bugün

bir ''hoşgelmiş'' bile denmeyen yazar. siktir olup gideyim mi onu mu istiyonuz amk? giderim bak.
Fen ve teknoloji dersinde başarılar dilediğim yazar.
Hoş gelmiş yazar.
heh sonunda. hoşbulmuş yazar.
öğrenildiği üzere şehrin azizeleri nickli yazara gaymış yazardır. ama iyi gaydım.
Teog'a da az kaldı. Çalışmaları iyi gidiyordur umarım.
Sigarayi birakmadan once oldugu gibi kotu hisseden, rahatsiz, tuvalet tasi gibi sari sari disleri olan, pis kokan, eklemlerini bukunce garip bi sekilde damarlari tikanip uyusukluk hisseden, tad ve koku alma duyulari laçkalaşmış, aldigi nefesin degerini bilemeyen, kumbarasina para atma kararliligi gosteremeyen birinden tam tersi birine dondugu icin kendisini tebrik ediyor, Sigaraya tekrar baslamamasini temenni ediyorum.
sütünü içip pijamalarını giyip uyumaya hazırlanan yazardır. değerli büyüklerinin sahiplenmesine müteşekkür kalıp tavsiyelerine kat-i surette uyacaktır bundan kelli.
Kendisi dünya ahiret gardaşımdır. Sözlük aleminin "ikinci yenici" sidir. isminin sonuna Bert ve ştayn mastarları getirince bilim adamına dönüşür. Saygılar.
Ufku açık bir yazarımız. Kendisine hoşgeldin diyemicem, ben daha yeni geldim ama kendisine sözlük hayatında başarılar diliyorum.
Yatmadan önce sütünü iç emi evladım.
Trollük yapmaya mı çalışıyor bana mı öyle geliyor bilemedim.
(bkz: bilmiyorum altan bilmiyorum)

Bir yazar. iyi yazmalar.
üstüne gitmeyin lan o daha çocuk, o bir ergen, o sivilceleriyle başı belada olan ortaokul çocuğu.

AMK.

kardeş kusura bakma şimdiden.

o fotoyu atmasaydin keşke.
Hayatın karekökünü almış yazar.
trollüğü feci bir şekilde tespit edilmiş yazar.

şaka şaka.

kafasına göre kafasındakileri dökmeye çalışan yazar.