bugün

savaş uçaklarındaki küçük çaplı toplara verilen isim.
14 megapixel, 5x zoomlu fotoğraf makinesini kullandığım marka. gayet de memnunum.
kullanmakta olduğum ixus i modeli ile gönümde taht kurmuş fotoğraf makinesi, lens ve fotoğraf filmi üreticisi.*
bi kanada sirketi olup dunyanin en kaliteli lens, fotograf makinesi, video kamera ve fotokopi makinelerini ureten sirketlerinden birisidir.. turkiye distributorleri erkayalar olup yurtdisindan alinan canonunuzun yuzune bile bakmazlar herhengi bir problem oldugunda.. ayrica amerikanin iki kati fiyatina satarak bizleri bi guzel kaziklamaktan da geri durmazlar. amerikadan daha pahali olmasi gayet normal tabiki diyen arkadaslara oncelikle amerikadan pahali olmasinin normal oldugunu ama kimi urunlerin iki katindan fazla olmasini kabullenemedigimizi belirtip neden ipodlar iki kati fiyatina degil ve bilkom yurtdisindan alinmis olsa bile en ufak bi arizada bile apple urunleriyle oldukca ciddi bir sekilde ilgileniyor diye de eklemek isteriz.

http://www.canon.ca
bir japon şirketi
2004 yılında PowerShot a75 modeline sahip olduğum, fonksiyon, ergonomi ve tasarım konularında çok başarılı olan firmadır.
fotokopi makinalarina diyecek yok. bi kagittan bes yuz sekilli baski alabiliyorsun. **
bugün 1000d modeline sahip olduğum fotoğraf makinesi markası. 18-55 mm lens ile birlikte 1120 tl ye mal oldu bana. sevdim.
EOS 500D modelini kullandığım fotoğraf makinesi markası. Ayrıca yazıcısı da vardır. Onunla birlikte Türkiye teknik servisi berbat olan marka.
canon 7d yi yeni aldım öneririm inanılmaz net çekimler full hd 1080 formatında ve hesaplı.
eos 550d'siyle aşmış marka, bu fiyata bu kalitenin bulunması biraz zor. 18-55mm+ 55-250mm çift lens, uv filtre, çanta, card reader ve lens temizleyicisiyle toplamda 2,000tlye malolmuştu bana bu yaz. ha tabi çek cumhuriyetinden aldığım için fiyat o kadar uygun.*
görsel

türkiye piyasasından geri çekilirse şaşılmaması gereken marka.
Nikon ile ne kadar karşılaştırmak yanlış olsa da canon daha iyidir.sensörü nikon dan iyidir.
powershot ve ixus olmak üzere 2 klasmanda dijital makine üreten firma. powershot serisi daha çok profosyoneller, ixus serisi ise manuel ayar yapmak sevmeyenler içindir.
Dış çekim için Nikon kadar iyi olmadığını düşündüğüm marka.
http://youtu.be/C17GVBTGQEQ Etkileyici bir çalışma olmuş.