bugün

(#22600815)
(#22600928)
(#22600938)
bilemedim bak şimdi. yapmayın. ayıp
(bkz: (#22604681) oha amk. bence o çocuk değil engelli olan sensin. yeni sağlam troll adayı.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#22604681) trollüğü biraz abartmış yazar. sapıklığa geçmiş. çocuklara sarkması tehlikeli.
mutlu yıllar dilenen çocuk.
beyaz erkeğin godoşluğu.
Soyadını snow koyun gece nöbetine yollayın bir pi. olduğu gün gibi aşikar.
Ay bu yaramazin bugun dogumgunumuymud. Oy oy oy.
iyi yillar.
Ocagin 27sinde gorusuruz artik.
Bugün doğum günüsü olan yazar. Evet.
Doğum gününü nickaltından kutlayabileceğiniz yazar. Kutlayınız efendim. Evet.
başlık açma konusunda başarılı yazar. nereden geliyor bu milletin aklına bu kadar başlık anlayamıyorum amk. ben açamıyorum.
yazdıklarıyla kendini fazla iplenmemiş hissediyor ki artık özelden saldırıya geçmiş. Ayrıca ürofili yaklaşımları var.
Seri artılanan yazardır. Ulan başlayacağım ama ha! Artı verilmesine kızmıyorum abi, okumadan artı veriyor hıyar herif! Evet.
Hala seri artılanan sözlük yazarıdır. Yeter lan! Bari eski tasarımdan artıla da ulupuanım artsın! Seni şikayet edeceğim şimdi moderatörlere. Çaylak ol da aklın başına gelsin. Ahaha evet.
bekarlığa veda partisinde sarhosken zenci danscilarla yapılan "Monday Night Raw " gibisinden sonra kazayla olan.
(#22624922) tenya olduğu kesin.
Çikolatalı süt iÇen kadının Çocuğudur.*
Bir başka, sözlüğün ele - avuca sığmaz karakterlerindendir...

11.'lerin popüler ikonlarından olacaktır.
Yedirmeyiz.
Dünden beri seri artılanmaktadır. Dün moderatöre şikayet ettim, artılar geri alınıp yazar çaylak edildi. Fakat uslanmamış, hala artılıyor. Anlaşılan canı silik olmak istiyor. Evet.
güzel nick seçmiş yazardır.
ne olduğunu nickiyle beyan etmekten sakınmayan yazar.
Bugün "bir kadin polis" ve "ku tay" adlı yazarlarının, ibret-i alem için çaylak olmalarını sağlamış yazardır. Ayağınızı denk alıp ahlaklı olun! Evet.
leylekler karıştırmıştır.
Yanlış anlaşılmaya sebep olmuş yazardır.

(#22634562)

Anahtar kelimeleri belirleyip google'da arat istersen. El emeği göz nuru bu yazdıklarım. Tamam dün paylaştığım alıntıydı, o yüzden de silindi zaten. Lakin bu sefer silinmemesi için kendim yazdım. Evet.
espri kralı efsane yazar.