bugün

(bkz: fire in the hole)
görsel
götünde patlasaydi keske diye düsündürmüstür.
14 yaşında bi çocuğun başına gelen böyle bi olaya üzülmek için hümanist olmaya gerek yok. insan olmak yeter. Ne kadar vicdansız insanlarsınız. Bide yazmışlar şimdi bi hümanist çıksın diye. Alın çıktım burdayım.
ekmek almaya gidiyodur.
Su testisinin su yolunda kırıldığını bir kez daha gözler önüne seren teröristtir.

Ama o daha çocuk diyen dalkavuklar, çocukken hangimiz bombaya dokunduk. Hangimiz yüzümüze maske taktık, barikat kurduk. Burada tepki teröristleredir. Olayı hümanizme, çocuk sevgisine falan bağlamayın. Bize laf yetiştirene kadar o veledin ana babasını bulup hesap sorun. Yerse.
bide ambulans çağırmışlar olacak şey değil amına koyayım. bare iyileştikten sonra hapise falan atılsa ama oda olmaz siktiğimin.

huylu huyundan faz geçmez. bu çocuk nasıl polis askere saldırıyor bomba bilmem ne atıyor 18 e geldiğindede atacak 30 a geldiğindede.

bıraksalardıda dünya bir pislikten kurtulsaydı. ailesi suçlu tabi.neyse.
YDG-h'nin hanesine yazılan bir tane daha bebe. YDG-h aynı zamanda bu gibi veletlerin hastaneye götürülmesini sağlayan ambulansları yakan "gençlik örgütü"dür.
Eli şöyle kavruk bir hal almıştır.

https://www.facebook.com/...0/738965686249678/?type=1
Az olmuş, eli kolu kopsaydida hayati boyunca devlete saldirmanin cezasini cekseydi.
diğer parmaklarını koparmalı, dişlerini sökmeli sonra sokaklara bırakmalı. o yola girmek isteyenler ibret alsın diye.
çok iyi olmuş çok da güzel iyi olmuş dediğim olaydır. 14 yaşında kalem tutacak elde bomba varsa orda bi dur demek lazım artık insani duygulara.
zaten böylelerine çocuk gözüyle bakmamak gerektiğini düşünüyorum ve bakmıyorum.
cocuktur. istediginiz kadar eksileyin amk. cocuktur. orspu cocuklarinin kandirmis oldugu bir cocuk. okula gitmesi gerekirken kandirilmis bir cocuktur. belki goremedigimiz zamanlarda aglayan, hayalleri olan bir cocuktur. nefret ile yetistirilmis bir cocuk. o itlerin icerisinde dogmus olmasa, su an hayata daha degisik bakabilecek, okuyacak,sevgilisi olacak bir cocuk. sizler gibi, mem, got basliklari acacak bir cocuk belki. pkk dene itlerden nefret edecek bir cocuk belki. lan cocuk iste. belki guzel bir gun bile gormeden olen bir cocuk. kufurlerimi ailesine ve onun beynini yikayanlara sakliyorum. cocuga diyecegim bir sey yok. kusura bakmayin. dogdugunuz yeri secemezsiniz.

edit: 14 yasinda ensesine iki tokat atilsa yemeyecegi bok olmayanlar tarafindan eksilendigimiz cocuktur. lan got once daha once yazdigim butun yazilari oku istersen. o cocuk oldu, sen tassk gectin memeleket kurtuldu dimi amk. batidaki cocuklar gul gibi yasarken dahga bayira piknik icin cikarken, o cocuk piknik yapmak istemiyordu dimi. okula gidemezken iyi ki dagdayim diyordu dimi. sktirin amk. bir tek siz vataninizi seviyorsunuz zaten.
götünde patlamamış ya çok üzüldüm valla.
14 yaşındaki çocuğa acıdım yok şöyleydi yok böyleydi.

acı ama çoğu durumlarda acımak acınası duruma düşmeye neden oluyor.

ayartılmış, öğretilmiş. 14 yaşındaki çocuk bununla büyütülmüş. kanına girmişler. bu konuda yapılabilecek bir şey var mı ? yok. bitti. onun da bu yaptıklarıyla 80 yaşındaki teröristten bir farkı yoktur.

eğer üzülüyorsanız siktirin gidin halkı bilinçlendirin bir boka yarayın burada üzülmekle bir bok olmuyor çünkü.
hala çocuğu korumaya çalışanlar var orospu çocukları çocuk bomba atarken elinde patlamış neyine açıcam keşke kolu kopsaydı derim yalnızca aslında ona hak olan tüm kolunu canlı canlı kesmek. ne sapık düşünceniz var lan bomba atmak serbest ama elinde patlayınca iyi olmuş diyene kızıyosun lan bir başkası onun yüzünden ölebilirdi ama siz orospu çocuğu olduğunuz için bunu düşünecek beyin yok sizde.
eli yerine kafası parçalansaydı keşke.
14 yasinda diye masum gosterenler var.

zaten teroristlik magarada otururken 35 yasindan sonra vahiyle geliyor.
ekmek arası bomba almaya çalışırken faşist(!)lerce katledilen çocuktur !!
haketmiştir o bombanın senin elinde ne işi var aklı baliğ değil misin?
14 yaşındaki bir çocuğu kandıran insanların hic umrunda olmadığı durumdur.
iste bu ve bunun gibi çocukları ve gençleri dağa çıkaranlar olduğu surece, eğitim almalarini, gerçek bir çocukluk yaşamalarını, gerçekleri görmeleri engellendiği sürece bu haberleri çok duyacağız.
Yazık gerçekten çok yazık.
Sorun çocukta değil buna emin olun. Sorun bu çocukları kandıran itlerde.
Kız kaçıranmı sandı, yine tedavi edileceği yer bombayı attığı devletin hastanesi.
Her seyden önce insandır. Kandırılmış, beyni yıkanmış olabilir, ama çocuğun bu halini görüp oh olsun, kahrolsun dişi dökülsün demek caniliktir.
mit patlatmıştır.