bugün

tıp fakültesi 4. sınıflara konan gereksiz ötesi sağlık hizmetinde kalite dersini anlatan, mutabık mıyız sözünü diline pelesenk etmiş, sınavdan önce nefret ettiğimiz ancak sınavda sorduğu aşağıdakilerden hangisi aşağıdadır tarzı sorularla bir miktar sempatimizi kazanmış* öğretim üyesi.
iibf nin en kaliteli sayılabilecek hocalarındandır. derste sürekli güncel konulardan örnekler verir ve dersi sıkıcılıktan çıkarır. işletmede dersine girmekten sıkılınmayacak ender hocalardanddır.
on numara bi hocadır.iibfnin diğer zor sorarım iyi öğretirim kompleksli hocalarından ayrıdır.dersi işleyiş planı ayrıntılardan uzak,akıcı ve işe yarar bilgi temelleri üzerine kurulmuştur.ayrıca çok şekil bi bayandır.her zaman şık ve zariftir.öğrenciye tepeden bakmaz,dilaogu çok yüksektir.işletme öğrencilerinin onun öğrencisi olduklarında kendilerini bişiy zannetmeleri çok normal ve yerindedir.
uludağ üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümünün değerli hocalarındandır bilçin tak. derse hakimiyeti çok güçlüdür ve ders anlatırken asla teklemez. herkesin mutabık olması konusunda hassastır, doğru. en son doçent doktordu kendisi.
vizeden aldığım 95 in üzerine finalde artık ne biçim bir sınav yaptıysa* dersinin dc geldiği hoca.
hafif şehla gibidir, yanınızdakine bakarken size soru soruyormuş gibi hissedersiniz.
3 farklı dersime giren üçünüde ba getirdiğin tek hoca.
ortalamam 2 nin üstündeyse bunu kendisine borçluyum.
keşke daha çok derse girse..

(bkz: keşke bütün derslerime bilçin tak gelse)
sigur ros^un takk albümüne ismini veren insandır..
mutabıkmıyız sözüyle status epileptikusa sokan hocadır.
sırf yabancılara yaranmak için konan dersi(sağlık hizmetinde kalite) türlü türlü yıldırma çabalarımıza rağmen işleyen, "anlattıklarımdan sorarım" diyen kişidir.
derse geç gelene birşey demezken dersinden erken çıkmak yasaktır. bu konuda: **
bilçin tak: arkadaşlar hayırdır nereye?
scar: merak etmeyin hocam kapılar kilitli bir yere kaçamayız!
bt: tamam da ceketleri almışsınız gidi---
scar: hocam en önce oturmak rahatsız ediyor şuraya geçiyordum*
bt: iradi bir karar heralde.
scar: yok hocam (arkadaşı götererek) ortak karar. *

ayrıca hoca taştır.*

final sonrası gelen edit: hoca test yapacam diyip klasik sınav yapmıştır.

- adımızı yazsak puan alabilirimiyiz?
+ mutabıkız.
deja vi(imla hatasi degil kendisi oyle bi duyguya gark olabiliyor bildiginiz deja vu falan degil yani) olabilen bir insan..bizde saskiniz..

vicdani edit:yine de profesyonellik anlayisina ve tabi ki muhendislik kokenli olmanin verdigi eziklikle tipine hayranim..
(bkz: mutabık mıyız)
uludağ iibf nin en havalı hocalarındandır. çok meşguldür, derste telefonu çalabilir, toplantıya gidebilir, danışman hocanızsa asla danışmak amacıyla odasında bulamazsınız. dersleri oldukça güzel ve anlaşılır işler. ezbere çok karşıdır. sınavları da kolaydır.
gökdere rotary kulübü'nün burslardan sorumlu üyesi, garip bir kişidir. yıllar evvel telefonda anlamsız bir sebepten tartışıp "hasskeydmbenboylehocayıda!" demek suretiyle kendisine son sözümü söylemiştim.
(bkz: billie jean)
çok klas bir bayan öncelikle. çok da meşgul bir bayan. sürekli iş adamlarıyla yöneticilerle panelde seminerde falan. derse de zaten 10dk geç gelir ve mutlaka o gün başka bir yerde olduğunu bize vurgular. sınavları o kadar da kolay değildir, belki eskiden kolaydı, uludağsözlükte yazılanları okuyunca biraz zorluk derecesini arttırdı, bilemem. dersleri ise zevkli geçer, ders tadında değil sohbet tadındadır. eğlencelidir. kız öğrencilerin ayyh hiç sevmiyorum şu kadını dedikleri hep duyulur. nedeni ise o yaşlarda olmasına rağmen 20li yaşlarındaki kızların çoğundan güzel ve havalı olmasıdır tabiki. okuttuğu öğrencilerinden daha büyük bir kızı var yanılmıyorsam, derste söylemişti. seviyoruz hocamızı.
kanımca uludağ iibf'nin en güzel hocasıdır.ayrıca sınavları da o kadar zor olmaz.sadece derslere girip,anlattıklarını dinleyerek AA gelmişti bana.
arka sıralara sesi gelmeyen hocadır. çok denedim abi duyamıyorum.
benim de arka sıralarda sesini duyamadığım bir hocadır. çok şık ve güzeldir, havalıdır da. Kızların çoğu onu sevmez. Kokoşluktan camdaki yansımasına baktığını iddia eden kızlar vardır.
Uludağ Üniversitesinde işletme dersine giren hocadır . bayan mutabık mıyız olarakta bilinir . Zira her lafından sonra mutabık mıyız lafını ısrarla kullanır .
Üniversiteyi sevme sebebim olan hocamdır. Her dersinde keşke tüm derslerime o girse diye düşündüğüm akıcı üslubuyla dersini pek güzel anlatan değerli bir hocamızdır. Bilçin Hocalı bir dersten bir şey öğrenmeden çıkmak imkansızdır keza her ders kültürel bakımdan dolduğumu yeni şeyler öğrendiğimi hissettiren çok kıymetli hocamdır. Akademik başarısının yanı sıra edebi yönünü de geliştiren hikayelerini okuduğumda yok artık dedirten Uludağ Üniversitesi öğretim üyesi.
sözlük vasıtasıyla seslenip, "hocam sizi seviyorum, aa için teşekkürler" demek istediğim, endüstri mühendisliğinde girdiği "hizmet sistemleri" adlı derste bizi oldukça bilgilendirmiş değerli insan.

artık mutabıkız hocam.
Öğrencilik hayatında bir kere onun dersini almayan öğrencinin diğerlerine yenik düşeceği hocadır. elleri öpülesi saygı duyulasıdır. eğitimden önce kültürlü öğrenci yetiştirmeyi esas alır.
denizlili biri ile evlendigi konusunda dedikodular dolasan hocadir. cok severim kendisini. dogruysa mutluluklar hocam.
artık soyadı tak olmayan saygıdeğer öğretmenimizdir.