bugün

Şarj yiyen oyun 57 levelde sildim.
Daha 19. Bölümde olduğum, oyun. Minnak köyüm büyünce çok canlar yakacak.
Duvarlarımın mosmor olduğu oyun. Köy binam da 8. Seviye. Seviyem de 72. Ulan daha şimdi ygs'den çıkmışım konuştuğum şeye bak ya!
oyundaki inşaatları trabzonlu mütahitlerin yaptığını düşündüğüm mobil oyun. ipad air im ile oynamak çok zevkli olsa da, inanılmaz şekilde seviye atlamalar çok uzun süredir.
android telefonuma yeni kurduğum oyun. evet bazı iphone'u olan şahısların köylerine yazık olacak...
iki işçi ne lan dediğim oyun.
58. Levelde oldugum oyun.

Zamaninda 10.000 tas bile aldirtmisti namussuz.
inanılmaz pahalı bir oyun, bir işçi kulübesi için 500 taş yani zümrüt istemektedir. Ayrıca oyunun bir eksik noktası var ki sizi çileden çıkartıyor, bazı askerleri istediğiniz hedefe yönlendiremiyorsunuz.
52 level olduğum oyundur.Isteyenlere yardimci olabilirim.
sözlükçüler için klan kurduk gelsene;

itü sözlük.

bekleriz.
Yeni güncellemesiyle birlikte klan savaşları da başlamış oyun. Karabülük klanımıza bekleriz.
kardeşimin android üzerinden manyak gibi oynadığı age of empires benzeri oyun. geçen köyüne saldırmışlarmış. sokucam ağzına tableti.
tüm sözlükçüler için klan kurduk gelsene;

itü sözlük yazman yeterli.
son güncellemesi ile iyice kendini aşmış oyundur. 15 ay önce başladım oynamaya tek bir kuruş harcamadan zevkine oynadım ve bugün köyümü sattım bi arkadaşa. köyüm 1923Türk2 klanında Kok3Bolu2 ydi 106 level dı çok geliştirdim beee amma çok oynadım şu köyün haline bakın sözlükdaşlar. ama zamanım yoktu sattım napiiim.
sanırım android kullanmanın en kötü yönü bu oyun, bıktım bu oyunun reklamından.
Saran oyundur. Bu aralar bırakmıştım ancak klan savaşları başlayınca fena oldu.
Güzel bi strateji oyunu fakat pc' den oynanmaması bir dezavantaj.
şarj düşmanı strateji oyunu.

ipad'iniz veya tablet'iniz yoksa telefondan bütün gününüzü zehir etme potansiyeline sahip.

haa çok güzel o başka.
Uludağ sözlük klani an itibariyle kurulmuş oyundur.
yapımcılarına günlük 4.2 milyon dolar ciro ettiren oyun. *

not: 2 köy ile emrindeyiz supercell.
telefonumdan az önce kaldırdığım bağımlılık yapıcı oyun. iyi ya da kötü tüm bağımlılıklara hayır.
daha teknolojik olsaydı daha cok dikkat cekecek olan oyun.

ama boyleside güzel azeri klanina takıldığım için askere esker, deve div demeye başladım. hadi hayırlısı.
Klan savaşları güncellemesiyle daha eğlenceli bir hale gelen oyun. iş arkadaşlarımla kurduğumuz bir klanımız mevcut, oyun sayesinde ekip çalışmasının önemini kavradık. 1000 kupanın üstünde olan arkadaşları bekleriz.

Bir kaç tavsiye;
* Köy evini yükselttikçe savaşlarda kazandığın ganimet azalıyor. Bundan dolayıdır ki hızlı gelişmek istiyorsan, önce ev haricindeki şeyleri olabildiğince geliştir. Evim 7. seviye, şu an kazandığım ganimetin haddi hesabı yok. Günde 1 milyon altın ve iksir biriktirebiliyorum. Çok zaman da harcamıyorum oynarken. Çalışan bir insan ne kadar ilgilenebilirse o kadar ilgileniyorum. 3 inşaatçım var, yetmiyor.

* 1250 kupaya ulaştığınızda 450 yeşil taş kazanıyorsunuz. Bu taşlarla direk inşaatçı alın. 1250 kupa çok görünebilir, o konuda da şöyle bir tavsiyem var: evi vurduğunuzda zaten yıldız ve kupa kazanıyorsunuz. Okçu üretin, evi dışarıda olan birini bulun, olabildiğince az okçuyla evi vurun ve oyunu bitirin. O sürede zaten kışlanız da harcadığınız kadar askeri üretmiş olur, beklemek zorunda kalmazsınız.

* duvarı yükseltmek için kasmayın, savunmanızı geliştirin. Duvarı 5'ten 6'ya yükseltirken gereksiz yere 13 milyon harcadım, şimdiki aklım olsa önce havanlarımı ve büyücü kulemi geliştirirdim.

Şu an 50. seviyedeyim, ileride tecrübelerimi yine paylaşırım.
android dünyasına damgasını vurmuş ve işsiz takımını etrafında toplamış bir oyundur(ben de oynuyorum).
ne kadar saçma olduğunu 60. seviyeye gelince anladığım oyun. sonra biraktim tabi.