bugün

piskopat deli manyak fenerli insan. klas fm de calısırken best fm e gecmıstır. hopdedik ayhan en buyuk rakıbıdır.cunku o bır gs lıdır. fbtv de hala ne yapmaya calıstığını anlamadığım bır program sunuyor.
programı petrol ofisi sponsorluğunda sabah 07:00 / 08 : 50 arasında yeniden düzenlenmiş olan , yeni yayın döneminde 17:00 / 18:00 saatleriarasında gazor adlı kısa bir program yapacak olan best fm in vazgeçilmez dj i . birde 10 kasım da anıtkabir e götür bizi insanı
fenerbahçe'nin tvsinde sunuculuk yapan fenerium 'u alt üst etmiş kişilik. hayır seyrettiğimden değil gözüme çarpıyor denilesi kişilik. eğlenceli, programında lafları cuk oturtan, ayar üstüne ayar veren, sempatik ''yapma bana bunu yapma bana bunu'' diyerek bu sözü dillere düşüren dj.
(bkz: beğenerek dinliyoruz) *
çoğu muhalefet partisinin yapamadığı muhalefeti yapan ve başbakan olması durumunda bu ülkeyi kurtaracağına inandığım yüce şahıs.

ayrıca toplumsal olaylara tepkisiz kalmayan,duyarlı bi insan.
her sabah espirileriyle kulaklarımıza misafir olarak kulağımız pasını aldığı için ayrıca teşekkürler.
gülüşüne gurbann...
piyasanın en delikanlı radyocusu. hayat üniversitesini derece ile bitirmişdir. çoğu siyasetçiyi cebinden çıkaracak kadarda hitabet özelliği vardır.
(bkz: yapma bunu)
bugün programında bir bayanın annesiyle evlenmesi için yalvardiği best fm de program yapan ünlü kişi.
programında kullandığı doğum günü şarkısını paylaşmayan cimri dj.

dinleyicilerinin hergün adeta yalvarmasına rağmen internete vermeyip çıldırtan komik insan

meraklıları için şöyle bişey:

http://narkotik.iem.gov.tr/img/cemarslan_07.gif
radyo dinleme sebebi, fenerbahçe tv'deki fenerium on air programının yapımcısı ve sunucusu, sıkı fenerbahçeli, maraton üst tribünün müdavimlerinden...

(bkz: gazoz ağacı)
eski bir galatasaray'lı yönetici olan osman hattat'ın emrinde, osman hattat'ın sahibi olduğu best fm'de çalışmaktadır.
Sesi, hitabeti ve yorumlarıyla karizma saçan insan. Bi de dizinin birinde oynuyordu ama çıkaramadım.

(bkz: Bir Cem Arslan on dj eder)
fmf hastası olan dj. hastalığının atakları geldiği vakit programı olmaz.
bu sabah programinda gelen bazi mesajlara bozulup "dogurup dogurup sokaga atiyorlar , onlarda sonra bize mesaj atiyorlar" diyerek beni yaran insan evladi.
*
sadece fenerli diye bir miktar katlanılabilir insan.
"organize işler" filminin başlangıç jeneriğinde komik hırsızlık haberleri veren dj'lerden biri olarak sesiyle yer almışlığı da vardır.
sabahları programında 50 ytl'lik shell akaryakıt çeki dağıtan radyocu.
meclisin türban serbestliğini sağlayacak anayasal düzenlemeyi yaptığı günün ertesi sabahı yayın üslubu ile ben ve benim gibi bircok dinleyicisi kaybetmis radikal insan.

hic kimse iktidar yalakasi yayıncılar istemiyor,ya da ekranlarda radyolarda her kararı saygı ile karsılayan bir anlayışta beklemiyor; ancak karar vericiler yerine türbanli insanları hedef alan sacma sapan esprileri gülme efektine boğan edepsizliğe de tahammül edemem.

cem arslan eğlenceli bir djdir,sabahın köründe neşenize nese katar,iktidar yanlısı biri olarak ak partiye yönelik eleştirilerine kahkaha ile gülerim komik ve yer yer doğrudur; ancak o gün gercekten cok iticiydi.bircok dinleyici olumsuz mesaj gönderdi ve onlara begenmiyorsanız dinlemeyin dedi,bizde öyle yaptık dinlemiyoruz(m).
*
çoğu zaman kantarın topuzunu kaçıran espirilere sahip, sürekli kendini tekrar eden, çok fazla genel kültüre sahip olmayan, iran ın pkk ya karşı verdiği mücadeleyi Türkiye ye yaranmak için yaptığını düşünen, dj likten öteye gidemeyecek radyo programcısı.
fanatik fenerli radyo programcısı, kendisini dinlerim severim ama bu kadar da fenerbahce içerikli programı yapılmaz ki abicim bokunu cıkartıyorsun. az önce yutuptan verkaç isimli programa ait birkaç video izledim, adnan aybaba ile olan diyalogları ayrı bir vaka, aybaba nın " veriyim aleti üfle" demesi epey bozmus programda, yinede dinlerim.
kendi üslubuyla
ronaldo'nun oda kaka'nın sınıf arkadaşı, naomi campell'ın ex aşkı olan muhalefet partilerinden bin kat daha iyi muhalefet yapan best fm dj'yi. sabahları insana trafik sıkıntısı gibi büyük sıkıntıları unutturur.
hızlı telaffuz eldilince cemal san olarak algılanan isim.
adnan aybaba gibi bir şahsiyetten bile ayar üstüne ayar yiyen fb'li*güdük futbol üfürükçüsü. herşey bir yana da, osman tanburacı'dan aldığı "lolipop" ayarından sonra akli dengesini yitirmesi ve ekranlarda artık pek gözükmemesi işin en hoş yanıdır.

http://www.youtube.com/wa...YqNeo&feature=related
iktidarı eleştirmek ile saygısızlık arasında sık sık gidip gelen kişidir.
soyadi ile tezat bir sekilde fenerbahce taraftari. tanrinin bir lutfu olsa gerek.