bugün

bilgisayarın usb girişine herhangi bir eklenti soktuğunuz zaman bilgisayarda çıkan uyarıdır. o alet her zaman daha hızlı çalışabilir zaten. aslında içten içe;

-ulan ben bu bilgisayarlara mı layığım. ben nereye takarsan tak aslında hep daha hızlı çalışabilirim. formula gibiyim şerefsizim

demek istemektedir.
bilgisayarınızda usb 2.0 portunun olmadığını haber veren ya da portun olduğunu fakat sizin daha hızlı çalışabilecek olan aleti yanlış porta soktuğunuzu belirten uyarı cümlesi...
devletin de bir aygıt olduğu düşünülürse cuk oturan temenni.
yaşlı müşterisinde umdugunu bulamayan ticari bi hanımın feryadı...

-bu aygit daha hizli calisabilir!!
+ee yaş 60 bu kadar oluyo
görevini yapmak için rüşvet isteyen windows mesajıdır. mesajı ileten bill gates'in akrabalarıdır.

şaka bir yana insanı ezen bir baloncuk mesajıdır bu. git anakarını değiştir, yeterli donanımın yok demektir bu. taktığınız aygıtların usb 2.0 desteklemesi ama anakartınızın buna destek vermemesinden kaynaklanan durumdur veya anakart sürücüleriniz eskidir.
her ortaya çıktığında "e çalış o zaman" demekten kendimi alamadığım dahiyane windows mesajıdır. hayır sanki benden bi beklentisi varmış gibi demiyor mu bi de. napayım gaza getirici sözler mi söyliyim, sırtına yastık mı koyayım, masaj mı yapayım? çalışacaksan çalış ne nağme yapıyon?
(bkz: bu aygıtı bana verecekler var ya)
(bkz: içine türk kaçmış windows yardımcısı)
bu aygıt daha hızlı çalışabilir.. ama çalışmayabilirde.. duruma göre.. gözlerim üzerinde, adam ol sahip..
-bu aygıt daha hızlı çalışabilir.
+olur öyle.
-valla bak çalıştırırım.
+tamam diyorum biliyorum seni. geç otur.
-bak dur çalıştırayımda gör.
+dur olum bi tarafına bi şey yapıcan.
-^+%&^&/^&(^%(%&
+aha bozuldu salak. mına koyim yapma dedik sana. altı üstü celeron 133'sün lan.
+bu aygıt daha hızlı çalışabilir
-nasıl yani?
+bi ellilik atsan düzelirim valla
-???
az önce bilgisayarıma usb bağladığımda çıkan yazı. çalıştır o zaman. ne diye nağme yapıyorsun ki? bu aygıt daha hızlı çalışabilir ama sen çalıştıramıyorsun ne mal adamsın demeye mi getiriyorsun? bu aygıt daha hızlı çalışabilir ama çalışmayabilir de. şuna bak bi de garantisi yok hızlı çalışacağının. akşam akşam sinirlendirdin beni çalıştırmıyorum lan. hızlı da çalıştırmıyorum yavaş da.
versiyonu 1.1 olan bir usb girişe usb 2.0 destekli bir aygıt takıldığında çıkan uyarı mesajı. meali ise şöyledir; "bak kardeşim elindeki usb aygıt 2.0 destekli. sen tutmuş 1.1 yuvaya sokuyorsun. 1.1 hızını alabilirsin. mal mısın sen? 2.0 hızını alabilecekken niye 1.1 hızını alıyorsun?" verilebilecek cevap ise; "ulan manyak makine, sen 2.0 desteklemiyorsan ben napayım. usb girişlerin 1.1. 2.0 girişin var da ben mi takmadım?" lakin makinenin bir suçu yoktur, zira makine usb 1.1 olduğunu bilmektedir ama gerizekali windows xp bilmemekte ve o uyarıyı karşımıza çıkarmaktadır. kötü xp.
USB versiyonundan dolayi ortaya cikan zirilti.
Aslinda bir yazilim defectidir.
Zira isletim sistemi bu uyariyi vermeden once anakartin destekledigi maksimum usb versiyonunun ve ilgili slotun uygunluk durumunu kontrol etmelidir.
Oyle beles beles " Daha hizli calisabilir " diye otmekle olmuyor o isler.
(bkz: nicin tam gaz vermiyorsun kaptan)
(bkz: bu aygır daha hızlı çalışabilir)
(bkz: öyle bir uykusuzluk)
götüme soksaydın demenin kibarcasıdır.