bugün

kadınları aşağılamayı çok seven birisidir. "ben konuşarak ödül alıyorum; bazıları * sevişerek ödül alıyorlar" demiştir. yaptığı sayıgızlıktır, ayıptır, yazıktır, günahtır.
sevişerek ödül alamayacağını bildiği için olsa gerek konuşa konuşa ödül alabildiğini belirtmiştir. bu söylemiyle de ilgi çekeceği garantisini cepte taşıyıp, televole kültürünün tozunu yuttuğunu belli etmiştir. radyo programındaki güncel değerlendirmeleri de bu kültürün bir devamıdır. tarzı herkes anlasın diye oldukça aşağı durumdadır, yorumları basit ve saldırgandır.
beren saat'e yaptığı ayıbın zeka seviyesinin bir sonucu gördüğüm, yıllarca bir arpa boyu yol alamamış ve meslektaşlarının** gölgesinde kalmış radyocu müsvettesidir. yetenekli ve başarılı insanların kısa sürede farkedilip ödüller almasını kıskanmaktadır kanımca.

(bkz: kusura bakma sözlük çok sinirliyim)
en son osman tanburacı tarafından kendisine lolipop yalattırılırken televizyonda gördüğüm fenerbahceli idi. ta ki beren saat'in sevişmesininin kendisinin ne kadar zoruna gittiğinin canlı halini magazin programının ekranında görünceye kadar.

kıyıda köşede kalıp dandik bir ödülle gaza gelen radyocunun bu tür söylemlerle adından söz ettirmeyi istemesi çok da tâbi değil mi allah aşkına?
beren saat'a ödül töreninde çok pis laf koymuş radyocudur.

+ cem arslan ödülünü almak için geliyor...
- bazıları bu ödülü almak için habire sevişiyor, bizde habire konuşuyoruz düşünün artık ne kadar önemli bir ödül olduğunu...
biraz önce besf fm binası önünde karşılaşıp tokalaştığımız samimi sıcak insan,gözgöze geldik sanki tanıdı beni güldü
(bkz: hep böle kal)
cuma günü profilo alışveriş merkezinde sevenleriyle buluşacak radyocu.

sevmeyenler yanlarında epilasyon aleti götürebilir. *
seviyesiz bir radyocu.
(bkz: komik değil ama komik)
gülme efekti verince komikmiş gibi oluyor hacı işte ne olsun...
eğer ki kafasında bir fikri varsa kesinlikle at gözlüğüyle bakan farklı bakış açısına ihtiyaç duymadığını düşünen sabit fikirli, biraz komik, özellikle fenerbahçe konusunda çok hassas hatta en çok ön yargıları ve yanılgıları da bu konuda yaşamaktadır, işte böyle bir radyo programcısı...
geri zekalının önde gidenidir, bakmayınız öyle ahlaklı adamı oynamasına alakası yoktur rencide etmicim kendisini daha fazla, mikrofonu kapansın artık.
(bkz: #7030024)
cüşsesiyle alakasız bir ses tonuna sahiptir.
Türkiye'nin en başarılı radyocusudur. Muhalefet partilerinden daha başarılı muhalefet de yapar. Milletvekili adayı olsa hangi parti olduğuna bakmadan oyun verileceği kişidir.
çok başarılıdır, öyle başarılıdır ki osman tanburacı'nın kendisine canlı yayında yalattığı lolipoptan sonra kendisini siyaset bilimci, ekonomist falan sanmaya başlamış, sabah programında kafasının basmadığı tüm konulara bulaşır olmuştur.

yalnız son zamanlarda pek futbol konuşmuyor, lolipop sendromundan olsa gerek... *
sabahlari ise gelirken zevkle dinledigim radyocudur. tarafimca tek eksigi ses tonudur. soyle murat kazanasmaz tarzi bir de sesi olsaymis eger daha da bir zevkle dinlerdim.
türrkiye nin en iyi radyo programcılarından biridir. osman tamburamdan denen, belden aşağı edepsizce laflarla ayar verdiğini sanan tipik cimbomlu profiline sahip yazar bozuntusu ile isminin aynı cümlede kulanılması bile kendisine hakarettir.

bu arada laf lolipop yalamaktan açılmışken;

http://www.facebook.com/v...09909905694853&ref=mf
tanburacı osman'ın lolipopunu ağzından çıkarmadan konuştuğu için ses tonu biraz tuhaftır. aynı lolipopu yalamaktan yalama olan bir takım yazarların ise zaten lolipop kadar zekası olmadığı için ske takılacak kelamları da yoktur...
Sabah sabah ilaç gibi gelendir. Sıkılındığında yada renklam enında Pal FM ile devam edilmesi tavsiye edilir.
sabahın en erken vakitlerinde trafiğin kilit olabileceği saatlerde ilaç gibi olan başarılı bir radyocu.
http://twitter.com/hakikicemarslan
Baba dediğimiz programcıdır. Özü sözü bir sabah programlarının bir numarasıdır.
yıllar önce radyo klasdaki gazoz ağacı cem arslan programıyla tanıdığım o zamanlar siyasete girmeyen , fener muhabbetini bu kadar yapmayan çok tertipli mükemmel geyik harika tatlı bir program yapardı.

ama gel gör ki son zamanlarda çok değişti cem bey. siyasete sokuyor her kelimeyi fener muhabbeti yapıyor durmadan.

ama geldiği son nokta beni düşündürdü.

sabah işe giderken yine denk geldim dinleyim dedim konu şu.

. urfagundem. com/haberdetay/4772/11-yasindaki-Cocuk-av-tufegiyle-halasini-vurdu/20-02-2011.html

linkte belirtilen haberin sonunda jandarmanın geniş soruşturma başlattı yazısı üzerine,

neyi soruşturacak çok komik çocuk vurmuş olan olmuş diyerek ne kadar gerilediğini göstermiştir.

aydınlatayım cem bey o bölgede 11 yaşındaki çocukların üzerine atılan cinayet sayısı çok fazladır ki ölen insanın da 43

yaşında bekar olması olayın namus cinayeti şüphesini arttırmaktadır. mesele daha derin

kendini inşallah eski düzeyine yükseltip kendisini sanki son model tikky radyocular gibi olmuş havasından kurtulmasını diladiğim radyocu.

edit:imla
hafta içi hergün sabah ve akşam saatlerinde yani trafiğin bol olduğu saatlerde insanları trafikte stresten uzak tutmaya çalışan best fm çalışanı.
beni fenerbahçe düşmanı ilan edenlere inat çok sevdiğim fenerbahçeli radyocudur. Askerde sabah mıntıkamı yaparken dinlediğim ve beni her seferinde koparan insandır.