bugün

(bkz: sormak)
süreci iyi yorumlamak, tepkileri iyi ölçmek gerekir. Örneğin, sizinle her türlü diyaloğa girebiliyorsa abuk subuk konularda bile idare eder neviinden cevap verebiliyor size karşı kayıtsız kalamıyorsa bu o kişinin sizi önemsediği anlamına gelir. siz onu boşladığınızda ilgilenmediğiniz dönemlerde dahi sizinle münasebet kurmaya çalışıyor, sert çıkışlarınızı alttan alıyor, duyarlılığını, ılımlılığını her hâlükarda muhafaza edebiliyorsa bu durum sevildiğinize dair kayda değer bir emaredir.
seni seviyorum diyorsa seviyordur. eğer bu konuyu kafasına takan şahıs kuşkucu olduğundan böyle bir soru soruyorsa burada ne yaparsa yapsın kuşkularından arınması mümkün olamayacaktır. böyle olunca sever şöyle olunca sever diye bir şey söz konusu olamaz.
çünkü nasıl ki her birey birbirinden farklı ise her ilişki de birbirinden farklıdır.

hep söylendiği gibi de her ilişkinin temelinde güven olmalıdır. güvendiğinizi söylüyorsanız '' seni seviyorum '' demesinden daha öte bir şey olamaz. buna sizi inandıracak tek şey budur. ama eğer güven duymuyorsanız boşuna uğraşmayın kafanız hep kallak bullak şekilde kalacaktır.
burger'da patatesin çürük yerini ona gösterin ve benim için ye diyin. ikiletmez yerse seviyordur

sırf size gelmek için iki vesait değiştiriyorsa 1 saatini sadece yola harcıyorsa ve sırf sizin için yapıyorsa seviyordur.

her türlü eşekliğinize veya odunluğunuza göğüs gerebiliyor ve size dünyadaki tek erkek olduğunuzu söylüyorsa seviyordur.

sizin haberiniz olmadan kendi çevresinde kuş uçurtmuyor, her durumda önce izin alıyor ve bütün programını size göre ayarlıyorsa seviyordur.

sizin sevdiğiniz saç rengine boyatıyorsa saçını seviyordur.

bi an için hayal edin kaşlarınız orman olmuş ve artık cımbızla almak istiyorsunuz ama hatun sadece ben alıcam müsait bir zamanda demiş ama hâlâ almamışsa kıskanıyor ve çok seviyordur.

şimdi siz sefiller oradan izleyip bana çok şanslı olduğumu söyleyebilirsiniz.

ı have kelebek, they don't.
Sizi seven kadın da şefkat olur vırt zırt bahane telefon açmama ucuz hareketler de bulunmaz, ailen gibi olur...
buluşma öncesi gün kız arkadaşlarına defile yapıp , o gece heyecandan uyuyamayan ve sabahın da gözleri uykusuzluktan şişmiş olacağından bir kiloya yakın boya sürünen kişi seviyordur .
hakemlerdeki "Emin değilsen oynat prensibi" buraya uyarlanabilir.
evlenirse seviyordur.
Gözlerinin içine baktığınızda adeta parladıklarını görürseniz, ona sarıldığınızda daha da küçülmek ister gibi size sokuluyorsa, saçlarınızla oynuyor ve yanağınızdan bile öperken kokunuzu içine çekiyorsa seviyordur.

Ona bahsettiğiniz ufak tefek şeyleri siz hatırlatmadığınız sürece asla sorup konusunu açmıyorsa, sevgi pıtırcığı zamanlarınızda normalden daha huysuz bir şekilde uzaklaşıyorsa falan sevmiyordur.

Ha, her kıskanan kadının da sevdiğini düşünmeyin. Çoğu kız/kadın, flört ettiği çocuğa bile ufak tefek kıskançlıklar yapabilir. Bu sadece elde tutma arzusudur. Sevip sevmediğini ölçecek bir şey değildir ne yazık ki.
Ağzına boşaldığında yutuy... öhöm yani yanınızdaki kızları çekemiyor kıskanıyorsa.
Bakislari belli eder ses tonuna aldanmayın joker olarak konuşmayı kullanırlar bebek gibi konuşmayı .
elini sizin pen.. nese yani hep yanınızda onu buluyorsanız ve sizinle sürekli konuşmaya çalışıyorsa.
(bkz: kimse beni sevmiyor)
su dolu bir leğene .. yok o başka bi şeydi sanırım.

tavırlarını iyi incelemek.
en basitinden

nbr diye mesaj attığında sadece ''iyidir'' diyorsa sevmiyordur. ''iyidir senden nbr'' diyorsa belki olabilir. muhabbet tıkanmasın diye konu açıyorsa belki olabilir. ama sürekli iğneleyici laf söyluyorsa kesin seviyordur.
anı yakalamak ile mümkündür. mimiklere odaklanın. kim ne kadar poker face olabilirki sonuçta?
görsel Amirim biliyodur işi.
Ki bazen yok sayıyorsa seviyordur... Değer vermek işe yaramaz!
anlarsiniz ama erkeklerin geneli saf olduklari icin anlayamaz.

Ben burdayim derler zaten simdiki kizlar.
Turnusol kağıdı yöntemi.

Kızı alıyoruz suya batırıyoruz. Rengi kırmızı olursa seviyor mavi olursa sevmiyor.

Tşk.
tokat atıyorsa seviyodur şaka la şaka eheuehue.
Eşşeğe anlatır gibi anlatır mısınız arkadaşlar rica Etsem?
kanka anlamana gerek yok sik geç...
size bakarak saçlarını oynuyorsa sizi seviyordur.
Seni seviyorum dediyse seviyor olma ihtimali çok yüksektir.