bugün

ilginç bir nicke sahip doğu romalıdır.
gülümseten nicke sahip yazar. hoş gelmiş.
istanbulun fethinden sonra nesli tükenmiş büyük ihtimal beşiktaşlı olmasıyla ve liverpooldan 8 gol yemesiyle gurur duyan yazar.
kahpe bizansı anımsatan yazardır. *
kara murat'ın gözüne gözükmesindir.*
gerçek yaklaşımları takdir edilesi yazardır. başlıklarımda olan yorumları özellikle takip edilir. hoşgelmiştir.
kendisine şunu demek istiyorum; sen değli felek kahpe!
peynirciksin karşılamadığı nadir yazarlardan.
hoşsohbet yazar.selam ederim.
sabah sabah kahkahalarla güldüren muhabbet insanı. iyi ki gelmiş, hoşgelmiş.
başka bir sözlükte de yazdığını düşündüğüm yazar...
nickiyle beni kendine hayran bırakan, akıllı yazar.
sözlük kurallıarını bilmeyen ve aklınca ayar verdiğini zanneden yazar. bu entrymi hazmedememiş #6604963 ardından benim nick altıma bu iki entry girmiş 6. nesil. #6605022 #6605052
Sözlükte yeni olduğu için kendisine 2-3 önerim olacak.
1- begenmediğin entryleri eksile.
2- Sözlük kurallarına uymayan entryleri moderatöre bildir.
3- entry girerken başlıkla uyuşup uyuşmamasına dikkat et. Hazmedemediğin yazıları nick altına değil adam akıllı orjinal başlığı altına gir ki " aa bu adam neden bunları demiş" demesinler. Kaynak göster.
Kendisini 6. nesil yazar olduğu için bu konuda acemiliğne verip yaşamı boyunca başarlı bir yazarlık dönemi geçirmesini temmeni ediyorum.
(bkz: yeni abisi)

bir de çeteleri var ki sormayın. Beşiktaş çetesi...
bizanslı sözlükdaş, aynı zamanda da taraftardaş (çok abuk oldu da işte neyse).
güzel ayarlar verdi bugünlerde, yürü başkannnn, takipçiniz !! *
tuttuğu takım ve nick uyumuna örnek gösterilebilecek beşliktaşlı. kızkardeşlerin büyüğü olan diğer bizanslı ablalarıyla, bizans ittifakını sözlükte de başarıyla sürdürmesini temenni ederim.
ha bir de beni beşliktaş ın adını ağzıma almamam konusunda uyarmış, tabi kendisinin anlaşılmamış entrylerinin yarısının fenerbahçe ile ilgili olması çok da garipsenmemeli, umarım fenerin adını ağzına almadan önce boy abdesti almıştır diycem ama malum bizanslı..
(#6416707) no lu entryideki gibi sağlam ayarlar yememesini temenni ederim.
(bkz: #7281713) entrisi ile müthiş bir tespit yapmıştır. helal olsun diyoruz. * * *
hem nesildaş hem kaderdaş. aynı dertten muzdarip güzel insan. selam olsun sana...
hem nesildaş hemde takımdaş bir yazar kardeştir.
beşiktaş hakkındaki girilerini beğeniyle takip ettiğimdir.
sözlükteki nickini anlamayan yazarcıkları gören yazar.
aslında var mı yok mu bilemediğim ama kara murat'ın yakın akrabası olması muhtemel kişilik.
severim kendisini fena kumarbazdır.Paso iddaa oynar durur halbuki açlıktan nefesi kokar haberi yok.

(bkz: bi siktir git karnını doyur önce) *
gerçek beşiktaşlı insan. beşiktaşlı duruşu dediğimiz ve artık kimsede olmadığını düşündüğüm karaktere sahip, sevdiği takımın yanlışlarını görebilen ve bunu da uygun dille anlatan insan. akşam akşam gözlerimi yaşartmışlığı vardır, hep böyle kal.
büyük ihtimal ile kankası "öküzbaş alyon"dur.
ilk okunduğunda insanı kötü adam kahkahası atmaya sevk eden, sıkı bir nick'e sahip nesildaş.