bugün

yeni keşfettiğim 8. nesil bir yazar hoşgelmişler şeref vermişler klavyesi güçlü yazarlardan güzel güzel entryler girmektedir ailecek takip ediyoruz.**
ilginç yorumları ve grup şurupsevgisi ile dikkat çeken yazar.
dağdaki ingiliz, 8. nesil, hoşgelmiş.
hoş gelmiş ama boş olmayan sekizinci nesil yazar.
türkiye'yi 120 yıl sonra gerçek bir ülke haline getiren recep tayyip erdoğan'ın türk halkını birbirine kırdırdığını ima edecek kadar şabalak birisi.
sekizinci nesil çaylak.
entryleriyle ve dostluğuyla kısa sürede sözlük içinde değer kazanacağını düşünürken, çaylak olduğunu gördüm. burada işler bi garip yürüyor galiba sözlük, ne dersin?
dönse ya?
köpeğe it, gay olana ibne, doğan görünümlü yazarlara şahin dediği için çaylak yapılan fakat geri dönen, kendi yağında kavrulan, yazar kriterini taşıyorsa yazar adını kabul eden dünya insanı.
(bkz: #10894464)
akşam akşam yaran yazar.
(#10894464)
şu sıkıntılı halimde beni yarım yarım yaran 8. nesil yazar. hoşgelmiş iyiki de gelmiş *
(bkz: #10894464)
nolu entyle acaip gülmemi sağladı saolsun.
(bkz: ayemyusıpikingiliş)
yaptığı analizleri kendi espri anlayışı ile birleştirip servise sunan 8.nesil yazar kardeşim.
grup vitamin'i hatırlatan yazar. ismail şarkısını mırıldattı akşam akşam.

--spoiler--
bu ne perhiz, what is this
aman ismail, can touch this
--spoiler--
kendisi çok nazik bir yazardır.entyleride hoştur,güzeldir.
(bkz: sevdim seni yiğidim)
şu an sarhoş olan yazar. ilgi beklediğini düşünerek, şefkatle yaklaştığım sarhoş, bir o kadar da aklı başında felan filan yazar mazar.. ne biliim hamına goyum. ben de içtim inceden. görünce sarhoşu, "öpüjem abijim" kıvamına geldim.
aynı duygulara gebe olduğum yazar. haklıdır da.
hep online görüp, tanışmayan yazar. *
eklediği bir görsel ile yarmıştır.

http://galeri.uludagsozlu...bcr%c3%bcst-bebek-130828/
(#11794506) sanırım benim gibi çocukluğu 90lara denk gelmiş, sanırım benim gibi galatasaraylı, sanırım benim gibi muhalif ama ne yazık ki biraz heyecan sahibi sazan bir arkadaşımız. ben kendisi hakkında şöyle bir göz gezdirdim ve bunları gördüm, keşke kendisi de aynı tutumu sergileseymiş daha iyi olurmuş. biri görse ne der be çocuğum, bizi rezil mi ediceksin sen.
"aman ismail, can't touch this" şeklinde devam eden, grup vitamin parçası "ismail"den bir bölüm.
ismail demişken;
?
nesildaşım yazardır. hoşgeldindir kendisi.
nickiyle tebessüme sebep olmuş yazardır, onun dışında tanımam etmem. ama güldüm, baya güldüm güzel de güldüm.
hoş gelmiş sefa getirmiş kendileri. nesildaşız nede olsa.
ankaralı namık şarkısı olabilecek rumuzdur.
iyi dilekleri için teşekkür etmek istediğim yazar. hepimiz mesut yaşayalım.