bugün

fav perisi.
şu adamın yakasını bırakın kardeşim.
maalesef takıntıları olan bir yazar.
Şu anda sözlükte olan bir yazardır.
Beni destekleyen yazar. Canı sağ olsun.
bu hesabı ilk aldığımda 2020 nisan ayıydı. aslında eski bir yazardım fakat bir hesabım silinmiş, birini de kendim kapatmak zorunda kalmıştım. o zamanlar nickim de farklıydı ve bu kadar aktif biri değildim. normal bir şekilde ara sıra yazıyordum, bu nedenle çok fazla tanınmıyordum. çoğunlukla bilgi entrysi giriyordum. aradan zaman geçince bazı psikolojik sorunlarım oldu. bu nedenle ara sıra depresif entryler yazmaya başladım. zevklerim ve ilgi alanlarım değişince istanbul'un semtlerine kafayı taktım ve sürekli onları düşünmeye ve farkında olmadan onlarla ilgili entryler yazmaya başladım. bir de sürekli büşra kübra nazlı yazmaya başlamıştım. iletişim eksikliğimi gidermek için sözlüğü kullanınca sözlükteki aktifliğim artmıştı. yazdığım entrylerin tarzı da değişmiş ve kısalmıştı. artık tarzım değiştiği için nickimi de değiştirmem gerektiğini düşündüm. istediğim gibi bir nick bulmam zor olsa da sonunda bunu bulabildim. o zamanlar da şuanki kadar çok aktif değildim, daha kaliteli, daha sevimli entryler giriyordum. ancak sonradan çok fazla ve devamlı olarak semtler, kız isimleri ve otobüs hatları ile ilgili yazmaya başladım. bu nedenle çok dikkat çekiyordum. hala devam eden bazı takıntılarım vardı. bu dönemde sözlükteki birçok yazar ile dost oldum. uzun bir süre böyle devam etti. son zamanlarda da eskisi gibi olmaya başlayınca şehirlerle ilgili entryler de girmeye başladım. ancak istanbul semtlerinden de kopamadığım için onlarla ilgili de yazmaya devam ettim.
Umarım büşra, kübra ve nazlıyla evlenirsin knk. 3 evlilik aynı anda biraz maddi olarak zorlar ama olsun. Sonra ah keşke dördüncü de demet olsaydı dersin gerçi.
Uzun yol kaptanlarının her limanda sevgilisi bulunması gibi her otobüs durağında her semtte sevdiği kız bulunan yuzır.

Alfabenin her harfiyle adı başlayan sevdiği kız var. Evet.
istanbul’u avucun içi gibi bilen genç yazar.
Siyasi polemiklere fazla girmez. artıları eksik olmaz.
ankara'yı da bilen yazar.
semtlere, kız isimlerine, istanbul'a, iett otobüs ve metro hatlarına, bazı şehirlere, müşteri hizmetlerini arayıp semt isimleri söyletmeye, tuğba kuruyemiş'e, çetinkaya mağazalarına takıntısı olan yazar.
Hasta biraz. Çok kişilikli.
semtler ve iett hatları hakkındaki bilgisiyle bizi aydınlatan nadide bir yazar.

şehirler arası yolculukları da sever. aslolanın ve insanın kendini bulduğu yerin yol olduğu, yolun bazen varılacak yerden daha mutlu ettiği konusunda bir uzlaşıya varmıştık kendisiyle diye hatırlıyorum. evet.
istanbul'u karış karış bilen saygıdeğer yazar.

Bilgi dolu entryleri için teşekkür ederim.
Aklıma gelen ilk şeyler bazı isimlere olan takıntısı, müthiş bir istanbul bilgisidir.
Her kim mesajına cevap vermiyorsa acilen geri dönsün bu arkadaşa dedirten yazar.

Pizza yemeyi çok sever. Parası bol herhalde. Neredeyse her gün pizza gömüyor mideye.*
buranın Forum olmadığını hatırlatması gereken yazardır.
bol bol artı oylayan yazar. artı oy peşinde değilim ama yine de insan çok mutlu oluyor .
teşekkürler bez bebek nana *
artı oyları mutlu etmeyen yazar çünkü herkese atıyor. ben ilk başta sadece bana atıyor sanmıştım.

ama yine de atmaya devam etsin tabi, evet.
ben uyarı amaçlı yazdım artı geldikten sonra artılandım deyip boş geyikler garibime gidiyor.
ilk günden beri desteğini esirgemeyen, iyi niyetli ve güzel kalpli bonkör insan.
Ramazanda iftardan sonra otobüse binip, ayasofya'ya gidip, birlikte teravih namazı kılmak istediğim yazar.
maalesef az önce donuzladığım yazardır. tdk'dan da bulabileceğim şeyleri buraya yazıp kalabalık yapmayı bırakırsa donuzu kaldırırım.
Son fav bükücü.
Biraz daha zorlasa (bkz: iett) de genel müdür olur...