bugün

Kukun var mı dedim cevap vermedi yok galiba. Yazık lan kimin çocuğuysa.

Bir yazar.
bir yazar.

mgks geri vites niye yaptın panpa adamın 7 sülalesine küfür ettin sonra entry değiştirdin.

delikanlı adam sözünün arkasında durur entry değişmez.
(#44043121)

Cimbom sevgisi yüzünden deriz biladerim.

Seninle açıldı günah defterim
Korkutuyor beni mahşer günlerim
Yaradana hangi yüzle dönerim
Sevdikçe sayende günahkar oldum.
tüm fake hesaplarının nick altını açtığını düşündüğüm, son 20 dakikadır boş boş entry giren yazar(?)
Bir yazar.
Sen niye böyle göz renklerine takıksın bilader? Bu arada gözlerim Yeşil değil ela.
Nickini bir ırkçının ta kendisi diye değiştirmesi gereken yaratık.
Şu girisiyle (bkz: #42634382) Güne kahkaha atarak başlamamı sağlayan değerli yazar.
Herkesin nick başlığını uplayan fakat ve lakin kendi başlığını da kendisi uplamak zorunda kalan garip yazar.
Küçükken fanı olduğu Mehmet ali alabora'ya benzetildiği için mutlu olan yazar.

Memolinin memeli olduğu zamanlar daha çok benzetilirdi. hatta yazın köyüne gelen izmirli bir abla yanaklarını mıncıklayarak "ahh memoli ahh memoli" diye severdi.

Hey gidi günler be..
Adersi verilen giride türklüğün yüceliğine vurgu yapan yazar.
Bir yazar.
yeni yılın kendisine ve sevenlerine şans getirmesini dilediğim güzel insan. hayatının geri kalanında hoş baht olasın yiğit adam..

https://youtu.be/_ZgrsYkOZcc?t=30
işe kendi liderlerini eğitmekle başlaması gerekenlerden .

en azından istiklal marşını öğretseydiniz yahu .

https://www.youtube.com/watch?v=VQ2zRxTDVVU&t=1s
--spoiler--
(bkz: evli bir kadınla yasak aşk yaşamak/#40331212) başlığına ''net orospu çocukluğudur'' yazmış yazardır.

(bkz: evli kadınlardaki kaslı erkek merakı/#40364375) başlığına ise, evli kadınların kendisi gibi lordlarla yattığını iddia etmiş.

bilmem belki gerçektir ama net olan bir şey var ki, kendisi harbi orospu çocuğudur. ben demiyorum kendisi diyor.
--spoiler--

şimdi siz söyleyin beyler, ağalar, bacılar, kızanlar..
ben bu adama az mı demişim?
Sözlüğün en kaliteli yazarı.
Bana olan duyguları karşılıksız olabilir ama bunları inkar etmeksizin hala yaşaması ve edebiyatına ilham kaynağı etmesi, gurur verici bir şey...

Umarım ilerde bir şiir kitabı çıkarır, ilk okuyucusu ben olacağım.
Zall bile kitap yazdığına göre aq. *
sevmenin suç sayıldığı bu güzel topraklarda sevdası uğruna en ağır hakaretlere maruz kalan yazar. (#40292344)

siz sevmekten ne anlarsınız be.
Milyonlarin bacisi nickli yazarın dikkatini çekmek için şaklabanlık yapan yazar.

Yazık az adam ol, kendini düşürme bu kadar.
hayatını sözlükteki tüm primcilerin foyasını ortaya dökmeye vakfetmiş bir yazardır.
(bkz: #40134778)

(bkz: merzifon ekonomisi)

(bkz: yalova kaymakamı)

yazdıklarına, saldırdığı yazarlara baktım da şöyle bir... normal boyle numune olması.

yeni yetme bir yazar.
merzifonun en meşhur şeyi neydi ? eşşeğimiydi.

görsel
ortamı çok fazla takmaması gereken yazar. takıntılı bi arkadaşa benziyor özelden adıma baslık açıcanı falan yazdı ammaa beni bilen bilir kimseyi iplemem şeyimde bile olmazlar kendisine tavsiyem yazarlıgını yapması sözlük içi konulara çok fazla takılmamasıdır. evet..
o bahsettiği kız'da lookin.

bunun kankasıydı. ona askıntılık yapan şerefsiz oğlu şerefszdir. iftira atan da şerefsizin önde gidenidir. bana isptla gel. lookin'in sözlükte foto atmadığı erkek kalmamış, öylesine kız olduğunu ispat et dedim dekolteli fotolarını attı. bir süre sonra laf onun bana attığı fotoya geldi aramız açıldı zaten pek aramız iyi değildi. bir de yüz verdik diyor yüzsüz. onun iffetini korumak sana mı düştü lan?. ne sebeple aramızın açıldığını bilmiyorsun bile. yalakalık yapmak için o zamanda onu savunmuştun. aynı tas aynı hamamsın. 40'ı devirmiş adamın söylediği sözlere bak.

kız bana yüz vermemiş. başkası olsa arkasındn konuşmam ama lookin lan bu. ortalık malı. fotoları hala internette geziyor. sözlüğün en ahlaksız en iffetsiz kızını köpekler gibi savunuyordun. neden şimdi bir kızımız diye bahsediyorsun? lookin desene.

bu arada; iftira atıp ispat edemeyen en adi kahpe çocuğudur. bu kadar net söylüyorum. olayı kendisne aksedildiği şekilde öğrenip önyargıyla yaklaşıyorsa da haysiyetsizdir. gelip olayın iç yüzünü soracak adam gibi de cevabını alacak. yok öyle milletin içinde insanları lekelemek.
üzerimden prim yapmaya çalışan hevesli genç.

baktım neden benim üzerimden prim yapmaya çalışıyor diye, üzüldüm.
kendi yazarak, kabiliyeti ile bir yerlere gelmeye çalışmış ama olmamış.

24 entry içeren şu başlıktaki entrylerin 10 tanesini kendisi yazmış.
yuges bunun eski nicki bu arada.

yahu kendi nickaltının yarısını kendin yazmışsın, zorlama olmuyor işte.

eski hesabında da sözlüğün popüler bir bayanına askıntılık yapmıştı, kız buna yüz vermeyince yalakalık yaptığı kızı kötülemeye başlamıştı. açtırma istersen bana kutuyu. bunu ne kadar karaktersiz biri olduğunu herkes anlasın diye yazdım, yoksa bana ne senin gönül işlerinden.

her neyse, allah kimseyi başkalarının üzerinden prim yapacak kadar ezik yapmasın. bu kardeşe söyleyeceklerim bu kadar.

küfür ve hakaret etmediği süreceistediğini yazmakta da serbesttir.

ha unutuyordum, bak şu entry de 2 saatte 43 oy almış;
görsel

işsizim ya ben, 2 saatte 43 feyk hesapla kendimi oyladım...

Edit: üstteki entry çok eksilendi diye silmiş. Yazık ya kıyamam.
adam spin atıyor öyle koşuyor ben nasıl yapayım bunu? yuh amk.