bugün

küçük bir çocuk ve kız kardeşi ayıyla karşılaşıyorlar ve çocuk wow oyuncusu.

önce taunt yaparak ayının dikkatini çekip küçük kardeşinden uzaklaştırıyor, daha sonra ölü taklidi yaparak * da ayının onu rahat bırakmasını sağlıyor. *
alışkanlıkların alışkanlık olmaya başladığı an hemen bırakılması gerektiği.
assassins creed ile tarihi yapılar ve kişiler hakkında çok fazla şey öğrenebilirsiniz.
yolcu uçaklarının savaş uçaklarından çok daha düşük bir hızla iniş yaptığı.

(bkz: microsoft flight simulator x)
leonardo da vinci'nin eserleri, yapıtları vb.
(bkz: Assassin s creed)
araba kullanma konusunda, faydasını gördüğümü söyleyebilirim gençler.
loading....

yükleniyor demek.
ülkeyi ne kadar kötü yönetirsem yönetiyim daha büyük cami/kilise yaparak halkı idare edebileceğimi öğrendim.

(bkz: medieval total war 2)
Seks.

(bkz: bana birşey bırakmamışsınız amk)

-----
Stratejik yetenek(satranç gibi): total war rome 2
Refleks: bütün fps oyunları.
Soğukkanlılık: hitman.
Kurnazlık: Assassin's Creed serisi.
Tarihi sevdiren : call of duty 1-2
--------'
Gerçek hayatta, bir karar anını "save" yapıp daha sonra kaldığın yerden devam edemezsin.
en önemlisi ingilizcedir. oyunun çeşidine göre tarih, sanat gibi şeyler de eklenebilir.
gta dan öğrendiğim ve hayatta ki örneklerini gördüklerimle pekiştirecek olursam; zorbalıkla her şeyi yaptırmak mümkündür bu hayatta.

ee ne demişler zorlunun bir dilim ekmeği fazla olurmuş.
Girilen bir mekanda kaybolmamayı öğretmiştir.
ingilizce'dir.
total war serisinden tarih hakkında bolca bilgi edinilebilir.
adam öldürmenin kötü bir şey olmadığıdır sanırım. amerika'da bir genç 8 arkadaşını vurmuş. 3ünü boğazından, 5ini kalbinin tam üstünden. polisler araştırma yapıyorlar ve odasının duvarlarında çeşitli bilgisayar oyunlarının afişleri, bilgisayarında da bir çok silah kullanılan oyunu buluyorlar.

dünya savaşıydı galiba binlerce asker tek kurşun sıkmadan ölmüş. bu oyunların çıkış amacı da askerleri cesaretlendirme amacı güdülmüş ilk zamanlar. zaten oyun değil simülasyon olarak çıkmış. sonradan oyuna çevirmiş birileri ve piyasaya sürmüş.
kesinlikle ingilizce öğrenmektir.
Fallout 3 ve sonrası, fahrenheit , man hunt gibi oyunlarda ingilizce yoksa mal gibi ekrana bakarsınız.
bazı tarihi olaylar (bkz: assasins creed)
call of duty den öğrendim savaşmayı.
onemli olan zevk vermesi
ayrica online oyunlar daha iyidir
league of legends gibi.
olaylara ve durumlara gözlem yeteneğinin gelişmesi ve her zaman her şeyin bir yolunun olabileceğini öğretebilir. her zaman bir çıkış yolu vardır. ayrıca fps oyunları insanı şiddete meyletmez, insanı daha dikkatli yapar. insan (çocukta olsa) bundan şiddet çıkarıyorsa, onun çocukluk travmalarındandır. oyunla alakası yoktur. bu araştırılmış bilimsel gerçeklerdir.
Çaldığınız arabayı boyarsanız polis peşinizi bırakır.
battlefield ve call of duty savaş atmosferini en iyi yansıtan iki savaş oyunu, bu oyunlardan öğrendiğim net birşey var : "savaş çok kötüdür".
Game over , exit vb ingiliizce kelimeler.
şah fırat operasyonunun yanlış olduğu. bunca yıllık gamerim böyle strateji hatası görmedim.