bugün

(bkz: beyin çok önemli)
grup toplantılarını merak ettiğim parti.* *
kısaltması csp olacak olandır.
grup toplantılarında, diğer partilerin kadın kollarına kaydıkları partidir.
cumhuriyete karşı olanlara kötü cezalar verilen partidir.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
seksi günah sayan ama bir taraflarına ampul sokmaktan çekinmeyen AGP sempatizanlarının hazzetmedikleri partidir.
Büdüt: Eksileyen herkesin bir tarafına ampul girsin *
normal ne güzel sex yapıyorlar efenim...
sizde yapın aaa yapmıyor musunuz??**
ayıp ayıp sexs yapmak kutsaldır!
bu partiye deniz baykal bi şekilde başkan olur; edepli edepli çıkarılan her kanuna seks elden gidiyor diyerek karşı çıkar, ve deniz baykal işte o zaman benden de oyu koparır. hadi iyisin yarraam.
ey chp gençliği;

meshebiniz o kadar geniş o kadar geniş ki, bu olaylar bile namuslu geliyor. ulan evli insanlar birbiriyle birlikte oluyor. sekreterlikten milletvekilliğine yollar açılıyor partide, yetmiyor kilit adamları da kasetli çıkıyor ancak meshebi geniş kitle hala normal karşılıyor. bu ülkeyi bunlar mı temsil edecek? temsil dediğinin bir ağırlığı olur beyler.

devlet sikişerek yönetilseydi pezevenkler başbakan, genelev çalışanları da milletvekili olurdu!
türkiyede pamela anderson'un baskanılık yapacağı partidir.
(bkz: csp sikiş sokuştayı)
(bkz: açmayın beyler partililer)
elhamdülillah milletin siki üzerinden politika yapanlara gün doğmasına sebep olmuş zımbırtıdır.

kimin, kiminle seviştiği, yalaştığı gram umrumda değil ki arkadaş benim. ama işte mesel toplumsal duyarlılığa gelince hassas olunan konular belli elhamdülillah... he chp derseniz muhaliflik görevini layıkı ile yerine getiremediği için ağzıma gelen herşeyi söylemek hakkım var(hakaret boyutuna varmadığı sürece). ama adamın sikinden banane lan? meraklıları için durum biraz daha farklı tabi.
(bkz: şimdi ağzının yerini öğrendim)
aşkın ve seksin partisi.
genek merkez kurulu şu isimlerden oluşmaktadır.
deniz baykal
şahin k
nesrin baytok
ali kırca
aydemir akbaş
şahin k'yı bünyesine alması beklenen parti.
KADının seçilme hakkı konusunda katettiği yol düşünülünce grup toplantıları, gizli oturum yapılmaya mahkumdur. eşcinsel ilişkilerini izlemeye halkın midesi elvermez.
meclis oturumlarının ana gündem konusu kim kime kayacak olacağından, vatandaşa seks açılımları dışında bir icraat sunamayacaklardır.
yerel örgütlerin içler acısı durumunu düşünemiyorum bile. hele hele muhtar ve azaları arasında ki ilişkiler, köy kehvelerinin ana gündemi olacaktır.
ama bir taraftan da milletvekili kıvrak zekası ile ülkem mebuslarının bu konuya da pratik bir çözüm bulacaklarını tahmin ediyorum.
sekreterya nın oturumlara katılımının zorunlu olması ya da meclisin yarısını, seçilme hakkı ile donatılmış, çıtır nataşa milletvekillerine ayırabilir ve kadın milletvekili olma koşullarını da cinsel dürtülerine göre şekillendirebilirler. hatta ve hatta kadın milletvekillerine, hizmet süresi olarak bir hafta sınırlaması getirebilirler. mevcut koşullar gözönüne alınınca, vetandaşını manen tecavüz edilmişten beter bir hale sokan ülkem milletvekillerinden, bayan milletvekillerine, yıpratıcı hizmet süreleri akabinde malulen emeklilik imkanı sunmaları da BEKLENMEKTEDiR.
milletinin yedi geçmişini becermek konusunda ellerine su dökülemeyecek olan parti ahalisine, becerme becerilerini yüceltmek adına yaraşır bir icraat olarak seks partisini hiçbirimiz yadırgamayız diye düşünüyorum.