bugün

--spoiler--
servis şoförü olarak çalışmakta olan yaman, aracını park ettikten sonra evine gitmekte iken, o tarihte vuku bulan olaylarla ilgisi yokken (olsa bile uğradığı saldırının hukuki geçerliği yoktur) bölgede görev alan polis memurları ve toma'da görevli polislerin müdahale etmesi sonucu atılan gaz bombası ile sağ karın boşluğundan vurulmuştur. yere düşmesi üzerine 5 kişilik kolluk kuvveti grubu tarafından yerde sürüklenerek ve dövülerek işkence edilmiş, bu sırada polislerden biri tarafından gözüne sert bir cisim sokularak gözü çıkarılmıştır. yerde haraketsiz kalan hakan yaman o sırada yakında yanmakta olan ateşin içine polisler tarafından atılmıştır.
--spoiler--

video

http://www.milliyet.tv/vi...nbul-da-GskTSNosbak0.html

haber

http://gundem.milliyet.co...detay/1727982/default.htm

bir insanın gözünü çıkarıp sonrada yakmak...

hadi bunu da savunun, daha da alçalın...

(bkz: çukur lobisi)

edit: polis teşkilatı içinde az da olsa bulunan ahlaklı ve dürüst "türk" polisini bu hayvanlardan ayırmak için akp polisi deyimi özellikle kullanılmaktadır.
(bkz: akp polisi)
insanları niye ötekileştiriyorsunuz ki illa bunları yapması için akpli mi olması lazım!
kanında bozuklukta olabilir!
ilave link;

http://emirkulu.blogspot....zide-sokakta-iskence.html
Artık polislerden iğrenir hale getirdiler. Kişiyi darp edip, gözünü çıkarıp ateşe atmak hayvanlıkdır bile diyemiyorum çünkü doğada ki hayvanlara büyük bir hakaret olur. Suriyedeki esad askerilerinin vatandaşlarına yaptığı insanlık ayıbını görenler ve kınayanlar neden ülkemizde kendi polisimizin vatandaşlarımıza yaptığını görmezlikden gelmektedir..?
akp gitse başka parti iktidar olsa chp nin polisi olacak veya mhp nin. hangi parti olursa olsun polisler
partilerin değil türk halkının polisidir. insanın içinde kötülük olduktan sonra her türlü işkenceyi yapar.
--spoiler--
"camide içki içtiler "

hüloooğğğğ

"türbanlı vatandaşın üzerine üşediler"

hülooğğğğğ

"polis işkence yapıyor"

ya ne alaka beee !
--spoiler--

not: alıntıdır.
sorumlusu emri verendir.

Emri ben verdim (bkz: rte)
(bkz: akp polisi tuvalate gitti)
içine su ,kum ve bok karışmış kişilerin yaptığı olay. beklenen bi son yani.

görevi halkın güvenliğini sağlamak iken halkın güvenliğinin bir numaralı tehdidi ol, adamları öldür , uzuvlarını kopar, kör et, işkence et sonra çık tv de ağla ama biz de bankta uyuduk, son 1 ayda şu kadar polis intihar etti, yok görüntüyü izleyen arkadaş inanamıyo bu ben olamam diyo falan....

yalanınızı, olayınızı sikeyim.
akpnin psikopat kolluk kuvvetlerinin marifeti. emri veren şeref yoksununa mı küfredeyim, bunları göre göre hala "başınız sıkışsa onları ararsınız rererörö" diye bu itleri savunan beyinsizlere mi inanın bilemedim. topunuzun allah belasını versin.
başın sıkışsa kimi arayacaksın?
polisi savunanların flas cümlesi hakline geldi, polisin bunları yapma yetkisi yoktur sok o kıt beynine bunu, suçluysa alır götürür yargılanmasını sağlar, oh be ne ala kır kafasını brak orada,
ii bu polis becersin seni, sende arar arar buluşma yeri söylersin artık...
bir diğer postalcı iftirası.
insan utanır değil mi üst üste bu kadar yalan sıçmaya? yok. bitmediniz.
Bir insanı öldüresiye dövüp, kasten gözünü çıkardıktan sonra yanarak ölmesi için ateşe atmak...
Korku filmi senaryosu değil, AKP'nin kolluk güçlerinin uygulaması..

görüntülere rağmen yalan deyip sıvışmaya çalışan hewal erdoğancı kürtleri de allah'a havale ediyoruz.
--spoiler--
"camide içki içtiler "

hüloooğğğğ

"türbanlı vatandaşın üzerine üşediler"

hülooğğğğğ

"polis işkence yapıyor"

ya ne alaka beee !
--spoiler--

insanlık nedir bilmeyen akepe medeniyetsizliğinin son sıçmığıdır. 33 canımızı otellere doldurup yakan itfaiye hortumlarını kesen bunlar değilmiydi?
facebook ta nijerya nın kuzeydoğusunda bir müslüman köye yapılan saldırıda 3 yaratığın üç insana yaptığı şiddeti ve zulmü izlediğimde günlerce aklımdan çıkmamıştı gördüklerim. adeta şok etkisi yaratmıştı bünyemde. insan denen varlığın nasıl bu denli vahşileşebileceğini asla tahmin bile edemezdim. o akla hayale gelmez dayaklardan sonra o kemikleri kırılmış insanları ateşe vermişlerdi de yanan ve dumanı çıkan o insanın hali beni çok derinden yaralamıştı.

meğer bu ülkede de bunu yapacak kapasitede yaratıklar varmış deyip insanlık adına utanılacak çok adice ve vahşice durumdur.

taraf olma adına bu tür zulmü görmezden gelenleri allaha havale etmeden evvel vicdanlarını yoklamalarını öneriyorum.
çok geç olmadan...

müslüman bir ülkeydi değil mi burası ???
edit:imla