bugün

entry'ler (200)

aşk yoktur

aşk nedir ki ? önce bunun bir tanımlamasını yapalım, sonra var mı yok mu tartışırız..

heidi montag

geçirdiği estetik operasyon sonucu g.tüme kaş göz çizsem ondan çok daha güzel bir iş ortaya çıkar yeminle dememe sebebiyet vermiş oyuncumsu.

ferrari si olmayan erkekle sevişen kız

ölsün daha iyi.

hoca da yüz yüz verse

hocanın yüz yüz vermediği gibi, sıfır sıfır vererek öğrencinin tüm sene boyunca yaptığı hesabı oracıkta yıkar. yazık olur tabi. en azından bi elli verebilirdi. neyse artık..

ölmeden önce dinlenmesi gereken şarkılar

(bkz: clint mansell-death is the road to awe)

the lost symbol

dan brown'ın sabırsızlıkla beklediğim, ama bir o kadar hayal kırıklığına uğradığım son kitabı. hele o son sayfaları öyle zorlamaydı ki beş sayfa kala bırakıcaktım kitabı resmen. melekler ve şeytanlar, da vinci'nin şifresinden sonra çok büyük bir hayal kırıklığı yarattı bende. çok merak etmiyorsanız, hiç bulaşmayın derim.

keşke onun zamanında yaşasaydım denilecek isimler

(bkz: nicola tesla)

dead poets society

gelmiş geçmiş en güzel film bana göre.(tamam abarttığımı düşünenler elbette olucaktır lakin kişisel fikrim) kitabıda ayrı bir güzeldir her sayfası ayrı bir zevk verir. hayata bakış açın bir anda değiştiriverir. bir bakmışsın kendini henry thoroeau yu whitman'ı araştırırken bulmuşsun o derece yani. (yine mi abartıyorum lan yoksa diye kendimi bi yoklıyım dedim ama yok abartmıyorum saçmalamayın)..

kısa marlboro

vazgeçilmezim..

lost izleyenlerin süper zeka olduğu gerçeği

doğru olmayan bir tespit. kendimden biliyorum..

tüm zamanların en iyi yabancı dizileri

(bkz: lost)
(bkz: friends)
(bkz: two and a half man)
(bkz: south park)
(bkz: family guy)
(bkz: prison break)
(bkz: the oc)

2010 eurovision şarkı yarışması

gideceklerin şebnem ferah, manga veya emre aydın'dan biri olucağı kesinleşmiş. gönlüm şebnem ferahtan yana, o billur sesiyle inletse tüm avrupayı keske..

sen yenisin galiba

çok severim bu lafı. sık sık yinelerimde. sınıfa yeni girenler veya apartmana yeni tasınan çaylak kişiler özellikli ilgi alanımdır. anında yapıştırıveririm suratceğizlerine bu lafı, acımam, üzülmem yoktur benim adım doğrudur. nihahahh

müslüman adam domuz gribi olmaz

kimler müslümandır? insanlar. e insan müslümansa, ve yine insan grip olabiliyorsa o zaman müslüman da grip olucak demektir ki bu da bu görüşü çürütür ortaya karışık bir sey atar.

ezel

ne derseniz deyin, ben ramiz ağaya çok güvenemiyorum, onun altından bir sey cıkıcak. ortada hiçbir sebep yokken, bu kadar ömere para vermesi, krallar gibi intikamını almasına olanak sağlaması filan akıl karı değil. tabi eğer bir sebebi varsa o baska. acaba bu ramiz ağa cengizlerin soyduğu kumarhanenin sahibi miydi? ne biliyim belki de hapse, ömerin yanına bilerek girdi, ömerin yapmadığını anlayınca onla birlikte bu işin içine girerek onun ve aynı zamanda da kendisinin intikamını almaya çalışıcak. en iyisi bekleyip görelim..

lady gaga

canlı şovuyla ağzı bir karış açık bıraktıran, çokça eleştirilmesine rağmen bence çok başarılı olan, şarkılarından ve sesinden de ayrı haz ettiğim ve nedense kendisiyle ilgili cümlemi bitiremediğim insan.
ayrıca; paris hilton ve nicole richie'nin liseden arkadaşıymış ve kendilerinden nefret edermiş o zamanlar. neyse bu da saçma bir dip nottu işte.

sütyen askısı

o askılardan kurtulmak adına, askısı olmayan türünden tercih edeyim dersin, iyi bok edersin. zira askılısından bin beter bir şeydir. yerinde durmaz, durunca da öyle bir sıkar ki sokağın ortasında 'yeter ulenn' diyip kurtulmak istersiniz..

benim sevgilim mini etek giyemez

kendine güveni olmayan bir erkeğin çırpınışlarıdır. şöyle ki, laf atışmaları sonucunda çıkabilcek olası bir kavgada kızın önünde kafa, göz dayak yemekten korkan bir erkeğin -kendince haklı olabilir tabi- yasaklarıdır. ama kendisine şunu hatırlatmak isterim: sonunu düşünen kahraman olamaz bebeğim.

29 kasım 2009 sivasspor beşiktaş maçı

beşiktaş'ımın sekizde sekiz yapıp, seriyi devam ettirdiği maç olmuştur.
trabzon, fener, manu, sivas tamam. sıradaki gelsin!..

edit:bjk'nin çok iyi oynamadığını belirtmem gerek, çok tempoluda bir maç değildi, ama sonu güzel bitti Allah'tan..

29 kasım 2009 sivasspor beşiktaş maçı

maç başından beri anlıyoruz ki ekrem sağ'ın yeni idolü serdar özkan, zira vuruşundaki her kazmalık 'bana onu hatırlatıyorrrr'. maç başından beri iki pozisyon yedi, bakalım kaç tane daha yicek. ee ne demişler tabi boynuz kulağı geçer..