bugün

hayatımın hiçbir anında asla söylemeyeceğim sözdür. eminim.
Niyetim Osman paşaydı lakin imkanı yoktu girmesinin vurdum üç hilale rahat uyuyorum en azından.
gelecek seçimlerde ülkesini seven her akıllı yurttaş gibi chp'ye oy verme şansı olan seçmenin vermediği için pişman olması. *
tamamem boş düşüncedir. Manas destanı yazcaktım ama annem kızdı pc kapatım mobildeyim.
bir daha sürüden ayrılmaman gerektiğini öğretmiştir.

geçmiş olsun
gereksiz söz.

Biz oy verdik de ne oldu? Hdp'nin kucağına oturmuş bir chp gördük. Bir daha ipe götürseler bile chp'ye oy atmam.
pkk ile çalışmamışsın buna şükür.

(bkz: bağışlandın)
pişmanlığıını seçim sonrası yaşayan kişilerin ortak buluşma noktası.
bu memleketi chp nin eline versek iki gün sonra vatanını ebesini siker. bu yüzden hiç bir zaman pişman olmayacağım gerçeği.
hdp ye oy veren atatürkçü serzenişidir. amaç birilerinin barajı aşmasına destek vermekti oldu da bitti maşallah. son pişmanlık fayda vermez. o da ayrı bir konudur.
hala chp hdpyi meclise soktu diyenler var.

batıda chp ve akp oyları hdpye kaydı evet. ancak doğuda akp elindeki illeri kaybetti hdpye be. gelip burda ufacık beyninizle chp yüzünden yea diye yazmadan önce bir bakın sonuçlara.
Niye şimdi pişman oluyorsun kardeşim dedirten başlık.

Zaten son on yıldır milletin a*ına koymuş bir parti var iktidarda. Başka bir seçenek yokken karar vermek niye bu kadar zor.