bugün

ben bilmem kocam bilirden alıntı olan, kanal d'de başlayacak aptal yarışma programlarından birisi işte. bazen düşünmeden edemiyorum bu millet, bunlara rating kazandıracak kadar salak mı, diye.
reklamlarında ciddiye almasam da aysun ve emre çiftine güle güle öldüğüm program.adam karısına yap lan diyodu.
lafını söyleyen kezbandır. flash tv ye çıkan tiplerin hepsi öyle.
Güzel bir yarısma.
insanların kendilerini rezil ettikleri yarışma. tam kopmalıktır. erkek adam topuklu ayakkabı mı giyermiş ulan!
eşi tarafından zamanında ezilen,itilip kakılan bir kadının sözüdür. zira etrafımda çokça vardır. kendini kocasından küçük görür ve eşini ilahlaştırır. gereksiz eziklik hisseden acilen kurtulması gereklidir.
50 Kg. ile tek sefer benchpress yapamayan adamin ekran karsisinda kendisini karisina rezil ettigi yarisma programidir.
erkek egemen kültürün zırvalıktan başka bir şey olmayan,
insanları eğlendirdiklerini düşünen insanımsılar tarafından
kullanılan en vurucu cümlelerinden biri.

azalarak bitmesi dileğiyle.
(bkz: ben bilmem freud bilir)
eski pazar eğlence programlarını hatırlatan konsepti biraz değişik yarışma.
ben bilmem beyim bilir'in tv'ye uyarlanmışıdır.
her şeye muhafelet yazarlar tarafından sikimsonik olarak yaftalanmıştır bile. zaten iftar vaktinde herkes 2 aslanın nasıl sikiştiğini ya da ilk ışıklandırılan şehrin hangisini olduğunu merak ediyor.
kanal d nin yeni sezon yarışmasıdır. az önce izlenilmiş ve erkeklerin topuklu ayakkabı ile parkuru en kısa sürede tamamlama mücadelesi güldürmüştür.
hem sunucusunun hem de yarışmacıların şımarıklarının tavan yaptığı, boktan program.
beklenen reytingi yakalayamadığını hissettiren program. gece 02:00 sularında ve diğer bilumum vakitlerde tekrarlarının yayınlanarak tutundurma çalışmaları bu durumun ispatı gibi görülmektedir.
ramazan ayında tv kanallarını şakirtleşmesi sonucu sahur vaktinde rastgeldiğim süper program. kanal d'ye sevgiler. sahurda izlenecek, şakirt olmayan bir program bulduğum için sevindim.

bu tarz programları sevmem; ama ilker ayrık'ın doğal, samimi komikliği süper izlettiriyor. ben yenibölümlerini değil tekrarlarını izliyorum. herkes uyurken. daha iyi oluyor.

şu bayanlara pamukşeker yedirme faslı, çok iğrençti bu arada. resmen sanal oral seks yaptırıldı yahu. devamını bekliyoruz.

yine söylüyorum, ilker ayrık, yerim seni ben, nasıl bir sempatiklik bu yahu? süpersiiiiiin!
(bkz: evcil insan)
şahane bir yarışma bence. özellikle sunucu ilker süper bir adam. cem yılmaz onunla yarışamaz bile benim görüşüm.
bomboş geçen yaz ekranları için eğlecilik, hoş vakit geçirten bir yarışma. ilker ayrık yarmaktadır ayrıca.
kelime kendisinin anne babasının diline düşmemek için zorla evlenen hatunların dediği bi laftır. perişanlıktıır.
eğlenceli program.
yok mu benle o yarışmaya katılacak birisi ya *
antiseksüel ve zikzak çiftlerin katıldığı yarışma.
(bkz: ben bilmem avradım bilir)
arabayı hep arabanın arkasından çekenlerin kazandığı program. ayrıca burada eleştirilmiş ama çok da kötü olmayan bir yarışmadır. özellikle ilker ayrık'ın performansı çok iyidir.
çok kasmadan, mantık aramadan, doğal muhabbet çerçevesinde bakılırsa eğlenceli, samimi sayılabilecek programdır.

ilker ayrık eğlenceli kişiliği ile programı zevki hal getirmektedir.