bugün

genelde arkadaş zoruyla başlanıp, bir daha bırakılamayan fps tarzı bir oyundur, daha doğrusu efsanevi bir oyundur.
Müptelasıyım, seneye 10. yılımı kutlayacağım.
(bkz: extreme gore edition)
Rahat bir 8 yılımı vermişimdir bu oyuna. Lise zamanlarında Counter-Strike 1.5 tabi internet üzerinden oynuyoruz klan arkadaşlarımızla baya bi çığır açmıştık, hatta birbirine düşman klanlar falan vardı onlarla oynanacak maçlar kan davası şeklini alırdı. Sonrasında 1.5 in ufaklık diyebileceğimiz arkadaşlarımız tarafından çocuk bahçesine döndüğü zamanlar; artık cheating death falan çare bulamıyor hilelere ogc olsun wallhack olsun. Üniversite yıllarında tarafımdan birazcık 1.6 ya sarılmıştır daha yaş grubu olgun insanlar, düzeyli muhabbetler, şunu da söylemeyelim ki sabahın 4 ünde öyle bomba muhabbetler dönerdi ki keşke hep online kalsak derdik. Pehh hayatımın vazgeçilmezi counter-strike.
Nette değilde lan gamede zevk veren oyun

(bkz: Beşiktaş Adeks)
Çocukluğumun oyunudur ulan bi colt almak için götümü yırtardım.
bıdıkdım oynuyordum eşşek kadar oldum hala oynuyorum.
Yıllar önce kardeşim pc başında bu oyunu oynarken izliyorum. Teröristi counterı toplanmış meydanda havaya ateş açıyor.

+niye hepiniz havaya ateş açıyonuz lan mal mısınız
-abi az önce Türkiye gol attı onu kutluyoruz.
11. yılıma girmiş bulunmaktayım. bu oyun benim için hava gibi su gibi bir şey online oynaması da ayrı bir zevk veren oyundur.

(bkz: Clan maçı)
knight online gibi bağımlılık yapan,geceler boyu başında oturduğunuz, hırs küpü olduğunuz oyun değildir. relax ve zihinde olmanızı sağlar. oynayın oynattırın...
Bu oyuna ilk başlarda küçümseyerek başlamıştım, sonra biraz alışınca arkadaşımın internet cafesinde gece saat 22:00'den sonra düzenlenen takımlararası çarpışmalara katıldım.
Fena alıştım yıllardır vazgeçemedim, işyerindeki pc'de, laptopumda yüklüdür.
hiç eskimeyen oyun. bilmeyen yoktur bu oyunu, yıllarımı verdim buna.
oyundan çok bir sanattır.
bir neslin ömrünü yemiş oyun.**
arkası dönük olan adamı bıçaklamanız farzdır.
her liseli counter'i tadacaktır sözünün atasözü olmasını sağlayan oyun. evet her liseli tadar bu oyunu ve bidaha da bırakmaz. bilgisayara karşı dğeilde insanlara karşı oynanması bu oyunu ölümsüz kılıyor. en popüler silahları ak47,m4a1 ve awp dir.
7 den 70 e çok geniş bi kitlenin oynadığı fps oyunudur.
zamanla madde bağımlısı haline getiren oyun.*
Gece 12'den sabah 6'ya bilgisayarların başında 30 kişi toplanma sebebidir.
2009 yılından beri en çok rağbet gören online oyundur.

(bkz: sxe injected)
yanımda oturup izleyen kişi tarafından bile ''şifre yazmak''la suçlanabildiğim oyun. **
acayip derecede saçma bi oyundur onun yerine gidin global operations ya da call of duty oynayın.
crossfire kadar güzel olmayandır. bunu söylediğimde çemkiriliyorlar. gidin allasen.
counter strike bir isyandır. gençliğin vazgeçilmezidir. günümüz teknolojisinin ürettiği oyunlarla karşılaştırmak über saçmadır.
teeee biz lisedeyken piyasa olmuş bu oyun* üniversite hayatımın son yılında şahsımı oldukça oyalamıştır. sınıf arkadaşlarıyla server kurulmuş her gece anlamsızca birbirimizi öldürmüşüzdür.