bugün

olum manyak mısın lan kuzeninle evlenip napacan.
yasal olsa da pek güzel değil bence ensest ilişki. ama eniştemin annesiyle babasının evliliği öyle olabilir, öyle duymuştum galiba.
Larissakisa denen yazarımsının fake hesabı lan bu. O hesapta prempses, bu hesapta trol takılıyor jakal.

görsel
görsel
Hele Atarlara bak atarlara tıpkısının aynısı.

görsel
ergen diye böyle galiba. büyüdükçe daha da olgunlaşır inşallah. akıl yaşta değil baştadır ama yaş da etki ediyor olgunluğa.
aykolik bir yerde abisi sayılırsın bu çocuğun çek kulağını.
403 forbidden hatası sebebiyle mesajına geri dönüş yapamadığım için özür dilediğim değerli yazar.
sana savunamazsın diyen mi oldu. ama sma hastalığı taşıyıcılık testi yapılmadığı için oluyormuş. akraba evliliğinin de etkisi varmış.
iki gey ne kadarda seviyeli tartısiyolar ayol. Aferin size nonoslar, ışıklı bir ablaniz olarak kurur duydum sizinlen. Ha bu arada, aramızda kalsın kazanıyoruz hee.

Tayyib istifa!!!???
biraz anlama özürlü yazar. denetimsizliği, daha doğrusu özgürlüğü seviyesizlik olarak gören ve ben yaparsam flört, sen yaparsan orospuluk iki yüzlülüğü içinde olan çevreden zaten başka bir şey çıkmaz.
(bkz: ergenlikte cok asilmanin zararlari).
görsel
ne kadar saf ve iyi niyetli olduğumu, bana önce dostça yaklaşıp ardından saldırıda bulunarak yeniden göstermiş, bu üzücü ve tasvip edilemeyecek tutumu sebebiyle donuz listeme girmeyi hak etmiş kırıcı yazar.
en iyisi hem gerçek hem sanal hayatta insanlardan kopuk ve soğuk duruşuma devam edeyim. artık kime güveneceğini bilemiyorsun.
mutlu ama uzak olsun. kendisini artık okumayacağım için seviniyorum.

edit: kaldı ki istediğim zaman giderim, istediğim zaman da dönerim. o kararı da ben veririm. nokta.
hatası kesinken yanıt vermesinin ya da savunulmasının yanlış ve gereksiz olduğunu hatırlatmak istediğim yazar. bir daha görüşmemek üzere...
başka da bağ kurmam artık kendisiyle. haklı olarak çok kırıldım.
Pquennin profil resmini kullaniyor.
Kavga etmeyin gençler çözersiniz durumu sakin.
hakkında yazmayacağımı ifade etsem de kendisinin hakkımda yazmaya devam ettiği haberini aldığım için ricada bulunmak istediğim yazar. bak, kendince haklı olduğunu düşünebilirsin ama bana haksızlık yaptığından eminim. ben sana haksızlık yapmadım üstelik. yani nick başlığım altına yazmaya devam etmene sebep olacak bir haklılık payın yok. rica ediyorum hakkımda yazma. ben seni unutup sözlükte bulunmaya devam edeceğim, senden de aynısını rica ediyorum. lütfen bu ricama uy.
artık bu ricaya da uymazsan ne diyebilirim ki ? bir daha görüşmemek üzere...
Bacaklarımı beğendiğini dile getiren açık mert korkusuz delikanlı yazar. Delikanlı derken temsili değil sanırım.
teyze taklidi yapmaya çalışanlardan bir ergen. eşcinsel olabilir ama bu kendini kız gibi göstermesini gerektirmez bence. yine de herkes özgür. kimsenin söylemesine gerek yok. nickin söylüyor zaten. *
bak, kardeş, yazmayayım diyorum ama bana hasta falan diye iftira atıyorsun, günaha girip ayıp ediyorsun. donuzumdasın ama çıkış yapınca görüyorum.
bak, bana önce iyi niyetle yaklaştın sonra bir anda saldırıverdin. bu haksız saldırınla artını da topladın. ben yıllardır haksızlığa uğramaya alıştım. önemli değil de sırf seninle aynı fikirde olmadığım için lütfen bana iftira atma. ben de başka biri de seninle aynı fikirde olmak ve olmadığı için iftiraya uğramak zorunda değildir.
bir daha da ne yazarsan yaz yazmayacağım. sadece sen ve donuz listemdeki kindarcıklarım bana iftira atmayın ve hakaret etmeyin, bakın, hala ince davranıp rica ediyorum. iyi niyetimi suistimal etmeyin.
bir yazar işte. artık işim olmaz kendisiyle.

edit: ayrıca istediğim yerde durur, istediğim yerden giderim, karışamazsın ! kimseye hesap vermek zorunda değilim. bitti.
yazmayacağım demiştim ama rahat durmuyorsun. bana bak. ben akıl hastası değilim. sırf insanlardan artı toplamak için başkalarına iftira atma. seni sevmeyen, seninle aynı fikirde olmayanlara saldırmaya son ver. çünkü kimsenin seni sevmek ve düşüncelerine katılmak gibi bir mecburiyeti yok.
insanlığına rica ediyorum, birazcık olsun iyiliğin varsa hakkımda yazmaya son ver. ben seni unutmak, yokmuş gibi davranmak istiyorum çünkü. beni rahat bırak. bitir artık şunu.

not: sözlükteki bir sorundan olsa gerek, tavsiye kısmında donuza eklediklerimin yazdıkları da gözüküyor. bana attığı iftirayı da buradan gördüm. yine de bu yaptığının yanlış olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
hakkımda yazma. lütfen !
baş koyduk yürüyüşe ak sevdayla dirilişe söyle var mısın?
görsel
dünyayı hem negatif hem de güzel gören ilginç bir yazar. negatif görmesem de tabii ki dünyada her şey pozitif değil. sözlüğümüzün filozofu olabilir bence.
edit: kendisini övdüğüm halde beğenmemiş.
Nokia 3310 u bozuldu galiba ondan gelemiyor.