bugün

halk dilinde meme anlamında kullanılır
çocuk dilinde patlayan balonlardan ağız yardımıyla yapılan,dişlere sürtülüp gıcırdatılan küçük baloncuklara verilen isim.
Meme, göğüs anlamında kullanılıyormuş, nerden bileyim; Ama keşke bileydim.
iş arkadaşımla sigara içmeye çıkmışdım.

Endorama: E Bayan arkadaş:B

E: - Naber lem cicik.
B: - o ne be..
E: - Cicik işde cici kızın kısaltılmışıdır herhalde.
B: - Ben farklı birşey di, diye hatırlıyorum ama; bende çıkartamadım.
E: - Neyse ya aşşağı inince googledan bakarız.

Aşşağı inilir google açılır, birde ne görelim cıbıl cıbıl memeler.
Çok utandım sevgili sözlük. *
south park alt yazılarından akıllarda yer etmiş ve kelime haznemizde yerini almış asortik kelime , meme.
altıncı nesil çaylak.
güzel bir sevgi sözcüğüdür. sevgiliye söyleyenlere rastlanmıştır.
altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
hiç bi anlam yüklenmeden bazı harflerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan bir adet nik .
(bkz: meme ucu)
(bkz: cücük)*
çocukların, sevdikleri şeyleri nitelerken kullandıkları sıfat.
cicix olmasından şüphelendiğim kullanıcı.
uyuyan dev olan yazar.
uyuyan dev olmak güzel bence. kırmadan incitmeden 'sen harikasın aslında ama az daha çalış uyuma' demenin bi yolu. ne güzel insan görünce gaza geliyo. *

niye eksiliyonuz hem ne var kendi kendimle eğlenemez miyim.höh.
south park'ın açılış müziğinde kenny'nin fütursuzca kullandığı bomba kelimelerden biridir. *
sözlükte görünce yüzümde sıcak bir tebessüm bırakan yazarın nicki.
sözlükte bulunacak en cicik yazardır. pek bir sıcak kanlı sevecen. canım benim. sekizinci nesil kurban olsun*
sözlüğün en cicik yazarlarındandır.
meme demek. aklıma dayımın ciciğini yerim demesi geldi.
nicki cicik olmayasıca 6.nesil yazardır. eğlencelidir hoştur, bazen boştur ama coştur coştur..* kelimelerle arası pek iyi değildir ama, hissetmeye gelince üstüne yoktur. bi güler bi ağlar , dengesizliklerinden kendi de bıkmıştır ama hala ümit vadediyordur. en sevdiği türk rockçı teoman emre aydın , en sevdiği doom metalci anathema, novembers doom, en sevdiği thrash , ohooo.. kısacası müzik zevki sağlamdır. şiir yazamaz, afilli cümlelerle yazı yazmayı beceremez, bazen duygusuzmuşçasına davranır, öyle zamanlarda kendinden çok korkar. ama bu değişkendir. çizimi de berbattır. sıradan bir üniversite öğrencisidir, hayatı gayet monotondur, ama işte kendisiyle çok uğraşır. hoşgörülüdür, herkese kapısı açık gibi bişidir. cicik iyidir iyi, özünde böyle pırıl pırıl insandır valla.

yedi ay sonra gelen edit: artık jazz-blues da dinliyorum gençler.
nükteli ve esprili entrilerinle henüz tanışmış olduğum cici bir yazardır. ayrıca seri artı oy vermeye motive eden bir nicke sahip. *
reklamcı yazar.
gece gece kafama adana dürüm sokan yazar, alacağı olsun.
Meme kelimesini dahada sempatikleştiren, daha değişik bi hava veren masum bir kelimedir 'cicik'
Küçük çocuklara alınan yeni kıyafeti belirten kelimedir.
''Annecim bak cicik aldım sana gel giydireyim.'' tarzındadır.
Yazarmıştır da aynı zamanda.
beni korkutan bir yazar. ''g'' ne be..