bugün

takımın bir bütün olduğunu unutan insan söylemi.

haksızlık yoktur o da şans verildiğinde çıkıp terini akıttı. bokunu çıkarmayın ...
milli takıma çağırılmayan basketbolcu serzenişidir.
70 milyon insan içinden en iyi 12 adam arasına giriyorsa anasının ak sütü gibi helal olan miktardır.
daha fazla fırsat verilseydi takımın geri kalanından farkı olmadan aynı hırs ve istekle elinden geleni yapacak olduğu düşünülürse alacağı ödül bizim için sorun olmamalıdır diye düşündüren söylem.
yakın arkadaş trafikleri yaşanabilir.

-cenk abi bizim düğün var yarın?
-iyi hayırlı olsun.
-abi benim büyük dedem senin babanın düğününde 10 altın takmış sonra geri alamadanda ölmüş. onu yarın alsam?
-büyük deden mi?
-hee rahmetli çok iyi adammış dedem öyle der.
-iyi güzelde o 400 altın sahte çıktı.
-haaa! neyse o zaman bi daha ki dünya kupasından sonra yaparız artık düğünü.
eğer engin atsür de ödüllendirilmeyecekse haksızlıktır. sadece cenk akyol için bakmıyorum olaya. cevher özen, fatih solak ve evren büker'le birlikte son anda kadrodan çıkarılan engin'in o parayı hidayet kadar, ömer kadar hakettiği düşünülebilir. bu adam sakalanıp çıkmak zorunda kalmasa kerem tunçeri ve ender arslan'ın yanına çok iyi bir parça olacak ve rotasyonu 2 değil 3 kişi paylaşacağı için daha formda ve daha güçlü bir rotasyonumuz olacaktır.

neyse, anasının ak sütü gibi helal olsun cenk'e o para.
ayıptır.
hidayet'in maç sonlarında yaptığı "bu takımı maddi, manevi destekleyin" çağrısının sonuç verdiğinin anlaşılmasına sebep verecek gelişmedir.
güle güle kullansın. bu millete 650 tl lik asgari ücreti hak gören devletin verdiği ilk ödül değildir.
şu adamlara verilen bunca parayı ''helal olsun, hakettiler'' nidalarıyla destekleyen adamları gördükçe, aziz nesinin yüzde 60 önermesinin doğruluğunun bu çağda bile kanıtlanabilir bir türk gensel mirası olduğu olgusu birkez daha karşımıza çıkmakta, aptallığın gensel bir şekilde babadan oğula miras gibi aktarılmasına bundan daha kral bir örnek var mı lan? pezevenk kimin parasını kime helal ediyorsun!!!!
(bkz: barış ermiş)
(bkz: başarının ve sadakatın bu ülke de cezalandırılması)
yetenekli eleman biraz çalışkan olsa bu paranın kat kat fazlasını kazanır ama anca göt büyütüyor.sanırım atlanta havks seçmişti cenk'i ama çağırıyor mu takıma,yok!
ağaoğlu da her birine birer daire vericekmiş efenim. orada adaletsizliği giderebiliriz en azından. hidayete suit cenk akyola kapıcı dairesinin karşısını verirsin olur biter. *
"ben de oturdum izledim o da oturdu izledi,
ulen bende aynı parayı hak ediyorum" diye isyan ettiğim alış-veriştir.
(bkz: adam engin atsür beyler)
helali hoş olsundur.
ülkemizi şampiyonada mükemmel bir biçimde destekledikleri için analarının ak sütü gibi helal olsun. ama bu parayı onlardan daha çok hakeden biri var: takım koçu tanjevic. kanserli olduğu halde hayatı pahasına takımın başında kalarak hiç bir insanın yapamayacağı bir fedakarlık göstermiştir.
ntv sporun alt yazısında aynen bu yazıyı gördüm.
"başbakan recep tayip erdogan türk milli basketbolculara ikincilik nedeniyle kişi başı 1,5 milyon tl ve 500 altın verdi."
samimi şekilde söylüyorum tam olarak ne verdi kişi başına ne düştü çok umrumda degil ama.
tırnak içindeki cümleyi anlayan bir beri gelsinde anlatsın anlayayım gerçekten anlamadım.
murat murathanoğlu ondan daha çok hakediyor.