimiz zirvedir. afferin yemişiniz, içmişiniz de bu sözlük hala yavaş?? bence tiz zamanda bi daha yapın. destekliyorum.
bursa'dan bildiriyor ;
7 kişi tarafından ekildiğimiz zirvedir.özellikle şahsım kevin'ı görmeyi çok istemekteydi*

karanlikta : tahminim gibi müthiş bir eleman çıkmıştır.erkek dansöz olarak iyi iş yapacağını da söylemek zorundayım.sözlüğün hayatıma kattığı insanlardandır o artık.dostumdur o artık...
yasakani : halim selim,yaşı kadar saf,sevimli bir arkadaş çıkmıştır.önünde öğrenim alanında zorlu yıllar vardır.tanrı,yardımcısı olsundur.
scarface : eğer kız olsaydım hiç düşünmeden bir köşeye çekip veri....öhö...
erkek model olsa manyak iş yapacak yazardır.ayrıca kendisi geleceğin doktorudur.tipine bakan 100 insan olsa birisi bile "bu bebe tıp'ta okuyo" demez halbuki
kendisini ankara'ya davet ediyorum *
Rurouni Kenshin : kendisi tam bir "çakal carlos" tur.sofrada bayanlar olmasa gerçek yüzünü gösterecekti sanırım.insan süzme konusunda uzman *
kiraze ve kassandra : ufkumuzu genişletmiş,geleceğimize ışık tutmuş aydın yazarlardır.kendilerini tanıdığıma çok memnun olduğumu bilmelerini isterim.hepimizi onurlandırdılar.

güzel insanlarla tanışmak haricinde de aç kaldığım,yorulduğum(yav bu tophane nasıl bir yerdir ya...ben hayatımda o kadar merdiven çıkmadım...çıkınca da "nirvana'ya ulaştım herhalde" diye düşünürken elime verilen şey sadece bir pet şişe su oldu *

bu günde biricik dostum olan bir yazarla* görüşülüp bursa olayı kapanacaktır.

(bkz: iyi de bir zall vardı ne oldu ona)
"hay arkadaş!.. yine bi günle kaçırdım a.q" dediğim zirvedir. ağlamak istiyorum...