bugün

pamukkale turizm'i tek geçerim.
Pamukkaleeeeeeee yyy leeeeee seyahat etmek öz gür lük tüüürrr pamukkaleeeee
En son ne zaman bir otobüsle yolculuk yaptım diye düşündüm düşündüm oha amk dedim 18 yaşındaydım heralde. Yıllar yıllar geçmiş üzerinden ben bilmiyorum galiba arkadaşlar hangisi iyidir. Ama metroyla gitmeyin ya onda 3 5 sene önce kızcağızın birinin yüzüne fışkırtırlardı yanlış hatırlamıyorsam
Kamil koç amca.
en ucuzu hangisiyse o otobüs firması. gerçi uzun zaman oldu şehir dışı otobüsüne bineli. 2 sene önce falan yazlıktan okula gittiğim günler dönüşte biniyordum silivri otogar'dan.
hiçbiri. eskisi gibi güveen veren firmalar yok artık.
Eskiden ka. k. şimdi A.O.U. Ne zaman Ka. K.'dan alsam çok kötü otobüs ve yolculuk geçiriyorum. Arada evimin oradan geçtiği için yerel bir firma var ondan alıyorum. Otobüsleri güzel oluyor.
iett. mecburi istikamet.
Kendi memleketime elbette kendi memleketimin firmalarından biriyle giderim.

Adana tarafından batıda nereye giderseniz gidin, tüm firmalar geç gelir, ki zaten adana çevre yolunda hep bir çalışma ya da kaza vardır, gideceğiniz yola kafadan bir saat ekleyin.
metro turizm..

nasılsa yolcusu değilim.. fakat, bunların şoförleri bir değişik.. diyelim ki, şehirlerarası yoldasın ve önünde bir otobüs, diğer bir vasıtayı solluyor.. yavaaaaaaaaş yavaş, yolcuyu sarsmadan, aheste beste manevra yapar, 1.5 km beklersin ki, sağ şeride geçsin..

metro şoförlerinin trafik kuralıymış, hız sınırıymış, sinyalmiş, yolcu sarsılmış, s..inde değil.. 60 metrede ağır vasıta solluyorlar, frene basmadan ya da arabayı şanzımandan düşürmeden yoluna devam ediyorsun.. canlarım benim, sevimli psikopatlar..
ister istemez antep güzergahında olsa da...

Seç turizm!

1 tık pahalıdır.
Ama yıllarca çizgisini bozmayan bi bu kaldı. Müşterisi de 1 tık iyidir.
Personeli de 1 tık iyidir.
Otobüsleri de 1 tık iyidir.