bugün

Günaydın Kelebeğim olabilir herhalde. Yada bir gülücük bile yeter mi yoksa.
gece 3 de wazzapa girmişin yarramm kimle konuşuyodun o saatte mesajıdır. bunu gören kız mutlu olur yüzünde piç bir gülümseme belirir çünkü kıskanılmanın verdiği dayanılmaz hafifliği yaşar.
ya da seni benden başka ... (kimbilir neler geldi aklınıza pis fesat ibneler) seven oldumu ? yazılabilir.
- aşkım dedem öldü, 2 milyon lira miras kaldı bana.
bugün beni kendine nasıl daha fazla aşık edeceksin.
Aşkım sana güzel bir hediye aldım.
Mesajla mutlu edemezsiniz. Yanına gidip sarıldığınız kadar.
her zaman dogan gunes gibi yeni bir umuda yelken actiran sevgili gunaydin .
büyük ikramiye bana çıktı. hazırlan rio'ya gidiyoruz. oha lan ben bile mutlu oldum.
hissettiklerinizi, çıkar beklemeden samimiyetle belli eden mesajdır. Yeri gelir bir noktalama işareti olur yeri gelir bir smile. Önemli olan o yere gelene kadar hissettirdiklerinizdir.
kredi kartım masanın üstünde canım.
son sevdiğim ol. olabilir mi acaba kızlar, en güzel fikri siz verirsiniz.
özledim yazın yeter fazla kasmaya gerek yok.
bugün dışarıda mı yesek?
Yap bir gırtlak olsa gerek. Hayat acımasız sikmediğiniz için dikiliyoruz. bu lanet dünyada gel seni bir dikeyim çok mutlu eder bir kızı.
" aşkım son görülmeyi açtım. "
kahvalti yapipta gelirsen sacini keserim'dir.
günaydın güzellik..
"sen bu ara biraz zayıfladın mı ne?"
ne olduğu önemli değildir.beklediği kişi olmak yeterlidir.
Gecenin gec saatlerinde uzunca ve guzelce bir ask mesaji yazmak mukemmel olur. Sabah kalktiginda oyle bir mesajla karsilasinca mutluluktan ucar
şimdi olaya biraz kamikaze dalmak istiyorum.

mesela;

whatsapp'tan atılan "dudağındaki ıslaklık bu şehre göre fazla temiz" mesajı kızı mutlu etti diyelim.

ama siz öyle bir söylüyosunuz ki yani whatsapp'tan atılıyorsa etkisi daha fazlaymış gibi.

şimdi bu mesajı sms'ten atsak kız mutlu olmayacak mı?

veya facebook'tan herhangi bir sohbet yerinden?

ha kız whatsapp'tan ve sms'ten atılan aynı mesaja aynı tepkiyi vermiyorsa o kızın ebesinin amına koyayım ben.

whatsapp'ın özelliği ne amına koduklarım?
"senden hamileyim !" olabilir.
Kişisine göre değişebilendir. (bkz: selam yeter)
Sabah okusun diye gece yarısı gönderilen mesaj kızın aklına cinlik getirir. (Bu gece biriyle yazıştı, kamufle etmek için son mesajı bana attı)
Görüştüğünde yüzüne mal mal bakan adamın whatsapp ta şiirler, şarkı sözleri ... kopyala yapıştır göndermesi de gayet acemice ve sinir bozucudur.
Ama mesai saati ortasında sebepsiz seni özledim :( mesajı kesin mutlu edecektir. Tabi arada 10 kişiye daha yazıp kızı sinir etmiyorsanız.
Benimle evlenir misin olabilir.