bugün

dokuzuncu nesil yazar *
An itibariyle 100. Entrysini kendi başlığı altında girmiş yazar.
hoşgelmiş yazar.
sevdiğimiz bir kardeşimiz . nesildaşım hoşgeldin.
senin canina gurban olayım yazarı.
sevdim ben bu arkadaşı yazarı. nba takipçisi, basketbol sevmesi yeter zaten. klavyene kuvvet usta.
kurt cobain'in veda mektubu ile hüzünlenen. metallica * ile müziğe başlayıp seether ile devam eden. seether'ın ''the gift'' şarkısını dinleyen yeşilaycının bile sigara yakacağını iddaa eden, benimle ''rock müzik dinleyen kalitelidir'' düşüncesine katılan dokuzuncu nesil yazarımız.
mw3'te "easy son" türü güzellikleri ile gönlümüzü tekrardan coşturmuş oyun karakteridir. hoş asıl mevzu cod4'teydi. vatanına o kadar hizmet etmiş hala da gelip sözlükte koşturabiliyor. helal *
rock müzik dinleyen adam.
bende dinlerim.
hatta bir ara çalardım.
yada çalmaya çalışırdım...
hey gidi hey ne günlerdi.
üç maymun.
cod4 oyununda denk gelmedigim yazardir. denk gelirsem geberdirim.
9. nesil yazardır.gördüğüm kadarıyla iyi yazardır.
çok samimi kardeşim. *
nedir bu gençlerin aşktan çektiği anlamış değilim.

--spoiler--
şimdi yaşadıkların; üzerinden yıllar yıllar geçtiğinde aklına geldiği zaman gözünde yas değil, yanaklarında gülücük olsun...
--spoiler--
mastürbasyon literatürüne yeni bir soluk getirmiştir.
(#15414245)
ağzını mı kullansın vatandaşlar?
dh lilerin bu başlıkta toplandığını kanıtı olabilecek bir tanımlar dizisi.
aynı şeyi anana bacına yapsalarcılardan.
ne zamandır konuşmuyoruz yazarıdır.

yay burcu erkeği için söylediklerimi üstüne alınmasın. meclisten dışarı hep o söylediklerim. hem onun gibi güzel müzik dinleyen insana kötü şey söylenmez ki.
doğum gününü kutladığım yazar.
kendisi captain price in komutanıdır ayrıca.
captain macmillan konuşurken aksanıyla, captain price ise purosu ile hafızalara kazınmıştır.
saygılar komutanım*
(#17968056) sandalyeyi kırdırttı.* paramı isterim! Sandalyem onun yüzünden kırıldı!
Call of duty 4'de pripyat'taki suikast bölümünde karşımıza çıkmış olan deneyimli komutandır. Ayrıca bu nickde olan bir sözlük yazarı vardır.
bana zeki demesine anlam veremediğim yazar. aynı şeyi binlerce kez açıklattığım için dalga geçiyor sanırım. geçmiyor da olabilir, anlayamadım.

canın sağ olsun iki türlü de lan. bu dünyada senden bi tane daha yok. kötü davranma kendine.
ne anlatırsa anlatsın dinleyeceğim yazardır kendisi. ayrıca izmir'e geldiği an arabamla izmir'i turlatacağımdır.*
üzülmesin hiç.
sanırım bizim okuldan.

(bkz: köy hizmetleri anadolu lisesi)
call of duty hayranıdır kanımca.
düşürülmeyen yazar.

bunlar bir takım uydurmalardır.