bugün

bir fotoğrafına bakıyorsun çok güzel, bir başka fotoğrafına bakıyorsun çok çirkin. garip!
konuşmasa daha sexy olan kişidir.
türkiye ortalamasının üzerinde güzelliğe sahiptir. itici gelir çekici gelir bilmem ama asla çirkin değil..
buna çirkin diyen erkek kıçını parmaklasın. okadar netim. gaydir.
39 yasinda bir bağyan.
bu sabah bebek sahilinde gördüğüm güzel kadın . BE plakalı cipin içerisinde öyle duruyordu. fotoğraf çektiremediğime yanarım.
At gibidir kendisi lakin sesinin cok kalin oldugunu dusunen tek ben miyim?
iticilikte sınır tanımayan kadın.
Kadın ile erkek arasındaki erkeğe çalan araform, buna hallenen erkek kankasına da dayıyordur kalabalıkta muhtemelen.
o sesle nasıl sunucu olmuş anlam verilemeyen şey.
güzel kadın. ancak ruslar gibi. yaşlandıkça çöküyor.
Kendisi soğuk börek gibidir.Sevenide çoktur sevmeyenide.
bir içim su olan hanım hanımcık spikerimizdir.
Tv8'de her programın sunuculugunu yapmakta. Tv 8 studyolarına kamp kurdugu dusuncesındeyım. Buyuk bır ıhtımalle Acun'un kankası. Sunuculuk yaptıgı programlarda yersız bır sekılde konusmakta ve gulmektedır. Cogu zaman soyledıklerını anlayamadıgım ıcın programlarında altyazı olması gerektıgını dusunuyorum.
belki çekici değil ama güzel değil demek de cesaret ister. o güzel değilse kim güzel ? sen sen ol, hayatında tavlayamayacağın bir kadın için güzel değil deme !
ciddiyet ve güzellik kelimelerinin biçim almış halidir.
estetik mağduru olmuş anlaşilan. kafasina sivri uçlu uzun bir şapka taksa büyücü cadi figürü olur.
çapkın ablamız. bir çok işadamı ve futbolcuyu pesine takmıs, kısa sürede hepsini postalamıs.

ne dielim kendini cok iyi pazarlıyor..
ben kendisinin bu cool havalarını beğenmiyorum. umuyorum biraz kilo aldığında kendisini daha net değerlendireceğiz. yanlış anlaşılmasın tombul kadınlara bir sözüm yok yalnız bu kadın çok konuşuyor. ayrıca scarlett'in lucy filminde içtiği içeceğin pipeti olamaz.

fotoğraf da vereyim, işte o pipet: http://tr.web.img1.acsta....14/04/03/10/12/372308.jpg
Kırmızıyı seven kadın. an itibari ile atv de.
Güzelliği dışında övebilecegim bi yanı yok, hani birini yakından tanımak çok istersin ama tanıştığın anda bekledigin şeyi bulamazsın, hareketleri mimikleri çok garip nereye konuk olsa iticiligin dibine vuruyor, hep sunucu olsun.
son derece itici, kameraya göz kırpmaktan gözleri şaşı olmuş, ilk çıktığı zamanlar sempatik görünen daha sonra şımarmasıyla tüm sempatisini kaybetmiş vasat sunucu.
fazlasıyla abartılan doğru düzgün konuşamayan sunucu.
Her yerde kendini göstermeyi seven bi teyzemiz.
"gala gulu gala gulu gala gulu" şeklinde çok hızlı ve çirkin bir ses tonuyla tabakhaneye bok yetiştirircesine birşeyleri anlatırken mütemadiyen televizyonda denk gelinen sunucu.

ilk olarak gerçekten çok çirkin bir ses tonu var. ikinci olarak hararetle bir olayı anlatmayagörsün sanki deli kovalıyor, laflar kelimeler birbirine geçiyor derken o an geliyor; antipatik bir şekilde espri falan yaptıysa dilini çıkarıyor 1-2 saniyeliğine anladınız siz o jesti. yani o derece çirkin hal ve tavırlar ki; bla bla bla bla gulugulugulu gulu biyerden sonra hindi bağırışlarına benziyo sesi hızlı konuşurken sonra bir anda lafı bitirip espri yaparken dilini çıkarıp gözünü kırpıp o antipatik hareketlerini yapıyor.

dişleri birde çok itici. yani hakaret gibi olmasın ama at dişleri gibi. sani o'na ait değil gibi. yok biliyorum sonradan yaptırmış dişlerini sakız beyazı renginden anlaşılıyor fakat çok tuhaf duruyor gülünce dişleri.

yani o derece şişirilmiş ki; şimdiki gençliğin tabiriyle sanırım "overrated" diyorlardı.

gala gulu gala gulu gala gulu... ya bi yavaş konuş sen evvela sunucu olacaksın. o nasıl diksiyon o nasıl konuşma şekli.

adriana lima ve şu kız kadar dünyada şişirilmiş başka biri yoktur herhalde...