bugün

(bkz: burger king > mc donalds)
fast food dünyasının ak partisidir.

herkes kötüler, herkes eleştirir, kimse beğenmez ama en yüksek ciroyu bu firma yapar. resteronları her daim doludur.

eleştiren adama "beğenmiyosan yeme o zaman" diyosun, "yemiyom zaten" diyo.

lan olum sen yemiyon, ben yemiyom, o yemiyo da kim yiyo bunca hamburgeri, patatesi? nası dolup taşıyo bu restoranlar?
dünya üzerinde batan tek şubesi burdurdadır. nedeni ise adının burdur king olmamasıdır.
o kadar sıra beklemeye değmez.ha sıra yoksa yenebilir.steakhouse olsun whopper olsun gayet iyidir çünkü.
burada ne yerseniz yiyin acı sos ve ranch sos alın, ikisini karıştırıp hamburger ya da tavukburgerinizin içine sürün ve bana güvenin. böyle bir lezzet yok arkadaş.
şahsen ucuzluk açısından severim ama lezzet açısından maalesef bir mcdonalds olamaz siksen adamların ekmeği bile baharatlı amk.
kalitesini bozmus fast food restoran markasi.

sadece o lastik gibi patatesleri dusununce bile midem bulaniyor.

iyi diyebilecegim tek urunleri texas smokehouse burger
kasadaki ergen kızların,

--spoiler--
melabaaaa! sipariş veremeyen var mı ss:
--spoiler--

demeleri iştah kaçırmaktadır. ayrıca patatesleriniz hep soğuk bu ne iş lan?
sanırım kolunda kıl olmayan kızları işe almıyorlar diye düşündüğüm fast foodcu.
işletmeleri kadar müşterileri de gariptir. şöyle bir anım var:

ümraniye santral'deki şubelerine gittim geçenlerde. sıra bekliyorum, bir hayli de sıra var. gelmek bilmiyor sıra. teyzenin teki çalışana sürekli acaba şunu mu alsam, bunu mu alsam diye uğraştırıyor. insanlar sıkılmış artık kadının zevkini beklemekten. ben de kadının hemen arkasındayım, arkamda da 4-5 kişi var. yanımdaki elemana onun da haberi olmadan teyze nin duyabileceği bir şekilde

-steakhouse burger de domuz eti varmış, samanyolu tv de izledim geçen dedim.

teyze döndü hemen bana, tavuk ürünlerinde de var mıdır domuz eti? dedi...

-abla, buna koyan ona da koyar valla dedim. teyze siparişi iptal edip arkasını dönüp gitti. çalışan çaktırmamaya çalışıyor ama bıyık altından gülüyor, biz gülmekten yerlere yatıyoruz.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
Dana eti diye verdikleri iğrenç yağ ve kimyasal yığını mide bulandırmaktan öteye gitmiyor.

Yol üstünde denk gelip girdim belki farklı şubede tad vs farklıdır diye ama hiç fark yok.

nerde 3 yıl önceki Burger nerde bugünki....

Sosundan mıdır neyindendir bilmem ama dana eti burgerler çok pis kokuyor ve yerken ağızda yağ tabakası bırakıyor.

3-4 sene ever McD mi BK mı dense t BK derdim ama şuan McD 4 gömlek önde.

Soslarda ücretsiz McD de.
çift kişilik menülerdeki etlerini kesinlikle koklayın derim.
Whopper diye bir klas yemeği vardi.

Ama sonradan bozdular ışte.

Çok bozdu kendisini cook.
Ama allah var o acisoslari güzel hala.
Gerçi o acisos da sokayim hamburgersiz sosa napim ben.
her gittiğimde big king yediğim artık bıktığım, lastik gibi gelen, fakat texas smoke house tan hala umudum olan müessese
Mc donalds on numaradır her zaman. Burger King ergen collection kaynar.
plastik patateslere sahip olan fast food markası.
Çarşıda tuvaleti gelen 10 insandan 15 inin gittiği yerdir.
sağlıksız çok yağlı inorganik gıdamsıların iyi bir pazarlama usulüyle halka kitleyen firma.
Dünyanın en yavaş servisine sahip kuruluş. içerisi mide bulandırıcı. Madem açık tutuyorsunuz mutfağınızı bari temiz tutun, tutmayacaksanız kapatında midemiz bulanmasın.
eskiden hiç değilse yağ kokmuyordu temiz derdik şimdi aynı yağlarda kızarta kızarta gözümüze sokuyorlar görüntüyü. kokusu da cabası.
lezzeti beş para etmez solcuların gittiği mekan..
bir daha asla hamburgerini ağzıma sürmeyeceğim yerdir. dün yediğim whopper hamburgerinden üç cmlik ak sakal çıkmıştır. o kadar ki hijyenik bir yer.
ekonomi teorisi diye parmak kadar hamburgerleri boş kakalayan firma.
patatesi lastik gibi olan fast food markası.

sırf o berbat patates yüzünden tercih etmiyorum.
Steak house menüsü için adam öldürebileceğim kuruluştur. *