bugün

yandex'in reklamında gördüğüm ve çok hoşuma giden slogan. arkadaşlar arasında şimdiden yayıldığını gördüm çok şaşırdım.
bugün kafede arkadaşımın yaptığı şaka. reklamın etkisinden midir nedir bu şakayı yapan bi kaç arkadaşımı gördüm.
serzeniş.
yazarmış. hoş gelmiş..
(bkz: yandex reklamındaki ibretlik tespit/#22413683)
Yandex in artik baymis olan reklami.
ders çalışırken haykırmak istediğim cümle.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
her izlenildiğinde küfür ettiren reklamdır. evet.
ben konuscam birisi bana ben ne biliyim yandexmiyim dicek varya telefonu agzina sokarim.
bir de delikanlının elbiseleri Google renkleri, nedir yani, gudıla soracakmışız, 2014 resmi tatillerini, o da diyecekmiş ki ben ne bileyim yandex miyim.

yedik la, vallah yedik biz de bunu.
yazılıda bir öğrencinin cevap olarak verdiğidir.
reklamın kötüsüdür.
Nickinin içinde nickimin bulunduğu yazar. (bkz: inception)
Bir yazar. Hoş gelmiş.
Kendisi tuvalete iken çıkardığı seslere dikkat ediyor olsa gerek.

(#22978033)
(#22978043)
(#22978050)

ayrıca mide bulandırıcıdır. Yapmayın. Ayıp.
Sümeyye'nin kadrodan.Hoş geldin nasıl orada işler yorucu tabi sizin işler de.Ama twitter'da iyisiniz.Gündemdeki hastagları silip 10.000 tweetle kendi hastaglerinizi gündeme sokuyorsunuz.Gözümüzden kaçmıyor değil.Ama RTE babanız Sümeyye ablanız eritemediği trilyonlardan size de azıcık koklatır.
bir hz.google değildir.
Bu gün ış arkadaşıma sarf ettiğim söz . Garibim bakakaldi , ilk anlayamadı.
google'a giydiren reklam.

aynı zamanda bir yazar.
sübliminal mesaj içeren reklam.

yeni öğrendim.

ben ne bileyim diyen elemanın üstü google'ın renklerini taşıyor.
iğrenç bir arama motorunun reklamı. gereksiz olduğu halde her yerde karşınıza çıkar uygulamaların içinde kendini otomatik yükletir. sonrasında kurtulma oranınız düşüktür falan. ya lanet olsun çıkaranına üretenine sloganına reklamına!
o yatıp bu sözü zikreden tipi ıslatıp ıslatıp dövsen doyamayacağın reklam.
reklamlarda, söyleyen vatandaşların tuvalet terliğiyle dövülmesi gereken slogan.

abla hiç ağzına yakışıyor mu? hele amca sana. tüü amk.
Arkadaşımdan tiksinmeme neden olan reklamdır. Bir şey sorduğumda salak salak bağıra bağıra bu sloganı söylüyor.
(#23519496) entry si lie kırmış geçirmiş yazar. neden bilmiyorum birden kahkaha attım.