bugün

camel'in yeni sigarası. denenmesi şiddetle tavsiye edilir.
değerleri düşük olsa da tat bakımından enfes sigaradır.
inanılmaz derecede övülen ancak değerlerinin düşük olmasının biraz şüpheyle yaklaşılmasına sebep olduğu sigaradır. yıllardır kullandığım winston light'ı aldatabilir miyim bilmiyorum ama denemek gerekir.
winston gibi ama daha kaliteli sigaradır. ağırlığı orta kıvamda en azından camel soft gibi bir tane içince kesmiyor insanı,üstüste üç tane yakabileceğin sigaradır kendileri.
kısa marlboro light yerine tercih edilmesi gereken sigara. ayrıca biliyorum aranızda öğrencilerin çoğu winston soft/light içiyor, yarın mezun olduğunuz zaman öğrencilik psikolojisinden çıkmanız için kesinlikle camel white'a geçin. HE iyi para kazanmaya başlarsanız kısa marlboro light'a salık veririm.
dudak yakan sigara.

bu ne lan böyle? filtreye yaklaştıkça, insanın dudağına kor deyiyormuş gibi oluyor kimi zaman. filtreye çok yaklaşamıyorsunuz o yüzden içerken. yıllar önce, mallığın kralını yaparak (ama tamamen dikkatsizlik sonucu) sigarayı tersten içmeye kalkmiş, kor halindeki kısmı dudağıma değdirmiştim. aynı onun gibi gibi oluyor.

ve evet, közü düşüp duruyor lan bunun. tütünü çok gevşek sardıklarından mıdır nedir bilemedim...
3 yıldır parliament içen bir yazar olarak söyliyebilirim ki: camel white bin basar.
hele o sigarayı sert çektiğinde çıkan çıtır çıtır ses yok mu abi bitiriyo beni ya.
(bkz: içeriye girdiğimde memelerini sıvazlıyordu)*
çok güzel olmasının yanında dibine yaklaştıkça kendiliğinden közü düşen ilginç sigara. henüz söndürmek nasip olmadı.
insanı camel soft'tan vazgeçirir. hem gayet hafif tam ciğere göre.
yılların dostu winston soft'umu senin için bırakıp seni çiğerime yazmıştım ama ayırdılar bizi artık.
geçen beylikdüzü migrostan ya da haramidere karfurdan 6 liraya aldığımız sigara. sanırım bizim piç tekelcimiz gibi saklayıp satma gibi bi durumu olmuyor büyük marketlerin ve eski barkotlardan sattıkları için bu fiyatlardan alabiliyoruz. bir bakın derim ben.
içimi camel deep blue den kötü fakat sigarayı bırakmak için birebir sigara.
muhteşem ve hafif bir içimi olan, ama parasızlıktan bu aralar alamadığım, harika tütün ürünü.
şeker gibi sigara böyle yaktıkça yakası geliyor insanın. yine böyle değişik güzel bi tat için ;

(bkz: muratti tone)

(bkz: chesterfield)
(bkz: beyaz melek)
bir diğer ürünü ise camel black
paketi ile kendine aşık eden sigara. Tadı güzeldir. Bir paket içtikten sonra ertesi gün boğazda çok hafif bi yanma ve acı hissi uyandırır. Camel softtan sonra çerez gibi gelir ama bu his.
fakir adam boş paketini atmaz. Kendimden biliyorum.
winston soft ve muratti'nin tadının bozulması vesilesiyle denediğim güzel sigaradır. garip gelebilir ama içildikten sonra diğer sigaralar gibi ağır koku yapmaz.
1913 ten beri üretilen 1995 ten beri tükettiğim camel soft vazgeçemem.
bir camel box değil.
çok sağlam içilişi var abi ya diyerek beni camel box dan vazgeçiren sigara. black ağır geliyor la.
camel soft kullanan şahsımca değişiklik olması için bugün bir paket almış bulundum ya da boşluğuma geldi.

paket iyi güzel de hani nasıl olur insan kavurma yerde damakta yağ hissi oluşur. bu da aynen o şekilde, damakta garip bir tat bırakıyor. camel white benim için acı bir tecrübe oldu. yarın yine günlerden camel soft.

yasal uyarı: sigara sağlığa zararlıdır.
ne camel black ne de camel white en kralı bence Tarra White.
güzel sigaraymış. bugün ikinci paketi içiyorum. camel black denedim ama çok ağır olduğu için bıraktım. camel white marlboro touch tan bence güzel. bazı sigaralar vardır ki paketten anlaşılır içeriği.