bugün

logitech, asus, rog, razer gibi markaların yaptığı gaming mouse'u ise gayet normal bir iş yapmaktır. 300 bile verilir.
yadigar kinzu ma zamanında eşşek yüküyle para vermiştim, şimdi müdavim firmanların gaming mouseleri idare eder diye düşünüyorum.
Mal olduğunuzu gösterir. 20 TL’ye alınacak şey amk. Evet.
logitech g300s kullanan biri olarak, verdiğim parayı son kuruşuna kadar hakkeden bir ürüne 150₺ vermiş olmaktan mutluyum.
solak olmanın en büyük dezavantajı, sol elinize uygun şekilde üretilmiş ürün bulma konusudur, g300s bu konuda solakların favori tercihidir.
Doya doya oynarsın farenle.
Üstteki entrylerin yarısında 15 tl ile 150 arasında fark yok denmiş.
Siz öyle devam edin 1 ay boyunca sık mouse kullanın sonrada bileğimdeki eklem sakatlandı /( en kötü durumda) bileğimdeki eklem artık dışarı çıktı diye hastanede bulun ya da tenisçi dirseği oldu çanta taşıyamıyorum diye
https://www.google.com/se...=659#imgrc=0rcBPhisUJSasM
ikinci fotoğrafta kızarmış yerden kemik fışkıranları da var.
Kaliteli mouse avuç içine tam oturur tuşları çok sert değildir ama hemen de basılmaz orta yuvarlağı rahat döner ama hemen oynamaz
En önemlisi avuca oturması yoksa bilek fışkırması olayı yaşanıyor
Bir gamer değilim ama photoshop yapan ve yazları starcraft oynayan biri olarak bunların farkındayım
Şu hani minnoş microsoftun küçük mouseleri ve laptop mousu olarak satılam minikler var ya işte onları kullanırsanız yandınız
Ben en bu kadar.
Kaliteli ve iyi bir markaysa 400 tele yine verilir. Öyle everest meverest değil tabii, asus veya rog gibi markalarsa bu geçerlidir.
bir ay sonra zaten bozulacak olan şeydir...
evdeki masaüstü bilgisayarımda logitech mouse ve klavye kullanan ve mennun kalan biriyim. logitech markaysa o parayı sonuna kadar hak eder.
150 tl eğerki iyi bir mouse için ise az bile genelde bu dönemde işe yarar güzel bir mouse istiyorsanız en az 300 tl yi gözden çıkarmanız gerekirken sen o 150 tl lik mouseyi öp başına koy :D.
Gününün çoğunu bilgisayar başında geçirenler için çok da pahalı birşey değil. Koltuğa da çok para vermek gerekli.