bugün

Sosyal medya patronu edası ile yazdığınız kişide yarattığınız beklentiyi karşılayamadığınızda verdiğiniz tepki. Search edemeyeceksen sörf etme genç.
(#23519496) entry si lie kırmış geçirmiş yazar. neden bilmiyorum birden kahkaha attım.
Arkadaşımdan tiksinmeme neden olan reklamdır. Bir şey sorduğumda salak salak bağıra bağıra bu sloganı söylüyor.
reklamlarda, söyleyen vatandaşların tuvalet terliğiyle dövülmesi gereken slogan.

abla hiç ağzına yakışıyor mu? hele amca sana. tüü amk.
o yatıp bu sözü zikreden tipi ıslatıp ıslatıp dövsen doyamayacağın reklam.
iğrenç bir arama motorunun reklamı. gereksiz olduğu halde her yerde karşınıza çıkar uygulamaların içinde kendini otomatik yükletir. sonrasında kurtulma oranınız düşüktür falan. ya lanet olsun çıkaranına üretenine sloganına reklamına!
sübliminal mesaj içeren reklam.

yeni öğrendim.

ben ne bileyim diyen elemanın üstü google'ın renklerini taşıyor.
google'a giydiren reklam.

aynı zamanda bir yazar.
Bu gün ış arkadaşıma sarf ettiğim söz . Garibim bakakaldi , ilk anlayamadı.
bir hz.google değildir.
Sümeyye'nin kadrodan.Hoş geldin nasıl orada işler yorucu tabi sizin işler de.Ama twitter'da iyisiniz.Gündemdeki hastagları silip 10.000 tweetle kendi hastaglerinizi gündeme sokuyorsunuz.Gözümüzden kaçmıyor değil.Ama RTE babanız Sümeyye ablanız eritemediği trilyonlardan size de azıcık koklatır.
Bir yazar. Hoş gelmiş.
Kendisi tuvalete iken çıkardığı seslere dikkat ediyor olsa gerek.

(#22978033)
(#22978043)
(#22978050)

ayrıca mide bulandırıcıdır. Yapmayın. Ayıp.
Nickinin içinde nickimin bulunduğu yazar. (bkz: inception)
reklamın kötüsüdür.
yazılıda bir öğrencinin cevap olarak verdiğidir.
bir de delikanlının elbiseleri Google renkleri, nedir yani, gudıla soracakmışız, 2014 resmi tatillerini, o da diyecekmiş ki ben ne bileyim yandex miyim.

yedik la, vallah yedik biz de bunu.
ben konuscam birisi bana ben ne biliyim yandexmiyim dicek varya telefonu agzina sokarim.
her izlenildiğinde küfür ettiren reklamdır. evet.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
ders çalışırken haykırmak istediğim cümle.
Yandex in artik baymis olan reklami.
(bkz: yandex reklamındaki ibretlik tespit/#22413683)
yazarmış. hoş gelmiş..
serzeniş.
bugün kafede arkadaşımın yaptığı şaka. reklamın etkisinden midir nedir bu şakayı yapan bi kaç arkadaşımı gördüm.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar