bugün

Erenköy carrefour'da şubesi vardır.
mecbur kalınmadıkça hiçbir şekilde uğranmaması gereken yer. ben bugün bunu gördüm. teknik servisin bir mp3 çalar kulaklığını değiştirmesi 3 hafta sürmez, sürmemeli. hem de sadece kulaklığı değiştirmek için kulaklığı mp3 çaların kendisiyle birlikte istiyor teknik servis. (bkz: başka sorum yok hakim bey)
Yeşilköy atatürk havalimanının karşısına yeni bir şubesi açılmıştır.Wireless microsoft mouse'ı 2$' satmaktaydılar.Hala varmı bilmiyorum.Ayrıca yanında starbucks vardır.alışverişten sonra kahvenizi içerken faturaya bakıp oh nasıl geçirmişler diyebileceğiniz sıcak bir mekandır.
ankara ankamall'da da bir şubesi bulunan elektronik mağazası.

http://www.bimeks.com.tr/
bursa carrefour'da bulunan $ube cali$anlarinin herkese mal muamelesi yapip urun kakalamaya cali$tigi yerdir.
inatla, e$ek gibi, nvidia geforce go 7300 ekran kartinin nvidia geforce go 7600 ile ayni bok oldugunu iddia eden adama ne yapilir? formata aykiri hareketler tabiki.
elimde harcamak üzere 50$ lık çeki olan kurum! yarın geliyorum bimeks nihhahaha
kozyatağı carrefour'daki şubesi elektromarketten çok elektrobakkalı andıran şey. anladık yeriniz küçük, kısıtlı bir alanda ürün satmaya çalışıyorsunuz ama o zaman o dükkananın boyutlarına göre ürün sergileyin kardeşim. yerde printer kolisi onun üzerinde monitör kolisi onun üzerinde de klavye-mouse kutusunun olduğunu düşünün. tıpkı bakkalda yağ kolilerinin üzerine istif edilmiş pirinç, mercimek çuvalları gibi. en alttaki printerı almak için üsttekileri bir kenara dizip öyle verebiliyorlar.
99 günde 99 ürün sloganıyla başlattıkları ve her gün bir üründe cazip fiyatlar sunan kampanyası, 31 aralık 2007 de son bulacak teknoloji firması...*
daha ucuzunu bulursanız aradaki farkı ödeyeceğiz gibi bir mottoyla ağzımızı sulandıran firma.
personel sayısı, her daim, müşteri sayısından fazla olan firma. *
akp çatısı altında yükselen teknoloji marketidir. *
her ne kadar mağazalarına yansıtılmasa da genel müdürlüğünde dışarıdan hissedilebilir bir dini bütün yapı vardır.
aşağıdaki krokide göreceğiniz yerde hafta sonu teknoport tarzı dükkanı açılacak. üniversiteye ve küçük sanayi'ye yakınlığına dikkatinizi çekerim:
http://static.bimeks.com.tr/img/stores/nlf-kroki.gif

ihlas / ıhvan gurubundan bir şirket olmasına rağmen başarıyı esas alan bir yönetimleri vardır.
aldığım ürünün bozuk çıktığında 1 hafta geçmeden değiştirmeye gittiğim ancak o kadar münakaşadan sonra değiştirmeyen ve fabrikasına tamire gönderen aylar sonrada arayıp ürünün tamir edildiğini bildiren berbat firma. bir ürünü bedava vermedikleri takdirde kesinlikle kapısından girilmemesi gereken firma.
2 yıl içersinde hisselerinin 49% unun ingiliz rc capital group a satacak olan kuruluş.

http://www.pclabs.gen.tr/...-49u-ingilizlerin-olacak/
uzak durulası ve teknoloji özürlü çalışanlara sahip firma.
birdy nin de belirttiği gibi eğer bozuk ürün alır ya da benzeri bir durumda iade talep etmek için faturalı ürününüzle mağazaya giderseniz afedersiniz bir ağzınızın orta yerine sıçmadıkları kalıyor.
buralardan bir ürün aldınız ve bozuk mu çıktı ya da size yanlış ürün mü vermişler? efenim hiç iade ya da ürün değişimi talep etmeyin, aldığınız ürünü güzelce kıvırıp götünüze sokun.

ek : tüketici birliğini devreye sokarak kendilerini çok pis göt etmişliğimin de olduğunu belirtmek isterim.
ben şu telefonu arıyorum internet sitenizde var ama bornova şubesinizde yok diye mail atmıştım tabii tel bilgisi de vererek ertesi hafta bilmediğim bir numara aradı açtım bimeks'ten arıyorlar o telefonun eskişehir şubesinde olduğunu ve istersem getirtebileceklerini söylemişlerdi yani resmen dumur olmuştum sonra ürün gelince arayacağız demişlerdi ama aramadılar ben almaya gittiğimde geleli 3-4 gün olmuştu galiba sırf o yüzden haftabaşı avro 1.75 iken ben 1.86 dan almak zorunda kaldım ayrıca her zaman mı yapıyorlar bilmiyorum ama cep telefonlarında peşin ödemelerde %10 indirim yapıyorlardı o zamanlar(2007 kasım)
Kadıköy nautilus şubesi'nden alınan access point'i 6 gün sonra aynı marka ürünün bir üst model ile fiyat farkını karşılamak suretiyle değiştirilmesini kabul etmeyen, yetkili diye karşınıza çıkan kişilerin sizi mağazadan kovduğu, ürünü değiştirmek için "tanıdık bir müdür" olması gerektiğini söyleyen*, insanı afallatan önünden dahi geçilmemesi gereken teknoloji bakkalı.
en cok dikkat ettiği nokta müşteri memnuniyeti olan,müşteri ilişkilerinde gayet saygılı elemanlara sahip,ürünleri piyasayla asagı yukarı aynı fıyata satan,ülkenin suan içinde bulundugu ekonomık durgunluk nedenıyle inanılmaz kampanyalara ımza atan bir firmadır kendileri.
2 gun once acer 5520 notebook modelını 550 ytl ye satarak ınanılmazı gerceklestırerek bayram harclıgı fıyatına ınsanları notebook sahıbı yapmıstır.
olumsuz elestırılebılecek noktası olan teknık servıs ısleyısı ıle de bırkac sey soylemek ıstıyorum.
sımdı efendım malumunuz elektronık malzeme kul yapısı oldugundan bozuk cıkabılır ya da cabuk bozulabılır.bunda hemfıkırız.lakın aldıgınız urunu para vererek alıyorsunuz gazoz kapağıyla degıl,dolayısıyla bu durumda kızmanız sınırlenmenız normaldır.basınıza teknık servıse gıtmenızı gerektırecek bır olay gelırse aldıgınız urunu aynen kutu psetı bantları her bır zırvasıyla goturuyorsunuz.onlar da ımkan varsa sıze anında yardımcı oluyorlar.
yoksa dıger elektronık urun satan magazalardan pek de farkı yoktur,yıne de bır sekılde fark yaratma cabasındadır.
nerden mı bılıyorum?butun elektronık esyalarımı oradan alıyorum da ondan.
içerisine artık içeçekle giremediğimiz tekno market.bir diğer market (bkz: teknosa)
değişik bir satış anlayışına sahip firma. kuzenime aldığımız pc ile dışarı çıkacakken çıkış kapısında bulunan güvenlik elinizdeki faturayı alıp mühür gibi bir şey vuruyor üstüne. insan kendini suçlu gibi hissediyor. lan salak 2 metre gerideki kasada tıkır tıkır tikko para saymışım daha neyin onayını vuruyon faturaya. sanki hırsızlık yaptık, faturayı inceliyor bir de. bunu yapan da güvenlik elemanı bağyan. fesupanallah.
apple macbooklarda, ipod nano ve ipod touch hediyesi vermek gibi cok tasakli kampanyalara sahip elektronik esya magazalari.
antalya da açılacak yeni bir mağazadır.
açılışın 14 ağustos* 10:00 da olmasına rağmen şimdiden kuyruğa geçen abileriz var. saygı duyuyoruz...
küçücük bir uzaktan kumandalı mini cooper a 75 tl fiyat biçen firma. daha makul bir fiyat koysanıza lan şuna.
teknolojik ürünler satan bir firma.
yönetici ve yönetilenleri arasında yılbaşında ''hindi'' yiyecek misiniz? diyalogları yaşanan yemyeşil teknoloji marketi.