bugün

fransız giyim markası. bir zamanlar beşiktaş futbol takımın resmi giyim sponsoru olmuştu. gömlekleri ve takım elbiseleri zengin iş adamlarına hitap eder. anlıyacağınız fiyatı biraz tuzludur ama kalitelidir.

en dikkat çekici ürünlerinde biri özel kumaştan ürettikleri gömlekleridir. hatta daha da ileri gidip bilimsel araştırmaya tabi tutulmuş ve satılan gömleklerin kartlarında "dikkat çekicidir" ibaresi yer almaktadır.
cacharel classic kesinlikle denenesi bir parfümdür, son zamanlarda bir de kadınlar için amor amor'u çıkartmışlardır ki o da fena değildir.
turkiye temsilciligini kavurmaci ailesine ait olan aydinli gurup yapmaktadir.
(bkz: lou lou)
kazakları çok kaliteli olan marka,senelerce rahatlıkla giyilebilir..
adını, nesli tükenmekte olan nadide bir ördek cinsinden alan cacharel, jean bousquet tarafından 1962'de kurulmuştur. moda dunyasinda haute couture'den sıyrılıp hazir giyime giden yolun önune acan onemli markalardandir. (markanın kurucusu jean bousquet'in, ihracat oskarina sahip oldugunu belirtmekte fayda var tabi.)

1995 yilinda aydınlı group ile cacharel'in yollari kesişir. aydınlı group, cacharel ile ana lisans anlaşması yapar. boylece cacharel ürünleri turkiye'de bu firmanin lisansörlugunde satilmaya baslanır.
amor amor adlı parfümüne çok iyi bi değişiklik yapıp elixir passion versiyonunu çıkaran markadır.
ürettiği parfümlerin adı genellikle ikilemelerden oluşan marka.

(bkz: lou lou)
(bkz: anais anais)
(bkz: amor amor)
noa adında yaz için çok uygun ve çok hoş kokusu olan bir parfümü bulunan marka.
çalıştığım iş yerinde bir müşterinin " şakkarel parfüm varmı? " diyip beni dumur ettiği kaliteli marka.
'eden' adında muhteşem kokan bir parfümü olan marka.
sanırım "kaşar el" diye okunan marka.

içim mi fesat acaba...
özellikle kaşe montlarının ve takım elbiselerin her daimn giyilebilecek kalitede olmasıdır.
"scarlett" isimli, dünyanın en güzel parfümünü üreten markadır. öyle ki, scarlett'ı uzun süre kullandıktan sonra, başka bir parfüm kullanamıyorsunuz, diğer bütün kokular yapay gelmeye başlıyor. (bkz: hanımeli)
cocuklugumdan beri vakko gibi bi türk markası oldugunu sandıgım fransız markası(imiş).
(bkz: eau de eden)
edt. yaz mevsimi ve gündüz için uygun olanı;
su süseni, sümbül, latin çiçeği yaprağı sayesinde; tazelik..
yabani şeftali ile; şehvet..
yabani gül, kır karanfili ile; kadınlık..
sandal ağacı ve beyaz misk ile zevk'i yaşatan, adıyla müsemma cennet bahçelerinden bir esinti...
cennet suyu..
bugün takım elbise almaya niyetlendiğim ama saçma sistemleri yüzünden almadığım firma.
1- 1000 tl lik takım elbise satıyorsun ama 1 kart dışında taksit yapmıyosun.
2- Bir kısmını peşin ödiyim kalanını taksit yapalım diyosun. Onu da neymiş efendim sistemleri kabul etmiyormuş.
3- Çalışanlarını özel olarak mallardan seçiyorlar sanıyorum. Zira halen deneme yanılmayla iş yapmaya çalışıyorlar.

not: ayrıca fransız markası ama fransa'da mağazası yokmuş. böyle iş mi olur ak.
Birkaç kez denk geldiğim markadır.
noa isimli enfes bir kokuya sahip marka.
franchaise olayı var mıdır diye merak edip araştırmaya koyulduğum giyim firması.
* takım elbise, gömlek, t-shirt, kanvas, jean pantolon dahil ürünlerini kullanmış biri olarak reklam kaygısı gütmeden belirteyim ki * fiyat-kalite * oranı türkiye'deki en iyi iki-üç tekstil markasından biridir.
Kalıbı bana en çok uyan firma.

Ne tween gibi dar nede sarar gibi bol.
Kaşerel diye okunan marka.
burdan sadece lacivert saten gömlek almıştım

gerçekten kalıbı çok iyi ve renk vermiyor.

her kravata da çok uyumlu.

boşuna pierre cardin le vakit geçirmişim.
yüzde 50 indirim var.

https://www.cacharel.com....3F1wHVEAEYASAAEgJrvvD_BwE