bugün

bir ''hoşgelmiş'' bile denmeyen yazar. siktir olup gideyim mi onu mu istiyonuz amk? giderim bak.
Hoş gelmiş yazar.
heh sonunda. hoşbulmuş yazar.
Hayatın karekökünü almış yazar.
(#30263914)
ortaokullu bir yazarımız daha..
Fen ve teknoloji dersinde başarılar dilediğim yazar.
Teog'a da az kaldı. Çalışmaları iyi gidiyordur umarım.
nickinin esprisi anlaşılamamış yazar. ama yine de teşekkür eder.

hayırlı salı akşamları.
üstüne gitmeyin lan o daha çocuk, o bir ergen, o sivilceleriyle başı belada olan ortaokul çocuğu.

AMK.

kardeş kusura bakma şimdiden.

o fotoyu atmasaydin keşke.
her kim ise iyi bir insan ise her sey gonlunce olsun dedigim yazardir. hayat biraz iyi olmaktir.
Yatmadan önce sütünü iç emi evladım.
sütünü içip pijamalarını giyip uyumaya hazırlanan yazardır. değerli büyüklerinin sahiplenmesine müteşekkür kalıp tavsiyelerine kat-i surette uyacaktır bundan kelli.
kat- i, kelli.

iyi geceler tatlı rüyalar ufaklik.

hocalarını üzme.
mutlu bir sivrisinek konusunda abisine hak vermiş yazardır.
(bkz: Cool adam)
Hoşgelmiş. Nickiniz çok cool. iyi yazmalar.
hoşbulmuş ve teşekkür etmiş yazardır. her beraber.
öğrenildiği üzere şehrin azizeleri nickli yazara gaymış yazardır. ama iyi gaydım.
samimiyetsız ve artı oy için duyar kasan birisi. yaşı da küçükmüş ayrıca.
Sigarayi birakmadan once oldugu gibi kotu hisseden, rahatsiz, tuvalet tasi gibi sari sari disleri olan, pis kokan, eklemlerini bukunce garip bi sekilde damarlari tikanip uyusukluk hisseden, tad ve koku alma duyulari laçkalaşmış, aldigi nefesin degerini bilemeyen, kumbarasina para atma kararliligi gosteremeyen birinden tam tersi birine dondugu icin kendisini tebrik ediyor, Sigaraya tekrar baslamamasini temenni ediyorum.
Ufku açık bir yazarımız. Kendisine hoşgeldin diyemicem, ben daha yeni geldim ama kendisine sözlük hayatında başarılar diliyorum.
Kendisiyle barisik olduguna emin oldugum, saygiyi hakeden yazar. Hayirli yazmalar.
güzel sözlerinize gönülden teşekkür eden yazar.

eksik olmayınız.
adıyamanlı yazar. sonunda hemşehri buldum bu sözlükte!
hemşehrileriyle ve yakın memleketten olan toprak yazarlarla bu ortamda karşılaştığı için memnun olan yazar. eksik olmayın.