bugün

çamaşır makinesine atıldığı taktirde makineyi bozar ben denedim cidden öyle makine algılayamıyor neler yapıyorlar ya inşallah siz de giyersiniz bi gün .
alan enayi bulunacağı içün sorun yoktur.
annemin küçükken bana aldığı 5 liralık tişörtlerden farkı olmayan tişörttür. o kadar para verip alan türk insanının kafasına osurayım.
mudo odununun bir üst versiyonudur.

(bkz: http://imageshack.us/photo/my-images/859/mudoz.jpg/)
uzun kollu atletin önüne 2 düğme atılarak yapılmış pahalı ve anlamsız tshirt tür.
ciddi ciddi alan enayiler var mıdır merak etmekteyim. ulan altı üstü bir bez parçası bu be.
okunmuş üflenmiş tişört olabilir. kazadan beladan koruyordur muhtemelen.
yüzde 100000 kârla satılan tişört.
kendisini kraliçe elizabet dikmediyse maliyeti en fazla beş liradır.
bu tişört denen beyaz beze o kadar parayı veren adamın ben amınakoyayım arkadaş.
hedef kitlesi pınar kalkancı'nın müşterileri olan tişörttür.
aynısı de facto da 13 liraydı sanırım. uyandiriyim. amınakoydumun gösteriş meraklıları.
ali ağaoglu'nun kıç temizleme bezidir.
Görünce tasarımdaki inanılmaz ayrıntılar, şahane düşünülmüş zarif ayrıntılarıyla (!) Beni benden almış tişörttür. kredi kartı, nakit tüm imkanlarimla geç haberdar olduğum bu mükemmelligin kadın için olanından temin etmeye gördüğüm ilk beymen mağazasına gidiyorum.
allah diyen tişört mü bu amk diye tasarımcısına sorulması gereken.
kış geldi 1.525,00 Liralık trikonun yanında yarağmı yesindir, vakit bundan alma vakti http://www.beymen.com/Marni-TRiKO_8777.html
- duydun mu la?
- neyi la bebe?
- olum ne nasılı ya ? beymende bir bez parçası 575 tl imiş
-....!!!!??? ulan neredeyse benim maaş la, neyden yapmışlar bu amk. bezini, altın mı ne katmışlar ?
- yok la ne altını, bildiğin pamuk la, belçikalı mı horlandalı ne biri yapmış
- onun ben amk.
benim yatarken giydiğim tişörttür kendisi. 575 lirayı nelere vermiyoruz ki?
Özel tasarım olması yanına deyinip,entel entel konuşan tiplerin astronomik fiyatını normal karşıladıklarını gördüğümüz tişört.
aynı paraya pull and bear , colins , koton gibi markalardan adam gibi giyinebilirsiniz. atlete benzeyen sik gibi tişörtleri beymen diye almayın amınakoduklarım sinir oldum ayarsız heriflere 575 ne amk millet aç geziyor burda.
aynısından o fiyata 50 adet yaptırabileceğim tshirt. 15 liraya hertürlü satar ama sezon geçti malesef.
alamadigim değil, kesinlikle almak istemeyecegim tsorttur.pavyona giderim daha iyi lan.
Terzide 10 liraya bir şey diktirip 575 liraya satmak gibi bir olaydır.
alanlara yada alıcak olanlara tez vakitte akıl ve fikir verilmesi gerekir.
o paraya polodan 10 tisort alirsin. Dusunun lcw'i soylemiyorum bile.