bugün

Fight clup filmindeki oyunculuğuyla kariyerinin zirvesini gördüğünü düşündüğüm oyuncu.
Angelina jolie öyle şeyler söyledi ki; dayakçı mı, yoksa küçük köpek sinirine sahip bir kadının boşanırken adamın iç çamaşırına kadar alma kudurukluğuna mı kurban gidiyor, anlayamıyorum.
dazlak saçın bile yakıştığı adamdır.
once Gwyneth Paltrow, sonra jenniffer aniston ve ardından angelina jolie ile ask yasamıs unlu.
sanslı lavuk:)
ancelina coliyi dövüyormuş yatacak yeri yok.
Adam karizma ya. Ve inanılmaz bir aktör, her filmi işine duyduğu saygıyı gösteriyor ve saygıyı hakediyor.
60. yaş gününü kız arkadaşı Ines de Ramon ile kutlamış.

https://www.haberturk.com...kutladi-3646243-magazin/2
(#46699081)
2020'lerde birçok erkeğin yerinde olmak istediği aktör.
105 yaşındaki komşunun eski evinde kira ödemeden yaşamasına izin vermiş.
angelina'dan sonra çok bozdu... daha da bozmaz dedim, yine bozdu.. şunun etekli, bacaklarından bir batman kıllar sarkan halini görünce angelina kesin "iyi ki, boşamışım bu ibişi" diyordur.
yaşlandıkça salak saçma filmlerde oynamaya başladı. sosyal hayatında yaptığı abuklukları saymıyorum bile. etek giyip film galasına gitmek nedir aq. sen 60 yaşındasın. biraz ağır ol be.
ah benim iki gözümün çiçeği, sözlük kariyemde çaylaklık yeme sebebim.
fight club’da alfa
görsel
bu nasıl 59 ya. geçen gün kardeşimle eminem'in yaşını tartıştık yaklaşık on dakika. o diyor ki; "hakikaten 50 yaşında" ben diyorum ki; "30'dur saçmalıyosun ne 50'si." bazı insanların pezevenk rahatlığında bir genetiği vardır.
bugün doğum günü. 59 dedi.
iyice yaşlanmış adam. Artık aksiyon filmlerinde oynasa da inandırıcı olmaz. Son filmi suikast treni filmini seyrederken snatchdaki şirin hali geldi aklıma hep.
Bu haliyle bile basabilir bana aşk adammmmm..
ingiltere'de hava çok sıcak ama haklı.
"Allied" filminde büyüdükçe büyüyen sadece hübsch -güzel olmayıp adam gibi de bir aktör olan adam.

Fury filminde de harika oynamıştır kendisi.

2.dünya savaşıyla ilgili yapıtlara çok yakıştığı bir gerçektir.
Kadir inanır bile komser sekspir filminde etek giydi .Brad Pitt giymiş çok mu?
şu etek bile karizmasını söndürememiş ya...
Canım benim ya. Etek bile yakışmış. Cihangir kızları gibi olmuş ama fıstık fıstık.
40 derece sıcakta etek giymesi kabul edilebilir belki. adam bu sıcakta bot giymiş kimsenin umurunda değil.
Igrenç bi goruntu. Hadi is koç etegi giyse bir derece. Yoresel ayagina belki kurtarir da bu ne olum. Bi de asimetrik falan..