bugün

Az yakar.
Beyaz ten,kıvırcık saç,açık kahverengi göz kombinasyonuna sahip kız için can verilir.Güzel kızlardır.Esmerlere ayıp oluyor ama bunlar hayata 9-0 önde başlarlar.
her renk saçın yakıştığı kızlardır.
Beyaz ten,kızıl saç ve yeşil gözlü ise tadından yenmez.
Elcin sangu'yu ornek olarak verebilecegimiz kizlardir.
Benim bu. Beyaz tenim var. Özellikle yazın çok büyük sorun oluyor. Güneş kremi sürsem bile hemen kızarıyorum soyuluyorum falan. Kışın daha da beyazlaşıyorum. Zordur falan ama beyaz ten iyidir iyi.
ipeksi tenlerini güneşten koruması gereken kızlardır, özenle saklayınız efendim.
güneş vurduğu zaman parlayan hatta yok olan kızlardır. eşiniz olacak kızdır. böyle sabah güneşi o yüzüne vurduğu zaman görünmez olacak renkli gözleri ile buradayım diyecek. kalkıp kendisine tost yapacaksınız.
insanlar tatlı tatlı bronz olurken, bir anda kızarıp o bronzluğu göremeden eski haline gelendir, evet kızardığımızla kalıyoruz.
(bkz: stoya)
masum kalktı.
zaafım olan kızlardır. o kadar ki o kadından beyaz tenli bir kızım olmasını isterim. hem de çooook. ne kadar söyleyin parasını vereceğim.
"zaafım olan kizlardır".
Bazılarının sallamasyonu gibi gunesten kizarmaz.. bebek gibi su gibi duru guzelligi vardir.
nadir, narin , masum bir özelliğe sahiptirler. siyah saçla ve yeşil gözle kombine olduğunda,gayet güzel bir kombinasyona sahip olurlar. nadir bulunurlar, çevredeki yırtıcı yaratıklardan uzak, gölgelerde yaşarlar.
içinde bulunmaktan gurur duyduğum grup.
Türk Erkeğinin favorisidir.ancak evrensel bakarsak dünyada tercih edilen bi ten rengi değildir.
Yeşil gözlü ve turuncu sacliysa asik olunabilir.
Kendi iradeleriyle olmayan şeyler hakkinda , insanların kendileri yapmis gibi gurur duymalari veya bir baskalarini elestirmeleri dusuk beyinli meteryalist pisliklerin körlügüdür. Mesele aslinda basittir.aynaya bakarsın şükredersin ve gecersin...ötesi kibirdir..nefsani ve seytanidir..
(bkz: sütlü nuriye)
görsel

işte böyledir,

haram yerleri kapattım benden başkası görmesin kıskanıyorum.

bir gün bulacağım o kızı.
iskandinav ülkelerinde yaşayıp Türkiye'yi üs olarak kullanan insan türü.
Tatile gittiği ilk gün istakoz modunda gezen kızdır. Bizzat bu durum başıma gelmekte ve canımı çok sıkmakta
ıstırırım.
O saf o beyaz o güneş vurdukça parlayan ten rengini kim kaybetmiş ki? Benim aşkım benim eşim dünya ahiret avradim olsun.