bugün

andre agassi'nin eski karısı olan oldukça güzel bir hatun kişilik .. filmlerde rol alır genelde ama eski popülerliği kalmamıştır ..
eski güzelliği de kalmamış duyumları aldım sağdan soldan ama idare eder herhalde her türlü .*
kalçaları ile ünlü olan bu hatun kişinin oldukça fazla hayranı vardır..googleda arandığında yaklaşık 3.710.000 sonuç veren şahsiyet..
mavi göl filminde tüm güzelliğine şahit olabileceğiniz..muhteşem yüz..kadın.
ilkokula giderken duvarımı süsleyen posterlere sahip, kavmini halen araştırdığım insanüstü varlık.
nip-tuck dizisinin psikiyatristi rolünde de karşımıza çıkmış hoş kadın kişidir.
ismini duyduğumda aklıma hep bruce willis gelen güzel hatun.

son hali böyleymiş yakıştıramadım.

görsel
michael jackson için yaptığı konuşmayla gece gece beni mahvetmiş kadın.

http://www.youtube.com/watch?v=vXRIpUnH0d8
üniversitede fransızca okumuştur.
kapak kızı olma rekoru sahibi olduğunu düşündüğüm güzellik abidesi kadın. insanda hiç mi kusur olmaz, araştırdım yok yahu. altın oran var kadında.
güzellik nedir sorusuna verilebilecek tek cevaptır...ben hayatımda bu kadar güzel,bu kadar estetik yüzü olan biri daha görmedim..mucize gibi birşey kadın ya..

ama tabii şu an artık yaşlanmış durumda..gençlik halinden bahsediyorum ben..zaten 12 yaşında ünlü olmuş ve ilk filminde oynamıştır..zamanında dünya çapında en çok platonik aşkı olan kadındır ayrıca..

görsel

görsel

görsel
andre agassi'nin kariyerini ve sağlığını piç etmiş kadındır. birliktelikleri döneminde agassi'nin kullanmadığı uyuşturucu, uyarıcı yok gibidir. aynı dönemde atp sıralamasındaki düşüşü düşen bir uçağı mumla aratır.

ayrılıklarından sonra andre agassi'nin yeniden bir numaraya oturmasını da ayrıca belirtmek gerekir.

ekleme: agassi 16 yaşında profesyonel olmuştur ve o yılı atp sıralamasında 91. sırada bitirmiştir. brooke shields'le evliliği sırasında 141. sıraya kadar düşmüş, metamfetamin bağımlısı olmuştur. bilmem anlatabildim mi?
o senenin hatunlarını allah taşşş gibi yaratmıştır. * * *
90 li yılların öyle böyle sembollerindendir, ergenken dünyanın en güzel kadını olduğu fikrindeydim. çocuk yıldızken ki filmleri yaşlandıkça daha iyiye gitmemiştir. sinemada aradığını bulamasada tv da daha başarılı olmuştur. Suddenly susan dizisi başarılıdır.
90 lı yıllarda çocuk olmuşlsrın gece yatarken düşlediği kız. şimdilerde bile yok bence onun gibisi. az var yani.
https://www.youtube.com/watch?v=J31pcI3ZgN4
şaka maka maykıl ceksın sağlam manita çıkartmış. allah rahmet eylesin maykıl ceksın a bu arada.
https://www.youtube.com/watch?v=efKAeLfwVZk
Ailem ve bir kac arkadaşım tarafından bu hatunun gençliğine benzetiiliyorum. insan havalanmiyor değil hani.
ergenliğimizin uyanış sembolüydü. hala o 80 li yıllardaki görüntüsü gözümün önüne gelir.
Köylü güzeli.

Edit: yok cidden şeytan olsam bu kılığa girerdim.
nip/tuck dizisinde kıçına christian troy'un malıdır yazdırdığı bölümde oynadığı hastalıklı psikiyatrist rolüyle takıntılı hayatına atıfta bulunulduğuna inandığım meşhur mavi göl karakteri. ayrıca ünlü tenisçi agassi'nin kariyerini baltalamışlığı vardır.
kalın kaşları ve doğal güzelliğiyle akılda kalan, dünyanın en güzel kadınlarından biri
(bkz: pretty baby)
gerçekten çok güzel bir kadın.
50 yaşına gelmiş 31 mayısta.
bilinçsiz ebeveynleri yüzünden hollywood cehenneminin kurbanı çocuk yıldızlardan olma yoluna girmiş bir dönem bunalımlar yaşamıştır. genede daha şanslı sayılabilir sinemada istediği atılımı yapamasada tiyatro ve yazarlığa yönelmesi hatta son evliliğini bir yazarla yapması sağlıklı çocuklara da sahip olmasıylada hiç olmazsa çoğu kez duyduğumuz pek çok trajik hollywood hikayesi gibi olmadığı için bizi sevindirmiştir. nede olsa özlediğimiz seksenlerin sembollerindendir. robin amca whitney abla bile intihar etti o namussuz düzende.
(bkz: mavi göl) filmi ile ünlenen calvin klein mankeni olan hatundur. ayrıca (bkz: michael jackson) ile aşk yaşamıştır. hatta bu ilişki bitiminde michael gerçekten çok üzülmüştür. ve bir tenis şampiyonu ile evlenip çocuk yapan brooke modelliği bırakmıştır