bugün

bi de bu yavrucağın spooky adında bi kuzeni gelir cehhenemin dibinden. paso bi 1 nisan adı altında milleti şakalamak, türlü çeşitli komiklikler... milletin paçasından akıyo o esnada... başında siyah fötr şapka var bu spooky'nin... bizimki devamlı onu durdurma çabalarında...
hey allahım.
(bkz: amk iyisi)
hayalet... aynı zamanda, saçma sapan reklamlar yapan dandik bir bilgisayar markası. oyun bilgisayarı* diye adlandırdığı bilgisayarları bile, yüksek belleğe sahip ama son derece vasat ekran kartları bulundurur ve donanımdan anlamayan müşteriler de maalesef tercih eder bunları. gerçi, casper yaygın olduğu için bu kadar dikkat çekiyor ama diğer marka bilgisayarlarda da durum pek farklı değil.
aşırı ısınma, wirelles denilen zımbırtıda sürekli kesinti, ekranda problem.. öyle gösterişli reklamlarına aldanmayın ve sakın almayın. yemin ederim bi arçelik laptop vardı bende, çok alay konusu oldu arkadaşlar arasında(buzdolabı gibi bilgisayar vb espriler) ama gerçekten casper denilen markadan kaliteli olduğunu söyleyebilirim.. hacı bilgisayar ısınmazdı, donmazdı.. kafa atardım, bana mısın demezdi.. gittim casper aldım hemde çok meşhur bi teknoloji mağazasından(lanet gitsin), bilgisayarın yan taraflarına el sürmek ne mümkün! yanıyor! kablosuz bağlantı yarım saate bir kesiliyor.. memnun değilim, burdan serzenişte bulunuyorun; almayın.. ya da alın üstüne sıçın!
hakkında yazılanları görünce bana ne şanslıymışım be dedirtmiş bilgisayar markası.3 senedir 1 kere klavyesi bozuldu aha ilk aydan su koyverdi derken 2 gün içinde garantiden paketinde klavye yolladılar başka da donanımsal bir sorunu olmadı , 1 kere format atmak zorunda kaldım * , performansından da hala ödün vermiyor.ya ben çok şanslıyım ya da casper düzeltti artık kendini.
casper the friendly ghost... dım dırrıı dımm dıım dırıı...

olarak başlayan ve tamamen uydurarak devam ettiğim şarkıya sahip olan çizgi film.
2009 yılında türkiye'de 341 bin 562 adetlik satış rakamına ulaşarak yüzde 26.5'lik büyüme gerçekleştirmiş olan bilgisayar firması. ürünlerini hiç kullanmamış olsam da piyasada adını en çok duyduğum bilgisayar markasıdır. bu konuda yalnız kalmadığımı 2009 yılındaki ac nielsen markalar araştırması söylüyor. bu araştırmaya göre bilinirlik oranı en yüksek bilgisayar markası seçilmiştir. ayrıca microsoft tarafından yılın yerli pc üreticisi seçilmiştir. bilindiği üzere türkiye'nin ilk yerli pc markası aidata'yı da bünyesine katmıştı.
bunlara rağmen toplama bilgisayardan vazgeçemediğim için herhalde ürünlerini de pek kullanamayacağım ama kullananların büyük çoğunluğu memnun değil gibi.
ekranı bozuk diye garantiye gönderdiğim laptopun dvd writerini bozan marka.

öyle bir teknik servisi var ki; bozuğu tamir ederken sağlamı da bozup yolluyorlar.
640 gb'lık 2.5" e-sata destekli harici hard diskinde e-sata'sı çalışmayan, servise götürdüğünüzde "bizim e-satayı deneyecek bilgisayarımız yok" diyebilen, "eryaman'daki teknik servise gidin" şeklinde yönlendirildikten sonra eryaman'daki servisin aylar önce kapatılmış olduğunu öğrendiğiniz bilgisayar ve bilgisayar malzemeleri markası. almayın, aldırmayın.
asli görevini yerine getirmeyen,hayaletlerin tüm karizmasını zedeleyen bir çizgi film kahramanıdır.
çok fazla arkadaşı olmasına rağmen her bölümde doyumsuzca yeni arkadaş arayan psikopat hayalet.
çocukluğumun çizgi filmi. sevimli hayalet.
notebooklarına ististasız berbat hoparlörler takan büyük bilişim firması.
muadillerine nazaran oldukça uygun fiyatlara sahip bilgisayar üreticisi firma.*
aynı özelliklere sahip iki dizüstü bilgisayardan casper olanının gta 4ü çatır çatır oynatması kayda değerdir.

not: samsung kullanıcısıyım.
reklamlarında çalan güzel şarkı için:

(bkz: chris madin)
(bkz: jigsaw)
Bir hatadır iki yıl önce almış bulunduk.Almaz olaydım lanet girsin iki yılda ömrümü tüketti.
nirvana serisi için apaçi müziğini kullanmış markadır. böylece ne kadar gerzek bir marka ve reklam yöntemi olduğunu göstermiştir. azalarak bitsin ulan şu apaçi muhabbeti.
nirvana serisinin adamı zırvanaya ulaştırdığını bilirim.

not: casper kullanıcısıyım hayatımda böyle dertli bilgisayar görmedim.
reklamları çok saçma olandır. dans eden falan. ne alaka oğlum notebookla.

ayrıca uyduruk ürünleriyle de tüketicinin gözbebeğidir.
Sadece sendika üyesi oldular diye 300'e yakın işçisini işten atan, daha da atacağını söyleyen utanmaz firma.
eskiden cips alma sebebimizdi.
bir bilgisayar firmasidir. **
dost canlısı hayalettir kendileri.
En Boktan pc markalarından birisidir. neresinden tutarsanız elinizde kalır. kafanıza da tekrar tekrar toplama bilgisayarın daha iyi olduğu fikrini çakar.
casper friendly ghost diye devam eden şarkısı vardır.
güncel Önemli Başlıklar