bugün

bir yarışma programı olup, bugün itibari ile daha saçması bulunamamıştır.
eğlenceli bir kanal d yarışması. izlenebilir
o zaman kılıbıksın derim ne diyim.
ne kadar cacık çift varsa bu programda görmek mümkün. şuan ki öküzler çift ise ibretliktir.
kadınların, bazen erkekleri istemeden onere ettikleri durum.
şöyle ki; bir davet veya misafirlikte istenmeyen kişiyi kibarca ret etmek veya topu taca atma durumu yaşanmasıdır. tabi ki, burada söylem direkt olarak "ben bilmem, eşim bilir" olarak söylenmez.
daha çok, danışma-boş vakit-müsait olma-zaman bahanesi edilir.

bu durum erkekler için de geçerli.
konunun, kezbanlık-kişilik-evlilik-hak vs. ile alakası yoktur. bu kadar kasmayınız.
hanımını kucaklayan beyefendilere acıdığım program. az önce yine kucakladılar. tuttuğum takım kazandı. mutluyum gururluyum. he bir de ilker ayrık'a taktım ben ya. çoook şeker...
Güzel yarışma ya iftarı beklerken hele.
--spoiler--
ben bilmem beyim bilir
--spoiler--
Güzel yarışma ya iftarı beklerken hele.
iyi eğlenceli yarışmadır falan da, az önce ablanın biri araba çekme olayında ruhunu teslim ediyordu. baya baya yığıldı yere fenalaştı falan. öldüreceksiniz insanları birader sakin ya.
bugun 10 tane tuzlu türk kahvesini ard arda içen yarışmacının kalp sağlığından endişe duyduğum yarışma. **
bu programda yarışmacının biri az önce bir dakika içinde ardı ardına on sekiz bardak acılı şalgam içti.

ama o ne içiş.. şalgam suları herifin bütün vücudundan aktı herhalde.

helal olsun diyor, şalgam içmeyi bir süre bırakıyoruz...
sunucu ilker ayrık'ın harcandığı vasat yarışma programı.
kadın 100 kilo tasırım diyor. Yok artık.
Buram buram yapmacıklık kokan çiftlerin ,araba kazanmak için şekilden şekile girdiği gereksiz yarışma.
kimin daha çok şaklaban olduğunu ölçmek için tasarlanmış yarışma.
ilker Ayrık'ın eğlenceli sunumu sayesinde beni kendine bağlamayı başarmış yarışma programı.
bütün kadınların aşkımmm diye bağırdığı yarışmadır.
(bkz: doktor beni ellemesin ameliyatı benim beyim yapar)
yemek esnasında izlenebilecek sorun barındırmayan eğlenceli program.
ilker ayrık ta anlık esprileri ile güldürüyor. izlenir.
eğlenceli bir program.
saçma bir yarışma.
An itibariyle en yakışıklı yarışmacılardan birine tanıklık eden yarışmadır. Kızlar ekran başına!
Ilker ayrik'in katkisinin cok oldugu program.
ilker ayrık iyi falan da , harbi izleyemiyorum ben bu yarışmayı.
(bkz: zaman kaybı)