bugün

Benim gibi kayıp bir adama verdiği desteği güzel bir iyilik olarak görüyorum. Anlamı derin…
(#46550545) reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler.
yan hesabı olmayan yazar.
kankam olan yazar. kimse onu rahatsız etmesin lütfen. *
kankam olan yazar. kimse onu rahatsız etmesin lütfen. *
hotchner from bau.

Ya bırak ya ne zamandan beri ?

Gitmiyorum gözüm üzerinizde.
007’ ye şahsıma “ adam değilsin “ dediği için kırıldığımı belirtmek istediğim kankam. Çünkü adamım hem de iyi bir adamım. Kültürlüyüm. Bunu biliyorum yani.
Özel mesajım kapalı olduğu için buradan yazdım. Sevgiler…
ankara'ya tekrar gitmek isteyen yazar.
ankara' ya tekrar gitmek istiyorsa otobüs bilet fiyatlarına yeni ve kuvvetle muhtemel bir zam daha gelmeden önce elini çabuk tutması gerektiğini düşündüğüm kanka yazar.
Sun tzu’ nun “ Bin savaşta bin zafer kazanmak maharet değildir, önemli olan düşmanı savaşmadan yenmektir “ sözünü sözlükte zekice uygulayan zeki kanka yazar. Tebrik ederim.
"bilin bakalım kim geldi?" sorusunun cevabı.
Özelden mesaj yollayan ama cevap verilmek istenince özel mesaj alımının kapalı olduğu görülen yazardır.
özel mesajı kapalı olmayan yazar. bir sorun var galiba.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

günü aydın gecesi denizli olsun da kurtulak.
istanbul'u iyi bilen bir yazar.
bebekciğim sağ ol hep benim anım olan yerleri hatırlatacak entri yazıyorsun bir tanesin sen...
güngören'in gülü,haznedar sümbülü.
kapatılsın.
beni artılayan, favorileyen insan. her fav yapana nezaket icabı teşekkür edilir ama bez bebek nana denen yazara (bunun gibi bir kaç kişi daha var) duyulan rahasızlık yüzünden veya bunu garip buldukları için artık teşekkür edilemiyor.
kendi halinde biri ,anladığım kadarı ile boş zamanlarında istanbul'u toplu taşıma ile gezmeyi seviyor ,sonra paylaşıyor.
ne güzel keşke halim olsa bende gezsem .

boş yapmayın çocuğa .
iyi niyetli yazardır, kankamdır. Net.
Hem oylar hem favlar kaçışı yoktur.
Rahatsız edenin karşısında hulk’ a dönüşeceğim kanka yazar. Benim gibi kötü bir adamı hiç terk etmediği için kendisine teşekkür etmek istiyorum.
Kahvesever bir yazar. *
Seri entry girdiği günleri özledim. Yıldırdınız iyi niyetli yazarı, size de yazıklar olsun.
Siteye iki ay girmedik, hala muhabbetten eksilen yada artan bir şey olmamış. Yine sabah akşam küfür yiyor bu kız.
bugün yaşadığı ilçeye gideceğiz düğün salonuna.