bugün

herhangi bir zirvede olabilecek durumdur. evet benim de başıma geldi. üç bayan denizin ortasında birbirleriyle muhabbet etmekteydi. yanlarına gittim. kumral, beyaz tenli olanı uzunca kestim. o beni kesmedi. ben onu kestim. bu böyle on beş dakika kadar sürdü. sonra allah razı olsun biri beni farkedip de yanıma geldi. ''sizde mi sözlükten?'' diye sordu. ''evet.'' cevabı yeterliydi. ardından ''nickiniz nedir?'' sorusuyla karşı karşıya kaldım. ''sahlep.'' dedim çekinmeden. kumral kız ''eheh, ben arada görüyorum seni.'' dedi. ''yalanını zikeyim'' dedim içimden. sonra da bir hayvan edasıyla kumral kızın yanına gittim. ''nickin ne?'' dedim. cevap alamadım.. tekrar sordum sert bir şekilde. ''nickin ne?'' gülümsedi. ''mal mısın lan?'' dedim. içimden. sonra ''ben sözlük yazarı değilim ki, hihihi'' dedi. ''hassk.'' dedim. gene içimden. ne bok yiyeceğimi bilemedim. daha sonra kızlar abazan olduğumu anlayınca ortamdan uzaklaştılar. göt gibi kaldım orda. aniden uyandıverdim. anca rüyada olur zaten bu anına koyim diyerek yataktan uzaklaştım..